CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_bottom_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1

Horoskop miesięczny
PANNA październik

SIE 23-WRZ 22
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/virgo.png?fit=320%2C320&ssl=1
https://i2.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/border_top_white.png?fit=1175%2C65&ssl=1
Dominic Sansotta, unsplash
Miłość
Pieniądze
Kariera
Zdrowie
OGÓLNIE

Czas nadrobić zaległości, dokonać korekt i wprowadzić poprawki. Przeszłość może Ci deptać po piętach. O uwagę upomną się stare, niezałatwione sprawy, znajomi z dalekiej przeszłości czy niespłacone zobowiązania.

MIŁOŚĆ

Wenus w Strzelcu nie lubi wszystkiego co małostkowe, pedantyczne, monotonne, codzienne, zwykłe i prozaiczne. Zamiast mozolnie starać się o porządek i rutynowy seks w niedzielę rano, zaparz więc ukochanej osobie kawę po turecku albo zaproponuj coś, co wspólnie poszerzy Wasze horyzonty. Ewentualnie zorganizuj weekend w malowniczo położonym SPA ze stadniną koni.

KARIERA

Planowanie i organizowanie jest najlepszą inwestycją we własną przyszłość. Urodzeni 28 sierpnia mogą mieć wrażenie, że ktoś ich wciąga w swoją nieczystą grę czy próbuje zdominować. Grajcie w otwarte karty. Urodzeni 12-14 września muszą liczyć się z tym, że nie przeforsują swoich planów. Czas pogodzić rozum z tym co irracjonalne. Teraz przekonacie się, że nie wszystko można wytłumaczyć.

ZDROWIE

Kondycja fizyczna nie powinna stwarzać Ci większych problemów. Zadbaj o dobre relacje z innymi.  Panny z 12-14 września wciąż powinny być wyczulone na subtelne sygnały, które wysyła im ciało. Nie czas ufać logice, zbytnio racjonalizować, po prostu słuchajcie siebie. Jeśli coś Was zaniepokoi, natychmiast skonsultujcie to z fachowcem.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis