CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.03.Horoskop tygodniowyNów w Baranie i Chiron 28.3. – 3.4.2022  

27 marca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/03/now-Baran-Chiron-uzdrowiciel.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

Hasła tygodnia: Nów w Baranie i Chiron – niezabliźnione rany, poczucie bezsilności, potrzeba akceptacji / po wstrząsie: ponowna ocena sytuacji, zdefiniowanie własnego stanowiska i reorientacja / ustalić priorytety / wyciągnąć konsekwencje / podjąć decyzje i wziąć odpowiedzialność / dylematy, ambiwalentne postawy, bezradność, cierpienie / światełko w tunelu

 

Dla wielu osób nie będzie to łatwy tydzień. Po okresie burzy i naporu oraz silnych impulsów do działania, teraz ruch do przodu powoli zostanie zatrzymany. Utrudnienia, problemy, których nie braliśmy pod uwagę, słabości i mankamenty wyraźnie osłabią obecną dynamikę.
Przed podjęciem dalszych działań warto na moment zatrzymać się i rozważyć konsekwencje tego, co wcześniej zaszło. Osoby, które za wszelką cenę będą parły do przodu lub spróbują coś wymusić, same sobie zaszkodzą. Pora zatrzymać się, uzyskać jasny obraz sytuacji, zebrać siły, połączyć energię i skupić się na podjęciu dalszych działań. Konkretnie do głosu dojdą dwa różne procesy.

 

Ustalić priorytety

W sprawach dotyczących wartości, finansów, gospodarki i wszelkiego rodzaju związków czas podjąć zasadnicze decyzje dotyczące przyszłości. Nadeszła pora, żeby w tych dziedzinach ustalić priorytety. Padnie pytanie, co jest istotne i co warto zachować? Co jest warte zaangażowania i poświęcenia? Gdzie trzeba się pożegnać z czymś, co straciło na znaczeniu, wynika z przyzwyczajenia i wygody, a nawet może być ciężarem?

 

Określić zasady

Jednocześnie należy określić zasady, reguły i prawa, które będą trwałe oraz sprostają nowej rzeczywistości. Na poziomie globalnym rzecz dotyczy systemów ekonomicznych i finansowych. Chodzi też o wartości związane z rzeczywistością cyfrową, o wartości duchowe i ideowe oraz o sposób korzystania z dostępnych zasobów materialnych (produkty rolne, nieruchomości, ziemia, woda itp.). Te dni przyniosą również fundamentalne decyzje w stosunkach międzynarodowych dotyczące sojuszy politycznych i ideologicznych.
Wydarzenia oraz podjęte teraz decyzje dostarczą w wymienionych dziedzinach ważnych impulsów na przyszłość. Wyznaczą one nowy kierunek oraz dadzą pierwsze sygnały zapowiadające sposób rozwiązywaniu tych kwestii.

 

Fundament związku

Również na poziomie osobistym trzeba zweryfikować i – w razie konieczności – zrewidować własne wartości oraz przekonania. Zadaj sobie pytanie, co jest dla Ciebie naprawdę ważne, a bez czego możesz się obejść? Chodzi teraz o to, żeby zająć jednoznaczne stanowisko i jasno wyrazić własne zdanie. Gdzie jesteś gotowy na wiążące zobowiązania? Co jest dla Ciebie ważne w związku? Jakie umowy i zasady są konieczne, aby obaj partnerzy czuli się szanowani i równi?

 

Nów w Baranie

Nieco więcej problemów może sprawić druga ważna konfiguracja astrologiczna. Również w tym przypadku nieuchronnie zbliża się zmiana i reorientacja. Dotyczy ona przywództwa i autorytetów, kwestii wiary we własne siły, wyboru projektów i celów, do których należy dążyć, a także podejścia do informacji. We wszystkich tych sprawach nieoczekiwane niepowodzenia i doświadczenia związane z porażką mogą wzbudzić wątpliwości i niepewność. Dodatkowo wystąpią incydenty, które wywołają głęboki smutek, konsternację czy zaniepokojenie. W takich chwilach potrzebna jest umiejętność zaakceptowania tego, czego nie da się zmienić.

 

Chiron i akceptacja

Zrobisz najlepiej, jeśli w takiej sytuacji nie będziesz uciekał w aktywizm i za wszelką cenę próbował coś „zrozumieć”. Raczej zadaj sobie pytanie, jak najlepiej poradzić sobie z istniejącym stanem rzeczy. Pod koniec tygodnia zostaniemy postawieni przed niejednym „dylematem”, w którym nie będzie „właściwej” odpowiedzi lub decyzji. Ewentualnie każda możliwa opcja pociągnie za sobą nieprzyjemne lub problematyczne konsekwencje. W tym przypadku chodzi o to, żeby działać pragmatycznie i wybrać to, z czym poradzimy sobie najlepiej.
Gorzej, jeżeli zainteresowani na takie doświadczenie zareagują rezygnacją i zwątpieniem w siebie albo agresją i zrzucaniem winy. Równie trudne okaże się szukanie rozwiązań w oparciu o koncepcje teoretyczne i ideologie czy po prostu kontynuowanie dotychczasowej strategii działania. Przede wszystkim należy wystrzegać się pochopnych decyzji oraz działań, inaczej zamiast rozwiązań i poprawy grożą błędne decyzje lub pogorszenie sytuacji.
Najlepiej zachowaj spokój, poczekaj i zobacz, co się wydarzy. W przyszłym tygodniu wiele spraw wyjaśni się, a niektóre same zostaną rozwiązane. Warto być realistą, podejść do sytuacji w sposób pragmatyczny i obiektywny.
Bohaterowie odsłonią teraz swoje słabe punkty, na horyzoncie pojawią się też uzdrowiciele i wybawcy. Możliwe są zarówno bolesne i tragiczne wydarzenia, jak również cudowne zwroty akcji.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK zdominują wszelkiego rodzaju związki. Teraz zapragniemy spotkać się z przyjaciółmi i osobami o podobnych poglądach, podsumować sytuację oraz wspólnie poszukiwać nowych rozwiązań. W związkach trzeba ponownie zdefiniować zasady dotyczące dalszej wspólnej drogi. Bądźcie gotowi zająć konkretne stanowisko, przemyśleć własne wartości i ideały oraz głośno je wyrazić, ale także słuchajcie drugiej strony i uszanujcie jej poglądy. Wtedy będzie można stworzyć podstawy wspólnego projektu, współpracy albo nawet nowego związku.

 

Znak Ryb

We WTOREK i ŚRODĘ na pierwszy plan wysunie się potrzeba miłości, więzi i zrozumienia, wzrośnie też nasza wrażliwość. Równocześnie do głosu dojdą tęsknoty i nadzieje na lepszy, pokojowy świat. Wydarzenia i doświadczenia tych dni związane z miłością oraz współczuciem mogą nas głęboko poruszyć i dadzą wyobrażenie o tym, co mogłoby być możliwe… Artyści i twórcy skorzystają z ogromnej inspiracji. Czas sprzyja również poszukiwaniu osobistej wizji.

CZWARTEK ma charakter przejściowy. Rano możemy mieć problem z koncentracją. Najlepiej zaufajcie biegowi zdarzeń, pozwólcie myślom płynąć albo po prostu bądźcie. Od południa poczujemy żądzę czynu i zapragniemy zrobić coś konkretnego. Równocześnie trudno będzie nam wyznaczyć cel. Zadbajcie o odpowiednią dawkę ruchu.

 

Nów w Baranie

W PIĄTEK rano (o 8.24) nastąpi nów w Baranie. Dostarczy on silnych, ale sprzecznych impulsów do działania. W efekcie piątek i SOBOTA upłyną pod znakiem opisanych na wstępie dylematów. Z jednej strony poczujemy ogromne pragnienie zmiany kierunku i zmierzenia się z nowym wyzwaniem. Równocześnie wątpliwości, brak informacji lub niekorzystne okoliczności wzbudzą w nas niepewność. Dodatkowo duża wrażliwość nasili też tendencje do gwałtownych, irracjonalnych reakcji. W miarę możliwości spróbujcie poskromić swoją niecierpliwość i tendencje do wybuchów, nie podejmujcie też nieprzemyślanych, pochopnych decyzji. Najlepiej skanalizować energię w sporcie czy aktywności fizycznej. Jeśli zdołasz zachować cierpliwość, z rozwagą zajmiesz się sobą i innymi, to w tych dniach ujrzysz nowe, ciekawe możliwości.

W NIEDZIELĘ fale emocji opadną. Teraz wzrośnie potrzeba spokoju, stabilności i bezpieczeństwa, również ciało upomni się o swoje. Spróbuj zebrać siły, ciesz się życiem albo poświęć czynnościom, które sprawiają Ci przyjemność. Podczas weekendu da o sobie znać również rosnące spowolnienie, które osiągnie swoje apogeum na początku kolejnego tygodnia.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Pixabay
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897