CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
RYBY październik

LUT 19-MAR 20
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/pisces.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Rybo, w końcu musisz wyjść ze swojej samotni i spotkać się z ludźmi. Czekają nowe znajomości, a życie towarzyskie i Twoje związki nabiorą kolorów. Nie zawsze będzie Ci się podobać, ale pamiętaj: człowiek – istota społeczna.
Ryby z 11-12 marca mają teraz szansę dotrzeć do samych siebie, poznać swoje prawdziwe ja. Idź za głosem intuicji, nawet, jeśli to wbrew zdrowemu rozsądkowi. Wpływ Neptuna, pod którym teraz jesteś, sprzyja kreatywności, podszeptom intuicji, ale również ucieczce z tego świata.

MIŁOŚĆ

Bez specjalnych fajerwerków, ale O.K. Jeśli w związku masz równowagę, to nadeszła pora stabilizacji i ugruntowania pozycji. Wprawdzie wolisz czuć niż rozmawiać, ale możesz teraz obejrzeć z ukochaną osobą film o dalekich podróżach, posłuchać „Magnificat” Bacha czy „Aidy” Verdiego. Jeżeli nadajecie na tych samych falach, to jeszcze bardziej zbliżycie się do siebie.
Jeśli światopoglądowo jesteście na dwóch różnych krańcach, to nie skorzystasz z pobytu Wenus w Strzelcu. W takim przypadku odpłyniesz jeszcze dalej i to może być droga bez powrotu.

KARIERA

Idziesz do przodu! Przed największym wyzwaniem stoją Ryby z 23 lutego. Czujecie się przyparci do muru, zmuszeni do czegoś albo zdominowani. I nawet trudno Wam określić, o jaki przymus tak naprawdę chodzi. Ryby z 11-12 marca mogą być zdezorientowane albo pogrążone w chaosie. Najlepiej wykorzystać ten czas na twórcze działania i dać się ponieść fali. Pozostałe Ryby – róbcie swoje! Przyszły rok należy do Was.

ZDROWIE

Zwykle zajmujecie się milionem różnych spraw, tylko nie własnym zdrowiem. Czas przeziębień to zmieni. Jeśli sami nie zadbacie o siebie, to kto inny to zrobi? Jedna Ryba musi troszczyć się o drugą. Wasz układ odpornościowy pozostawia wiele do życzenia – pamiętajcie: mniej używek, więcej ciepłych posiłków.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis