CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
STRZELEC październik

LIS 22-GRU 21
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/sagittarius.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Strzelce powinny pamiętać, że od jakiegoś czasu są pod wpływem zaćmień. Zatem nie pora na pochopne działania czy nieprzemyślane decyzje. Nawet jeśli coś Wam nie wychodzi, to pamiętajcie, że w tym szaleństwie jest metoda i ostatecznie dopłyniecie do celu, choć być może okrężną drogą. Nie przypadkiem zodiak właśnie Wam powierzył zadanie szukania sensu.
Strzelce z końca listopada muszą radykalnie zmienić swoje życie. Nie jest to przyjemne, ale konieczne – pozbądźcie się starych nawyków, które utrudniają Wam dalszy rozwój.
Strzelce z 13-15 grudnia muszą liczyć się z tym, że sprawy nie pójdą zgodnie z planem. Po prostu wierzcie i ufajcie.

MIŁOŚĆ

Strzelcu, to Twoje pięć minut na randki, romanse i wszelkie sprawy uczuciowe. Wenus będzie Ci sprzyjać. Czas na namiętność, zaspokajanie intensywnych doznań uczuciowych – będziesz w swoim żywiole. Daj upust swoim pragnieniom i fantazjom. Samotne Strzelce mogą spotkać drugą połówkę.

KARIERA

Przed największym wyzwaniem stoją Strzelce z końca listopada oraz połowy grudnia. W przypadku pierwszej grupy chodzi oto, żeby radykalnie coś zmienić w życiu. Zastanówcie się, co straciło rację bytu? Może warto nadać swojej karierze zupełnie nowy kierunek? Przebranżowić się? Czas sprzyja radykalnym posunięciom! Druga grupa musi płynąć z prądem i poddać się biegowi zdarzeń, inaczej grożą zwątpienie, chaos, iluzje i dezorientacja.

ZDROWIE

Jedz, módl się i kochaj! Z akcentem na KOCHAJ.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis