CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.01Horoskop tygodniowyTotalna inwigilacja i Pegasus 24. – 30.1.2022  

23 stycznia 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/01/totalna-inwigilacja-pegasus.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

Hasła tygodnia: shitstorm, totalna inwigilacja i Pegasus / w drodze ku nowym czasom – kolejny przystanek: finał rewizji starych spraw i wyjaśniania otwartych kwestii / ocena aktualnej sytuacji – określenie własnego stanowiska, nowe perspektywy w związkach i podejście do tematu wartości / dociekania, ujawnienie poufnych informacji i bulwersujące odkrycia w sferze mediów, handlu, transportu, w oświacie oraz komunikacji / zbadać tło sprawy i ukrytą motywację / pragmatyczna, rzeczowa i trzeźwa postawa opłaci się we wszystkich obszarach i sferach życia

W tym tygodniu rozpocznie się energetyczna «zmiana pływów». Nawet jeśli nadal na pierwszym planie stoją sprawy z przeszłości, to w miarę upływu czasu poczujemy pierwsze, choć jeszcze nieśmiałe, oznaki zmiany kierunku i perspektywy, które nastąpią w najbliższych tygodniach.
Początkowo chodzi jednak o to, żeby ponownie spojrzeć wstecz oraz dokonać możliwie jak najbardziej rzeczowej oceny aktualnej sytuacji. Warto jeszcze raz przemyśleć wydarzenia i doświadczenia minionego miesiąca, a także wyciągnąć z nich wnioski. Osoby, które to zrobią, mogą zrozumieć głębsze znaczenie informacji, faktów i doświadczeń z przeszłości, uświadomić sobie zdobytą dzięki nim wiedzę oraz kompetencje, a potem wykorzystać je jako zasoby pomocne w podjęciu dalszych działań.

Prawdopodobnie w tych dniach wyraźnie zobaczymy też, które sprawy wymagają jeszcze wyjaśnienia, a które trzeba definitywnie zakończyć, gdzie najwyższa pora pożegnać się ze starymi wyobrażeniami i porzucić utrwalone nawyki, aby mogły nastąpić prawdziwa zmiana perspektywy i nowy początek.
W tym kontekście jakość czasu sprzyja wszystkim tym, którzy są gotowi spojrzeć na wydarzenia i procesy ostatnich tygodni (a czasem miesięcy), związane z nimi doświadczenia, ale także własną rolę i zachowanie, bez klapek na oczach, bez upiększania czy dramatyzowania. Taka wiedza przyniesie Wam dużą korzyść i pozwoli uzyskać jasność w kontekście decyzji oraz działań, na które wkrótce przyjdzie pora.

 

Związki i finanse

W kwestii związków i wartości wkroczymy teraz w kolejną fazę. Symbolizująca tę tematykę Wenus 29 stycznia zakończy trwającą od 19 grudnia retrogradację i – patrząc z perspektywy Ziemi – ruszy do przodu. W efekcie okres retrospekcji, ponownego rozpatrywania wcześniej zawartych umów i rozwiązywania starych problemów definitywnie dobiegnie końca.
Do lutego trzeba wyciągnąć niezbędne wnioski, powziąć konkretne decyzje i w ramach renegocjacji uzgodnić ostateczne ustalenia. Tam, gdzie ten proces przebiegnie w sposób pragmatyczny i obiektywny, mogą zostać stworzone solidne podstawy pod dalszą wspólną przyszłość. Na początku marca powzięte teraz decyzje i osiągnięte porozumienia zostaną ponownie poddane próbie.

 

Globalnie i indywidualnie

Na globalnym poziomie chodzi o to, żeby w kwestiach gospodarczych, finansowych oraz związanych z zasobami naturalnymi dokonać ponownej oceny sytuacji. Ponadto wydarzenia tych dni mogą zapoczątkować punkt zwrotny w sprawach dotyczących partnerstw między państwami czy instytucjami, sojuszy bądź umów.
Na płaszczyźnie osobistej warto przyjrzeć się własnej postawie wobec wartości i posiadanych dóbr, jak również swoim związkom. Najlepiej poradzicie sobie z tym wyzwaniem, jeśli będziecie szczerzy i uczciwi wobec siebie, ale także wobec innych.

 

Totalna inwigilacja i Pegasus – cz. 2

W sprawach komunikacji, mediów, informacji, oświaty, handlu i ruchu drogowego nadal dominować będą wątki z przeszłości. Związane z nimi procesy zintensyfikują się, a w czasie weekendu osiągną swoje apogeum. Naszą uwagę przykują wtedy totalna inwigilacja i Pegasus – prawdopodobnie ten temat wywoła istny shitstorm. Na pierwszy plan wysunie się poszukiwanie «prawdy», prawdziwych motywacji i zamiarów, które tkwią za oficjalnym przekazem, zmanipulowanymi, udzielonymi czy przemilczanymi informacjami.
W tym kontekście istotną rolę odegrają incydenty i wydarzenia z przełomu roku. Z jednej strony nasunie się pytanie o nasze podejście do dezinformacji, o to, kto co kontroluje i jak duża jest siła mediów. Prawdopodobne są również wycieki informacji, sensacyjne rewelacje, prowokacje i próby szantażu.

Na poziomie osobistym czas sprzyja wszelkiego rodzaju badaniom i dociekaniom. Jeśli jesteś skłonny zajrzeć za kulisy lub pod to, co widać na „powierzchni”, to możesz teraz dotrzeć do prawdziwego sedna wybranej sprawy. To również dobry czas, żeby poważnie zająć się informacjami, które wcześniej zignorowaliśmy lub którym nie poświęciliśmy należnej uwagi. Dodatkowo możemy poszukać tego, co zostało zapomniane czy zagubione, wyjaśnić błędy albo nieporozumienia. Również w tym przypadku, jeśli postąpicie pragmatycznie i będziecie trzymać się faktów, to macie szansę w tych dniach wyjaśnić ważne kwestie, umocnić swoje stanowisko i pozycję. Powściągnijcie jednak skłonność do gierek o władzę i prowokacji.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK przyniesie dość mieszany program. Z jednej strony tego dnia zechcemy porozmawiać z innymi o swoich pragnieniach oraz poruszyć różne otwarte kwestie. Bez trudu odniesiemy się do wybranego tematu w sposób rzeczowy i obiektywny. Dlatego to dobry moment na przeprowadzenie otwartej dyskusji w związku.
Pod wieczór wzrośnie jednak emocjonalna intensywność, a wraz z nią tendencja do debatowania o tym, co jest uczciwe i sprawiedliwe. W efekcie byle błahostki mogą zakwestionować możliwość porozumienia i pojednania. Powstrzymajcie takie impulsy, bądźcie obiektywni i życzliwi!

We WTOREK i ŚRODĘ poziom emocjonalnej intensywności sięgnie zenitu. Teraz wzrośnie potrzeba szczerości, autentyczności, jednoznaczności, bezpieczeństwa i kontroli. W tych dniach nasili się również strach przed ewentualną zależnością lub manipulacją. Jeśli zainteresowani – nawet w obliczu wielkich obaw – zachowają obiektywizm, będą bronić własnego stanowiska, ale też uszanują poglądy drugiej osoby, to mogą poruszyć nawet najbardziej drażliwe kwestie, których do tej pory unikali jak ognia. Wyłóżcie karty na stół, wtedy istnieją duże szanse na konstruktywne wyjaśnienie problemu. Tam, gdzie górę weźmie skłonność do dramatyzowania, oporu, trwania przy swoim czy zaprzeczania, sytuacja wymknie się spod kontroli i może dojść do niebezpiecznej eskalacji konfliktu.
W życiu codziennym jakość czasu sprzyja działaniom, które pozwalają uwolnić się od niepotrzebnego balastu. Przejrzyjcie na przykład stare przedmioty i papiery, które leżały zapomniane w „piwnicy” lub były przez długi czas ignorowane. Warto je wydobyć na światło dzienne, sprawdzić pod kątem ewentualnej dalszej przydatności, a w razie potrzeby zutylizować.

 

Totalna inwigilacja i Pegasus

CZWARTEK i PIĄTEK stoją pod znakiem entuzjazmu. Teraz poczujemy ogromną potrzebę nowych wizji oraz wolności. W efekcie możemy mieć problem z tym, żeby okiełznać swoją niecierpliwość, pohamować frustrację, zaakceptować panujące realia albo istniejące ograniczenia. Najlepiej poszukajcie w tych dniach takich projektów i aktywności, które pozwolą Wam przynajmniej na chwilę uciec od szarości dnia codziennego i poświęcić się wizjom czy marzeniom. Zadbajcie też o odpowiednią dawkę fizycznego ruchu!

W SOBOTĘ rano uściśli się koniunkcja Merkurego z Plutonem. Temu aspektowi mogą towarzyszyć demistyfikacje, szokujące rewelacje czy ujawnienia tuszowanych informacji. Prawdopodobnie na jaw wyjdą kolejne bulwersujące fakty związane z podsłuchami przy pomocy izraelskiego oprogramowania szpiegującego Pegasus.
Merkury wciąż jest w ruchu wstecznym, co wskazuje na stare sprawy – jego retrogradacja sprzyja wyciąganiu na światło dzienne wcześniej tuszowanych, ukrywanych lub przemilczanych faktów. Tym razem istotną rolę w sprawie może odegrać prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski. Do kolejnego, ostatniego w tym cyklu połączenia Merkurego z Plutonem dojdzie 11 lutego, zatem ciąg dalszy nastąpi.

 

Czas zmian

W czasie WEEKENDU wyraźnie odczuwalny będzie opisany na początku zwrot energetyczny. Teraz zechcemy „zabrać się do roboty”, dotrzeć do sedna sprawy, konkretnie coś zakończyć, osiągnąć lub zmienić. Silne energie będą sprzyjać gwałtownemu wyładowaniu napięć, frustracji i irytacji, które tliły się od dłuższego czasu. Przed dużym wyzwaniem staną szczególnie przywódcy i liderzy. Ich kompetencje zostaną zakwestionowane, oni sami muszą liczyć się z buntowniczymi zachowaniami, jasno wyrazić swoje zdanie, podjąć decyzje i wyciągać konsekwencje. Najlepiej poszukajcie teraz jakiegoś konkretnego zadania, które stanowi dla Was trudność, wymaga pełnej koncentracji i kreatywności. Bądźcie jednak przygotowani na nagłe incydenty i rozmaite „rewelacje”.
Przede wszystkim przed wyzwaniem staną: Wodnik z przełomu stycznia i lutego, Lew z 2-4 sierpnia, Skorpion z 2-4 listopada oraz Byk z przełomu kwietnia i maja. W Waszym życiu nadszedł czas ZMIAN.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Etienne Girardet, Unspalsh
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897