CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
WAGA październik

WRZ 23-PAŹ 22
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/libra.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Ten miesiąc należy do Wagi! Dużo będzie się działo w Twoim życiu. Pierwsze skrzypce zagrają związki i relacje z innymi. Tylko spokojnie, a wszystko się ułoży. Nie czas na dobrą minę do złej gry – mów otwarcie, co Ci leży na sercu. Bliscy na pewno wykażą się zrozumieniem i znajdziesz wsparcie.

MIŁOŚĆ

Pora zadbać o swój związek. Wprawdzie czas nie sprzyja zmysłowym uniesieniom, ale większość Wag i tak woli okazać uczucia w inny sposób. Porozmawiaj z ukochaną osobą, najlepiej o wzniosłych ideałach i idealnym obrazie świata. Zabierz ją na wycieczkę.

KARIERA

Nie zabraknie Ci teraz energii ani zapału do pracy. Mars w Twoim znaku zadba o sporą dawkę wyzwań, ale dasz radę. Wprawdzie nie wszystko pójdzie zgodnie z planem – do 18 października Merkury jest w ruchu wstecznym – ale wykorzystaj ten czas na nadrobienie zaległości i zdobycie informacji, które pozwolą Ci ruszyć do przodu.

Ogólnie to bardzo dobry czas dla Wagi. Szczególnie urodzeni 30 września i 1 października mogą liczyć na awans. Teraz zobaczycie owoce swoich wieloletnich wysiłków i zbierzecie plony. Podejmując decyzje, słuchajcie głosu intuicji. Warto zaangażować się w jakieś działanie na rzecz innych. Wagi z 15 i 16 października mogą liczyć na ciekawe propozycje i możliwości. Nie zwlekajcie za długo z decyzją!
Przed wyzwaniem staną tylko urodzeni 17-18 października. Wciąż możecie czuć się pod presją, zmuszani do czegoś, szantażowani lub skonfrontowani z władzą czy siłą. Niektórzy z Was w efekcie doświadczą kryzysu i poczucia bezsilności. Nie czas na kompromisy – mówcie otwarcie, czego chcecie.

ZDROWIE

Jesteś Wago tak bardzo zajęta innymi, że zapominasz o sobie. Dbaj o swoją energię – zwracaj uwagę na to, co jesz i na aktywność fizyczną, a Twoje nerki będą Ci wdzięczne. Przyhamuj nieco podczas nowiu 6 października. Jeśli w okolicach pełni 20 października wyjdą na jaw jakieś niedyspozycje, to nie zwlekaj z konsultacją u profesjonalisty.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis