CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
SKORPION październik

PAŹ 23-LIST 21
https://i1.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/scorpio.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Milość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Raz w górę, raz w dół. Nuda raczej nie leży w Twojej naturze, więc wszystko zgodnie z  planem. Pamiętaj, że podczas listopadowej pełni czeka Cię zaćmienie Księżyca. Nie forsuj swojej woli, nie wywieraj nacisku, ale postaraj się świadomie reagować. Przed największym wyzwaniem wciąż stoją urodzeni 30 i 31 października. Możecie mieć wrażenie, że ostatnio życie nieustająco rzuca Wam kłody pod nogi. Skoncentrujcie się na tym, co najważniejsze, a wkrótce zobaczycie, że było warto.
Szczególny nacisk mogą też odczuwać urodzeni 14-15 listopada. Potraktujcie to jako swoistą próbę i zapowiedź tego, co przyniesie kolejny rok.

MIŁOŚĆ

W miłości spokojniej i bez większych fajerwerków. Jeśli wykażecie się inwencją, to temperatura wzrośnie. Teraz główny nacisk pada na wzniosłe ideały i szukanie sensu. Wenus w Strzelcu chętnie zaciągnie Cię do ołtarza. Skorpiony pragnące zobowiązań mają szansę zrealizować swoją potrzebę.

KARIERA

Przed wyzwaniem wciąż stoją Skorpiony z końca października. To dla Was czas próby i weryfikacji celów Życie testuje Waszą wytrwałość, wierność sobie i słuszność obranego kursu. Jeśli jesteście pewni, że idziecie właściwą drogą, to nie zbaczajcie.
Prawdopodobnie również urodzeni w połowie listopada muszą się jeszcze trochę potrudzić. Skorpiony z końca znaku mogą narzekać na nadmiar możliwości i ciekawych okazji – wybierzcie coś dla siebie, bo taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie.

ZDROWIE

Generalnie jest w porządku, ale nie lekceważcie żadnych sygnałów. Nadchodzi zaćmienie Księżyca, wraz z nim wyjdą na jaw wszelkie zaniedbania, a istniejące choroby ulegną zaognieniu. Przede wszystkim czas odstawić słodycze i używki.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis