CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
BYK październik

KW 20-MAJ 20
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/taurus.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Od 2019 roku, kiedy w Byku ostatecznie zagościł Uran, ten znak podlega procesowi wielkiej zmiany. Teraz swoją strefę komfortu muszą opuścić urodzeni urodzeni od 4 do 6 maja. Pora stworzyć miejsce dla czegoś nowego.
Byki z 27-28 kwietnia oraz z 12-14 maja muszą pokonać trudności i przeszkody na swojej drodze. Możecie liczyć na pomoc przyjaciół i krewnych.

MIŁOŚĆ

Wenus, patronka Wagi, patronuje również Bykowi. Będzie ona teraz sprzyjać gorącym uczuciom, ale bardziej platonicznym zauroczeniom niż zmysłowym rozkoszom. Warto wyjechać gdzieś z ukochaną osobą albo przynajmniej wspólnie wybrać się na wykład czy film poświęcony dalekim podróżom, religii, filozofii lub prawu.

KARIERA

Nadal obowiązuje tendencja z poprzedniego miesiąca. Przed poważnym wyzwaniem staną głównie Byki urodzone pod koniec kwietnia – Wasze cele zostaną teraz przetestowane, a postawa życiowa poddana próbie.
Z koniecznością radykalnej zmiany muszą liczyć się urodzeni na początku znaku, zwłaszcza 4 maja. Byk ma raczej konserwatywną, zachowawczą naturę, a teraz do Waszych drzwi puka prawdziwa rewolucja! Coś się przeżyło, coś straciło rację bytu i pojawia się nowa, niespodziewana jakość. Warto dać jej szansę!
Urodzeni 12-14 maja muszą być przygotowani na utrudnienia – ktoś wysoko postawi Wam poprzeczkę. Zadajcie sobie trochę trudu, żeby osiągnąć cel.
Byki z 15-16 maja dostaną teraz spory zastrzyk energii. Otworzą się przed Wami nowe możliwości, zostaną uruchomione potężne moce, które pozwolą Wam poczuć się sobą. Czas na zmianę!

ZDROWIE

Wygospodaruj odpowiednią ilość przestrzeni tylko dla siebie. Odpoczynek na łonie natury zdziała istne cuda. Nie wahaj się też przyjąć pomocy. Towarzystwo osób, na które możesz liczyć, jest dla Ciebie najlepszym lekarstwem. Pamiętaj, że już w przyszłym miesiącu zaćmienie Księżyca w Twoim znaku. Jeśli zatem coś Ci dolega, lepiej zadbać o to teraz.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis