CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
WODNIK październik

STY 20-LUT 18
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/aquarius.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Wciąż trwa czas wielkiego testu. Wasze cele, poglądy i postawa wobec życia są teraz wystawione na próbę. Październik może przynieść odrobinę wytchnienia. Macie szansę na ciekawe spotkania i inspirujące rozmowy. Szukajcie towarzystwa osób, które wniosą do Waszego życia radość i optymizm. Teraz tworzycie grunt pod swoją dalszą przyszłość i podstawy, na których później będziecie budować.
W najlepszym położeniu są Wodniki z końcówki znaku – możecie liczyć ciekawe szanse i sporą dawkę optymizmu. Dla Wodników z 27-28 stycznia i 11-12 lutego czasem słońce, czasem deszcz. Będą spore utrudnienia, ale również obiecujące możliwości.

MIŁOŚĆ

Wodniki w stałych i stabilnych związkach na pewno skorzystają z jakości czasu. Spotkania z nietuzinkowymi przyjaciółmi, rozmowy o filozofii, religii i sensie życia wzmocnią Waszą relację. W związkach, których powyższe tematy nie łączą, a wręcz przeciwnie, pogłębi się rozziew. Samotne Wodniki nie powinny przekładać randek, bo wiele stracą.

KARIERA

Na polu zawodowym też sporo zadań i obowiązków. Większość z Was nie uniknie stresu. Coś trzeba będzie nadrobić, uwzględnić jakieś ignorowane do tej pory informacje, zadbać o coś, co zostało pominięte.
Wodniki z końca stycznia nadal mogą czuć się przeciążone i przepracowane, a przy tym niedocenione. Wodniki z początku lutego stoją przed ważną decyzją – czas na zmianę!

ZDROWIE

Przeciążenie układu nerwowego może w Waszym przypadku mieć katastrofalne skutki. Odpoczywajcie i poświęćcie choć trochę czasu rzeczom, które najbardziej lubicie. skutki.
W czasie Wagi szczególnie ważne są zdrowe relacje z bliskimi. Te przywrócą Wam wewnętrzną równo-wagę, która jest dla Wodnika szczególnie ważna.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis