CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
KOZIOROŻEC październik

GRU 22-STY 19
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/capricorn.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Dążysz wytrwale do celu – wiesz, czego chcesz i to dostaniesz. Zapłaciłeś już sporą cenę – w ostatnich latach przeszedłeś surową weryfikację i test na wytrwałość. Teraz już tylko do przodu.
Przed sporym wezwaniem do transformacji staną jeszcze urodzeni w połowie stycznia. Pora pożegnać stare ja. Ten proces jest nieprzyjemny i często bolesny, ale konieczny. Wielu z Was może doświadczyć kryzysu, po którym odrodzicie się jak feniks z popiołów.

MIŁOŚĆ

Koziorożec w swojej wędrówce na szczyt jest samotny, ale miesiąc Wagi stawia przed wszystkimi konieczność zadbania o relacje z ludźmi. Jeśli jesteście w związku, który nie spełnia Waszych oczekiwań, to czas odpowiedzieć sobie na zasadnicze pytania. Z podjęciem decyzji warto jednak poczekać do końca miesiąca. Już w listopadzie Wenus zawita do Waszego znaku i poczujecie się bardziej dostrojeni uczuciowo.

KARIERA

Praca, praca, praca! W najlepszej sytuacji są Koziorożce z 4-5 stycznia. Niewykluczone, że drzwi, które dotychczas były zamknięte, teraz staną przed Wami otworem i dostrzeżecie zupełnie nowe perspektywy. Jest szansa na awans, a przynajmniej bardzo korzystną zmianę.

ZDROWIE

Nagle w Twoim otoczeniu pojawi się sporo osób i ten tłok może działać Ci na nerwy. Nie daj się wyprowadzić z równowagi. Zachowaj spokój – sytuacja jest przejściowa. Pamiętaj, żeby znaleźć czas dla siebie i własnych przyjemności!

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis