CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.04.Horoskop tygodniowyMars-Saturn, czyli hamowanie 4. – 10.4.2022

3 kwietnia 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/04/Mars-Saturn-stop-hamowanie.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

Hasła tygodnia: Mars-Saturn, czyli hamowanie / wyznaczenie kierunku na przyszłość / zasadnicze decyzje i ich konsekwencje / koncentracja na rzeczach najbardziej istotnych / zająć stanowisko i trzymać się go albo zatracić w czymś i wpaść w obsesję / przyjąć pragmatyczną postawę i okazać zrozumienie

 

W ciągu tego tygodnia zostaną podjęte dalsze kluczowe kroki i decyzje. Czas wahania, lawirowania i oczekiwania dobiegł końca. Pora zająć jednoznaczne stanowisko i stworzyć jasny obraz sytuacji. Początkowo nastrój zostanie zdominowany przez wewnętrzny lub zewnętrzny nacisk. Opór, trudności oraz przeszkody spowolnią, a nawet storpedują odczuwalne obecnie silne impulsy do działania. W poniedziałek koniunkcja Mars-Saturn, czyli hamowanie.
W efekcie możliwe są różne reakcje: frustracja i rezygnacja, ewentualnie próba sforsowania przeszkody w myśl zasady „teraz albo nigdy”. Jeszcze inne osoby zatrzymają się, aby przeanalizować sytuację. Pierwsze dwa typy zachowań raczej nie pomogą nam w osiągnięciu zamierzonego celu. Trzeba podsumować to, co się wydarzyło i wyciągnąć wnioski. Potem należy ustalić priorytety, rozważyć potencjalne następstwa podjętych decyzji, określić dalszy kurs i zrobić, co konieczne.

Niektórzy muszą ostatecznie pożegnać się z projektem, który nie ma już przyszłości. Dzięki temu konstruktywnie spożytkują uwolnione energie. W innych przypadkach chodzi o to, żeby bronić własnych zasad, opowiadać się za tym, co ważne i istotne, a w razie potrzeby świadomie podjąć się jakiegoś zadania i związanej z nim odpowiedzialności.
Na szerszym poziomie w tym kontekście podjęte zostaną ważne (wstępne) decyzje dotyczące dalszego przebiegu wojny i sojuszy.

 

Ryby – marzenia i sny

Obok niełatwych konfiguracji astrologicznych, które wymagają podjęcia decyzji i wyciągnięcia konsekwencji, pojawią się także tony pojednawcze. Szczególnie w drugiej połowie tygodnia wzrośnie tęsknota za miłością, porozumieniem i pokojem, a wraz z nią gotowość do reagowania na innych i ich pragnienia. W efekcie łatwiej będzie wyjść komuś naprzeciw, okazać zrozumienie i współczucie.

 

Jednoznaczność

We wszystkich dziedzinach obowiązuje jednak jedna zasada: receptą na sukces jest jednoznaczna, konsekwentna postawa, autentyczność i uczciwość w odniesieniu do kwestii zasadniczych, a także elastyczność i gotowość dostosowania się do konkretnych działań.
Sytuacja stanie się trudna, jeżeli zainteresowani zaczną lawirować, nie będą jednoznaczni, gotowi do wiążących zobowiązań i zajęcia stanowiska. Gorzej będzie również wtedy, gdy górę wezmą upór, ideologie czy utrwalone wyobrażenia i to one zadecydują o zachowaniu oraz podejmowanych decyzjach. Prawdopodobnie zostaną wtedy przegapione korzystne okazje, a patowe sytuacje doprowadzą do całkowitej blokady.

 

Tęsknota za miłością

We wszelkiego rodzaju związkach wzrośnie otwartość na innych, a wraz z nią tęsknota za miłością, pięknem, współczuciem i więzią. Osoby, które zakochają się w tym czasie, mogą doświadczyć autentycznych uniesień. Uważajcie jednak, żeby nie stracić kontaktu z rzeczywistością. Ogólnie rzecz biorąc, wzrośnie też uwodzicielskość, a wraz z nią skłonność do angażowania się w rzeczy, których możemy żałować.
Poza tym wysoki poziom wrażliwości i otwartość sprawią, że łatwo zostaniemy zalani przez napływające z zewnątrz bodźce.
Najlepiej spróbuj świadomie wybrać, w czym weźmiesz udział, w co się zaangażujesz i z kim będziesz przebywał. Ciesz się wszystkim, co Cię inspiruje i pobudza do działania, ale unikaj sytuacji i osób, które są dla Ciebie ciężko strawne.

 

Komunikacja

W sprawach związanych z komunikacją, przekazem informacji, wiedzą, edukacją, sieciami społecznościowymi, handlem i transportem w drugiej połowie tygodnia znacznie wzrośnie napięcie. Prowokacje, rewelacje, manipulacje i szantaże wywołają spore poruszenie. Przede wszystkim w odniesieniu do tego, co miało miejsce w grudniu, styczniu i lutym, wydarzenia tych dni mogą wywołać kryzys, punkt zwrotny lub zmianę perspektywy. Chodzi o to, aby rozpoznać, co jest prawdziwe i autentyczne, co zdaje egzamin i wytrzyma test głębszej analizy. Niewykluczone, że na jaw wyjdą też wcześniej ukryte motywy i drugie dno sprawy. Nawiasem mówiąc, konstelacje tych dni idealnie nadają się do prowadzenia wszelkiego rodzaju badań czy dociekań.

 

Mars-Saturn, czyli hamowanie

Początek tygodnia zdominują stonowane, raczej ambiwalentne nastroje. Teraz wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, stabilności i wsparcia. Jednocześnie wewnętrzne lub zewnętrzne naciski i blokady wywołają napięcia oraz niepokój. Najlepiej poświęć na wszystko więcej czasu niż zwykle. Pozwól swojemu ciału odpocząć, poczuj własne tęsknoty i marzenia. Odpowiedz sobie na pytanie, co jest dla Ciebie ważne w życiu, w co jesteś gotowy zaangażować się i czemu poświęcić.

W PONIEDZIAŁEK utworzy się zapowiadany wcześniej aspekt Mars-Saturn, czyli hamowanie. Szczególnie dotyczy on Wodników, Byków, Lwów, Skorpionów, których dzień urodzin podałam w Horoskopie miesięcznym oraz wszystkich horoskopów z obsadą 23 stopnia tych znaków.

We WTOREK przed południem nastąpi wyraźna zmiana energii wiodących. Dotychczas zablokowane energie zostaną uwolnione i trzeba będzie podjąć decyzje. Równocześnie wzrośnie potrzeba kontaktów i rozmów, a także chęć zaangażowania się w coś nowego. Wydarzenia i doświadczenia tego oraz kolejnego dnia dostarczą ważnych impulsów do działania. Jeśli wcześniej odrobiłaś/eś pracę domową, masz jasność co do swojej sytuacji i zamiarów, to nadszedł czas zakasać rękawy. Spotkaj się z ludźmi o podobnych poglądach, porozmawiaj o pomysłach, życzeniach i zamierzeniach na przyszłość oraz zbadaj możliwości realizacji wspólnych projektów. Istnieją duże szanse na znalezienie sojuszników.
Można wykorzystać również ten czas, żeby nowymi pomysłami wnieść trochę świeżego powietrza do negocjacji, które wcześniej utknęły w martwym punkcie lub rozwiązać jakiś konflikt.

Również w CZWARTEK będziemy odczuwać ogromną potrzebę kontaktów oraz wymiany myśli. Równocześnie istnieje niebezpieczeństwo, że łatwo z czymś przesadzimy, rozbudzimy nadmierne nadzieje albo zatracimy się w myśleniu życzeniowym. Po południu nieoczekiwane zwroty akcji i spostrzeżenia wywołają spore poruszenie, a niekiedy mogą doprowadzić do silnych reakcji emocjonalnych.

 

Subtelne doznania

W PIĄTEK, SOBOTĘ i NIEDZIELĘ możemy spodziewać się prawdziwej burzy uczuć i emocji. Podczas WEEKENDU ponadprzeciętnie wzrośnie potrzeba przynależności, bezpieczeństwa i domu. Z drugiej strony poczujemy dużą chęć prowokacji (zwłaszcza słownej). Prawdopodobnie ujawnione teraz informacje i skandale wywołają ogromne poruszenie i doprowadzą do ponownej oceny wcześniej uzyskanych informacji. Na jaw wyjdą ukryte intencje i zobaczymy, o co tak naprawdę chodzi.
Jeśli rzecz dotyczy Cię osobiście, to bądź przygotowany na konfrontację z własną (wcześniej nieuświadomioną) motywacją i postawą. Spróbuj jednak nie prowokować innych do reakcji lub konfrontacji. W przeciwnym razie grożą nieprzyjemne i potencjalnie destrukcyjne sceny. Zamiast tego poszukaj kontaktu z bliskimi Ci osobami i porozmawiaj o tym, co Cię porusza.
W niedzielę rano chętnie zajmiemy się rzeczami, które sprawiają nam przyjemność i radość. Najlepiej poświęć całą uwagę projektowi, który Cię inspiruje i pobudza do działania. Postaraj się jednak nie ignorować innych i zobacz coś więcej niż tylko czubek własnego nosa.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Pixabay
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897