CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
LEW październik

LIP 23-SIER 22
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/leo.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Musisz teraz zadbać o dobre relacje z innymi. Nie pora na solówki czy monodramaty.  Zodiak stawia Lwom duże zadania. Przede wszystkim w październiku musisz otworzyć się na drugą osobę i wyjść innym naprzeciw. Pamiętaj o tym, że jesteś nie tylko czarujący, ale również wielkoduszny i wspaniałomyślny.

MIŁOŚĆ

Czas na żywiołową, płomienną miłość. Jeśli jesteś samotny, to możesz spotkać swoją drugą połówkę. Jeśli masz stały związek, to żywioł ognia rozpali Twoją alkowę. Nie zabraknie Ci pomysłów ani kreatywności – właśnie o to chodzi! Randki zapowiadają się teraz wyjątkowo obiecująco.

KARIERA

Lwy z 15-18 sierpnia wciąż mogą mieć wrażenie, że idą pod górkę. Niewykluczone, że musicie pokonywać przeszkody i trudności na drodze do celu. Jednak warto trochę się pomęczyć, żeby zbudować coś solidnego.
Urodzeni 5-8 sierpnia wciąż przechodzą proces zmiany. Coś starego musi odejść, żeby Wasze życie nabrało kolorów i nowej, ciekawszej jakości. W niektórych przypadkach trzeba będzie przestawić je na zupełnie nowy tor.  Nie traćcie pogody ducha – czas wracać małymi kroczkami na scenę!

ZDROWIE

Świat ma Wam wiele do zaoferowania pod warunkiem, że otworzycie się na innych. Nie czas na teatr jednego aktora. Dbajcie o zdrowe relacje z innymi – słuchajcie, pielęgnujcie dobre relacje, a Wasz potencjał energetyczny zostanie zasilony.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis