CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

Astro-StorieszaćmienieZaćmienie Słońca 25.10.2022 cz. II

28 września 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/09/zacmienie-slonca-25-10-2022-w-skorpionie-1.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

Stawka większa niż życie


Zaćmienie Słońca 25.10. (cz. I) z astrologicznego punktu widzenia akcentuje główne tematy związane z jakością tego czasu. Przede wszystkim przełom października i listopada konfrontuje nas z największym tabu – ze śmiercią. W tym okresie przyroda obumiera, a my odwiedzamy cmentarze i wspominamy zmarłych.
Skorpion jest znakiem głębi i skrajności, który chętnie zajmuje się tym, co w innych wzbudza lęk czy obrzydzenie – od penetrowania tajemnic przez zakłady pogrzebowe po wywóz śmieci. Ten archetyp nie idzie na żadne kompromisy i chętnie porusza tematy, które inni woleliby przemilczeć. Właśnie takie energie będą teraz dominować.

Skrajności

W efekcie zaćmieniu w Skorpionie mogą towarzyszyć silne namiętności i skrajne uczucia, które ocierają się o sprawy ostateczne. Ten znak sprzyja fiksacjom, obsesjom i zdradom. Zawiedzione oczekiwania rozbudzą teraz żądzę zemsty, łatwo będzie o emocjonalny sadyzm, okrucieństwo, zajadłość i zawziętość, a także histeryczne, irracjonalne reakcje czy misterne intrygi mające na celu upokorzenie kogoś.
W konstruktywnym wydaniu czas sprzyja pogłębieniu uczuć i utrwaleniu więzi, radykalnej transformacji, dążeniu do prawdy, spłaceniu długów karmicznych, wnikaniu w najgłębsze tajemnice od tych związanych ze znalezieniem lekarstwa na choroby po kwestie metafizyczne.

Energia

W astrologii znak Skorpiona ogólnie określają trzy hasła: władza, pieniądze i seks. Dlatego bądź teraz uważny w sprawach, które ich dotyczą. Zwróć też szczególną uwagę na swoje zdrowie – nie ignoruj objawów, jakie się pojawiają. Przede wszystkim narażone są układ mięśniowy, rozrodczy, narządy płciowe, pęcherz.
W tym czasie istnieje podwyższone niebezpieczeństwo chorób nieuleczalnych, zakaźnych  przenoszonych drogą płciową, przez krew oraz intoksykacji pęcherza.
Zapewne w najbliższym czasie dojdzie do spektakularnych skandali, upadłości oraz tragicznych zgonów. Powszechne zainteresowanie wzbudzą szemrane interesy, zabójstwa, porwania, szantaże, wymuszenia, interesy mafijne, handel żywym towarem itp. Ogólnie na pierwszy plan wychodzą ciemna strona człowieka oraz potężne lęki.

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/09/zacmienie-25-10-22-skorpion.webp?fit=500%2C687&ssl=1

Gobalnie

Na poziomie ogólnospołecznym zaćmieniu Słońca w Skorpionie mogą towarzyszyć sprawy i przestępstwa najcięższego kalibru, możliwe są:
Zamach na znaną osobę; np. niespełna dwa tygodnie po zaćmieniu Słońca w 1° Skorpiona zginął Yitzhak Rabin; jeśli domniemana data urodzenia Putina jest właściwa, to zaćmienie będzie widoczne również w jego horoskopie
Radykalizacja postaw – ekstremiści górą; we Włoszech (zaćmienie kon Księżyc – zaćmiło prosty lud) wybory wygrała prawicowa koalicja, premierem kraju zostanie Giorgia Meloni (zaćmienie kon IC)
„Seksualny dżihad”
Zagrożenie nuklearne, atak jądrowy
Eutanazja i ogólnie temat śmierci; wybitny francuski reżyser Jean-Luc Godard popełnił 13.9. wspomagane samobójstwo
Epidemie i choroby zakaźne
Władza – pieniądze – seks w najbardziej perwersyjnym i kontrowersyjnym wydaniu, powiązane ze sobą w najróżniejszy sposób, np. prostytutki tatuowane jako własność swoich „panów”, kazirodztwo, „revenge porn”
Zabójstwa z miłości
Ujawnienie tajemnic związanych z pieniędzmi i seksem
Gwałtowny skok kursu walut
„Atrakcyjne”, kuszące oferty banków i instytucji finansowych, które prowadzą do ruiny
Radykalne zmiany w strukturach rządzących, spektakularne dymisje, upadki i wyniesienie na szczyt

Wyładowanie zaćmienia

Pierwszych istotnych informacji związanych z tym zjawiskiem możemy spodziewać się już na przełomie października i listopada.
Natomiast ostateczne skutki podjętych teraz decyzji, dokonanych wyborów oraz ważne wydarzenia związane z tym zaćmieniem zamanifestują się od kwietnia do lipca 2023 roku. Dokładna data zależy od indywidualnego horoskopu.

Analogie

Tematykę tego zaćmienia doskonale przedstawia serial „Revenge”. Film porusza wszelkie możliwe niuanse znaku Skorpiona, mamy tu terroryzm, wielkie pieniądze, tajne służby, organizacje mafijne, szantaż i intensywne uczucia. Całość balansuje na pograniczu życia i śmierci, a głównym motorem zdarzeń jest tytułowa żądza zemsty. Polecam szczególnie zodiakalnym Skorpionom oraz osobom, które w swoich horoskopach mają silną obsadę tego znaku.

Poza tym sięgnijcie pamięcią wstecz i przypomnijcie sobie, jakie zmiany przyniósł Wam koniec 2014 i 2015 rok. Wyciągnijcie lekcję z tego, co wówczas zaszło – pewne sytuacje mogą się teraz powtórzyć. Dotyczy to zwłaszcza urodzonych 22-26 października.

Remedia

Oczyść swój umysł, ciało i przestrzeń
Zrób porządek w swoim życiu i w otoczeniu: usuń produkty rozpadu, brud, śmieci
Jedz skromnie, pij dużo wody
Zrób rachunek sumienia, uprzytomnij sobie niejasne sprawy z przeszłości, przemyśl je
Spłać długi, nie zaciągaj nowych
Słuchaj kojącej muzyki, mantr ochronnych, dźwięków natury
Idź na spacer do lasu

W mniejszym lub większym stopniu wszyscy już odczuwamy i odczujemy procesy towarzyszące temu zjawisku, ale przede wszystkim dotyczy ono osób wymienionych w zaćmienie Słońca 25.10., cz. I.

Hasła

hasła: namiętność, zazdrość i śmierć / passion of lovers / mała śmierć czyli orgazm / majątek i kredyt / przekręty, szantaże, nadużycia i wymuszenia / gracze na giełdzie życia / kombinatorzy / rynek walutowy / skandale z seksem i pieniędzmi w tle / tajemnice gangów / kryzys jest szansą / „Revenge” / banki i agencje ratingowe / pandemia / sepsa, aborcja i prawo aborcyjne: życie czy śmierć? / szaman, magik czy bezlitosny tyran i hochstapler / żądza władzy / uzdrowienie czy zniszczenie? / the power of love czy obsesja?

© Marek Okon, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897