CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
BLIŹNIĘTA październik

MAJ 21-CZER 20
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/gemini.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Cała naprzód! Wszystko, co do tej pory nie udawało się albo z różnych powodów było odkładane na później, teraz pójdzie jak z płatka. Słońce w zaprzyjaźnionej Wadze będzie sprzyjać spotkaniom, rozmowom oraz wszelkim kontaktom. Umów się na kawę lub herbatkę – czas nadrobić towarzyskie zaległości. Merkury w ruchu wstecznym pozwoli Ci wprowadzić potrzebne poprawki, zweryfikować podjęte decyzje, a nawet odnaleźć zgubę.

MIŁOŚĆ

Wenus 7 października wejdzie do znaku Strzelca. Niewykluczone, że spotkasz kogoś bardzo ciekawego – obcokrajowca lub osobę innego wyznania. Samotne Bliźnięta będą flirtować, te w związkach cieszyć się sobą.
Warto wybrać się na krótki weekendowy wypad. Bliźnięta urodzone między 30 maja a 2 czerwca czekają kuszące propozycje i okazje. Cieszcie się chwilą, ale miejcie na uwadze, że piękna królewna lub książę mogą okazać się… zaczarowaną żabą.

KARIERA

Czas należy do Ciebie, Bliźniaku! Nawet jeśli nie wszystko, co sobie zaplanowałeś pójdzie zgodnie z oczekiwaniami, to ostatecznie sytuacja i tak obróci się na Twoją korzyść. Nie zabraknie Ci energii do działania, ciekawych pomysłów ani osobistego uroku.

Bliźnięta z 26 maja mogą czuć się pod presją. Ktoś wywiera na Was nacisk, próbuje Was zdominować albo wymusza określone zachowania. Postarajcie się nie uwikłać w walkę o władzę. Pamiętajcie, że 26 maja miało miejsce zaćmienie Księżyca, które praktycznie przez cały rok utrudnia właściwy osąd sytuacji.

Bliźnięta urodzone 28-29 maja mogą wspiąć się po szczeblach kariery, ugruntować swoją pozycje zawodową i zebrać należne im laury.
Do Bliźniąt z 13 czerwca w końcu przyjdzie dobra passa. Spawy zaczną się układać po Waszej myśli. Tym razem przed największym wyzwaniem staną urodzeni 11 i 12 czerwca – lepiej zapomnijcie o planowaniu i logicznym podejściu do życia. Zaufajcie intuicji i falom „wielkiego oceanu”, wierząc, że Wasz stateczek płynie we właściwym kierunku.

ZDROWIE

Bliźniaku, czas na rekonwalescencję! Pozwól innym zadbać o siebie. Otwarcie mów o swoich potrzebach, nie rób dobrej miny, kiedy boli. Warto postawić na czynny wypoczynek albo zacząć uprawiać jakąś dziedzinę sportu, najlepiej wspólnie z drugą osobą. Akumulatory, które teraz załadujesz, posłużą na bardzo długo.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis