CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.05.Horoskop tygodniowyMars i Jowisz Baran – żądza czynu! 23. – 29.5.2022  

22 maja 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/05/Mars-Jowisz-Baran-zadza-czynu.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

hasła tygodnia: Mars i Jowisz Baran – żądza czynu, żądza władzy, pragnienie wolności, napęd oraz motywacja do działania / zaangażowanie, walka o sprawiedliwość i prawdę: Kto ma prawo osądzać? Co jest słuszne? Co jest sprawiedliwe? Kto ma prawo działać? / otwarta i rzeczowa komunikacja kluczem do rozładowania napięć oraz rozwiązania konfliktów

 

Wiele osób może mieć problem, żeby w konstruktywny sposób poradzić sobie z wyzwaniami tego tygodnia. Silne parcie do przodu, chęć uwolnienia się, wielka pasja i entuzjazm natrafią na wyraźnie spowolnione, zorientowane na przeszłość myślenie.
Przede wszystkim na początku tygodnia zabraknie nam jasnych perspektyw i możemy mieć problem z tym, żeby zorientować się w sytuacji. Połączenie impulsywności z uwodzicielskością zwiększy prawdopodobieństwo błędnych ocen. Większa pewność siebie, chęć przeżycia przygody czy podjęcia ryzyka pozwolą dokonać rzeczy odważnych i niezwykłych. Jednak nasilą też tendencję do (przed)wczesnego, pochopnego zachowania, niebezpieczeństwo przeceniania lub przeciążania siebie bądź zbyt śmiałych posunięć.

 

Mars i Jowisz Baran

Mieszanka tych wszystkich energii może przejawić się w różnej postaci. Począwszy od wybitnych osiągnięć, bohaterskich czynów, niezwykłych szans i perspektyw, namiętnych historii (miłosnych), zmieniających życie fundamentalnych decyzji i udanego zarządzania kryzysowego, aż po zamachy, fanatyzm, przemoc, nadużywanie władzy, katastrofy i spektakularne upadki z piedestału.
Poradzimy sobie konstruktywnie z tymi oddziaływaniami, jeśli zdołamy nieco okiełznać silne, instynktowne reakcje i wewnętrzne impulsy, a jednocześnie świadomie spożytkować uwolnione teraz potężne energie czynu. Wykorzystaj wyostrzone w tym czasie instynkty i szybkie reakcje w trudnych, a nawet niebezpiecznych sytuacjach, spróbuj zrobić to, co właściwe w danym momencie, zwłaszcza w życiu codziennym, w sporcie lub podczas rywalizacji z innymi.

 

Czas zmian

Jeśli jednak chodzi o podstawowe pytania i szersze kwestie, to warto poświęcić czas na spokojną ocenę sytuacji i zadawanie pytań. Przy okazji trzeba uwzględnić obiektywne fakty, kwestie bezpieczeństwa, a także faktycznie dostępne siły, środki oraz zasoby. To ostatnie dotyczy zwłaszcza większych projektów, kwestii finansowych, relacji i umów.
Jesteś gotowy otwarcie bronić własnych wartości, zaangażować się w realizację swoich projektów oraz wizji, a przy tym uszanować wszelkie ograniczenia, zasady i prawa? W takim razie możesz teraz przygotować grunt pod fundamentalną zmianę. W następnym tygodniu uzyskasz wszystkie informacje potrzebne do rozpoczęcia nowego życia lub dokonania zawodowej reorientacji.

 

Szybkie tempo zdarzeń

Przede wszystkim należy teraz spodziewać się ważnych, a niekiedy dramatycznych procesów i zwrotów akcji, zwłaszcza w dziedzinie sportu, polityki, wojskowości, gospodarki i finansów, a także we wszelkiego rodzaju relacjach. Dotyczy to również wartości, orzecznictwa oraz kwestii moralno-etycznych. Tutaj wydarzenia i decyzje mogą przyczynić się do zredefiniowania priorytetów i wyznaczyć nowy kierunek na przyszłość.

 

Horoskop tygodnia

Wspomniany na początku kontrast między potrzebą i wolą działania a trudnością z wyznaczeniem jasnych granic, oddzieleniem od rozmaitych wpływów oraz zorientowaniem w sytuacji, zaznaczy się szczególnie mocno w PONIEDZIAŁEK i WTOREK. Dlatego impulsy do działania, które teraz napłyną, i decyzje, jakie w tych dniach zostaną podjęte, będą nacechowane (nieuświadomionymi) tęsknotami, pragnieniami, a nawet współczuciem czy lękami.
Najlepiej na początku tygodnia poświęć czas na sprawy, które są szczególnie bliskie Twojemu sercu. To również dobra pora na szukanie wizji, zwłaszcza podczas pieszej medytacji lub „pielgrzymki”, a także na zajęcia muzyczne, aktywność nad wodą, związaną z wodą lub w wodzie. Jakość czasu nie sprzyja natomiast projektom wymagającym rozeznania w sytuacji, poczucia rzeczywistości, pragmatycznego podejścia do życia, dyscypliny czy wytrwałości.

 

Księżyc, Mars i Jowisz

W ŚRODĘ nastąpi wyraźna zmiana energii wiodących. Księżyc, Mars i Jowisz będą w Baranie! W efekcie zarówno w środę, jak i w CZWARTEK chęć aktywności, dotarcia do celu w jak najkrótszym czasie i jak najkrótszą drogą osiągnie apogeum. Jednocześnie wzrosną impulsywność, niecierpliwość, agresywność, gotowość do ataku oraz konfrontacji, zwłaszcza gdy sprawy nie pójdą zgodnie z planem.
Dlatego zadbaj o wystarczającą ilość ruchu, ale unikaj bezmyślnych działań czy reakcji. Postaraj się nikogo nie prowokować, nawet jeśli sam zostaniesz sprowokowany! Powstrzymaj gniew i wszelkie impulsy do „karania” innych czy występowania w roli mściciela. Jeśli należysz do osób szukających harmonii, to pamiętaj, że «Do pokoju potrzeba „wojowników”». Jeżeli ulegniesz i zejdziesz na bok, to zostaniesz przejechany lub zmiażdżony.
To ostatnie szczególnie dotyczy Raków i Wag oraz właścicieli horoskopów z obsadą 3°-5° tych znaków. Szczegóły w horoskop miesięczny Rak i horoskop miesięczny Waga.

 

Księżyc w Byku

W PIĄTEK i SOBOTĘ nastąpi częściowa zmiana głównych tematów. Na pierwszy plan wysuną się wszelkiego rodzaju relacje i wartości. Dodatkowo rosnąca potrzeba bezpieczeństwa i stabilności spowolni wcześniejszą, gwałtowną chęć forsowania własnej woli. Poza tym łatwiej stawimy czoła sytuacji w sposób realistyczny i pragmatyczny. W efekcie oba dni sprzyjają wyjaśnieniu spraw dotyczących relacji z innymi ludźmi.
Dlatego, odpowiedz sobie na pytanie, co jest dla Ciebie ważne, co chcesz wzmocnić, utrzymać i zachować, zobacz, gdzie zależność lub strach przed stratą uniemożliwiają Ci bycie sobą. Również, jeśli idzie o dobra materialne i wartości, to dobra pora, żeby odróżnić, co się naprawdę lubi i co warto zachować, a co jest bardziej ciężarem niż przyjemnością. Na przyziemnym poziomie koniec tygodnia sprzyja zajęciom w ogrodzie i aktywności na łonie natury. Z jakości czasu skorzystają też projekty artystyczne i kreatywne

Również w NIEDZIELĘ w centrum zainteresowania pozostaną różnego rodzaju wartości. Jednocześnie wzrośnie potrzeba otwarcia się i znalezienia nowych rozwiązań. Przede wszystkim chodzi o ponowne zdefiniowanie wizji, celów i zamierzeń oraz dostosowanie się do nich. Naszą uwagę przykują pytania o sens oraz zasady moralno-etyczne. Dlatego doświadczenia, spostrzeżenia i decyzje podjęte w tym dniu mogą stanowić ważny impuls i mieć znaczenie dla dalszego biegu wypadków. Tego dnia Mars uściśli koniunkcję z Jowiszem – noga z gazu!

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Lopez Robin, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897