CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
RAK październik

CZER 21-LIP 22
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/cancer.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Znak Wagi nie jest zbyt harmonijnie usposobiony do Raka, ale jeśli poczujesz dyskomfort, to będzie on bardzo krótkotrwały. Ktoś się spóźni, nie dostarczy potrzebnych dokumentów albo nie wszystko pójdzie zgodnie z planem. Generalnie najtrudniejsze dla większości zodiakalnych Raków już minęło. Teraz czas spokojnie budować swój świat.
Przed największym wciąż stoją urodzeni w końcówce znaku, zwłaszcza 16 i 17 lipca. Ktoś może Was do czegoś zmuszać, wywierać presję, nacisk, a nawet szantażować. Unikajcie gry o władzę i nie forsujcie swoich racji. Choć nie będzie łatwo, to jednak postarajcie się grać w otwarte karty.

MIŁOŚĆ

Jeśli stworzyłeś stabilny związek, to dbaj o niego i pozwól, aby zadbano też o Ciebie. W miłości bez szaleństw. Troszcz się o drugą osobę i ciesz drobnymi gestami. Wenus w Strzelcu będzie Ci sprzyjać, jeśli w chłodne wieczory zechcesz porozmawiać z ukochaną osobą o filozofii czy sensie życia. Samotne Raki mogą liczyć na swoich bliskich. Niewykluczone, że dzięki nim, tak zwanym przypadkiem poznacie kogoś ciekawego.

KARIERA

Budujesz swoją pozycję i pomagasz innym. Nie wstydź się, aby ktoś pomógł i Tobie. Długo pracowałeś na swój sukces, ale pamiętaj – najważniejsze dopiero przed Tobą! W pracy nadrabiaj zaległości i dokończ to, co zostało przerwane.

ZDROWIE

Za szybko i za dużo nie wyjdzie Ci teraz na dobre. Jesienna aura i konfiguracje astrologiczne sprzyjają przeziębieniom i urazom. Zwłaszcza Raki z 5-7 lipca powinny o siebie zadbać i nie forsować swoich sił. W relacjach z innymi przyda się trochę zdrowego egoizmu.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis