CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
BARAN październik

MAR 21-KW 19
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/aries.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Październik zwykle jest dla zodiakalnych Baranów miesiącem wyzwań. Teraz nie tylko Słońce, ale również Mars przebywa naprzeciwko Twojego znaku. Nie będziesz więc narzekać na nudę! Przez Twoje życie przewinie się mnóstwo osób. Cześć z nich zainspiruje Cię do działania, inne dostarczą ciekawych wiadomości albo sprowokują do próby sił.
Pełnia 20 października wyciągnie coś na światło dzienne i wymusi określone zachowania. Niewykluczone, że odkryjesz rzeczy, których w ogóle się nie spodziewasz.
Szczególnie urodzeni 27 i 29 marca mają teraz szansę nabrać wiatru w żagle i ugruntować swoją pozycję. Z drugiej strony akurat oni będą najbardziej podatni na zawirowania losu czy iluzje albo dezorientację. Trzymajcie się obranego kursu. Pozwólcie się zainspirować, ale słuchajcie przede wszystkim swojego wewnętrznego głosu. Subtelne energie mają Wam teraz wiele do zaoferowania.

MIŁOŚĆ

7 października Wenus zawita do Strzelca. Wasz ognisty sprzymierzeniec zadba, aby zrobiło się żarliwie i gorąco. Na własnej skórze doświadczycie, że podróżą każda miłość jest.

KARIERA

Idziesz do przodu, ale nie tak szybko, jakbyś chciał. Czas sprzyja postępom i wspinaczce po szczeblach kariery, teraz lepiej jednak pohamować swoje zapędy i wewnętrzny ogień. Przed największym wyzwaniem staną urodzeni 14 kwietnia – w Waszym życiu mogą pojawić się przeszkody, kryzysy, rozmaite, niekiedy trudne do określenia siły spróbują storpedować Wasze działania i zakwestionować Wasz sposób na życie. Zostaniecie poddani testowi sił witalnych i autentyczności swoich celów.
Urodzeni 31 marca i 1 kwietnia powinni pamiętać, że nie zawsze da się wszystko zaplanować i logicznie wytłumaczyć. Czasem najlepszym wyjściem jest po prostu akceptacja istniejącego stanu rzeczy.

ZDROWIE

Zwolnijcie tempo. W tym miesiącu obowiązuje Was zasada: spiesz się powoli. Mars może sprzyjać wypadkom, urazom oraz gorączce.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis