CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.02.Horoskop tygodniowyNów Księżyca – Rok Drewnianego Smoka 5.-11.2.24

4 lutego 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/02/24-02-05-now-Ksiezyca-drewniany-smok-poczatek-chinskiego-nowego-roku.webp?fit=1200%2C756&ssl=1

nów Księżyca – Drewniany Smok, początek Nowego Roku w kalendarzu chińskim / w drodze ku nowym czasom – nowe początki czy zniszczenie, zerwanie, śmierć? / ideologie wystawione na próbę / rewelacje i prowokacje / zawiedzione nadzieje i związane z tym konsekwencje / konflikty moralno-etyczne / zakwestionowanie ideologii lub idei / rozsądek i zrozumienie kluczem do sukcesu

 

W obliczu napięć między tradycją a nowoczesnością, między starymi ideami, ideologiami, światopoglądami, a nowymi pomysłami, możliwościami i rozwiązaniami ten tydzień wyznaczy kurs na przyszłość. Z jednej strony na próbę zostaną wystawione sprawy z przeszłości oraz podjęte wcześniej decyzje. W efekcie można oczekiwać satysfakcji z podjętych wcześniej wysiłków albo frustrujących, bolesnych wniosków czy zawiedzionych oczekiwań.
Piątkowy nów Księżyca wyznaczy początek Nowego Roku w kalendarzu chińskim. Rozpocznie się Rok Drewnianego Smoka.

 

Skandal

Jednocześnie nieoczekiwane wydarzenia i zwroty akcji, a także skandale, sensacyjne rewelacje i prowokacje będą stanowić ważny impuls dla dalszego rozwoju sytuacji. Prawdopodobnie, zarówno na poziomie indywidualnym, jak i zbiorowym, sposób, w jaki poradzimy sobie z wydarzeniami tych dni, zdobyte teraz doświadczenia i spostrzeżenia odegrają istotną rolę w kształtowaniu dalszego biegu wypadków. Bądź ostrożny i czujny, odważnie staw czoło wyzwaniom i reaguj na nie w sposób możliwie jak najbardziej pragmatyczny. Wtedy pojawią się możliwości podjęcia dalszych działań i znalezienia konstruktywnych rozwiązań.

 

Maj 2023

W zależności od tematu na konkretnym poziomie można spodziewać się różnych procesów i decyzji. Teraz na próbę zostanie wystawione to, co zaszło od maja 2023 r. Przede wszystkim dotyczy to innowacji technologicznych i społecznych, ruchów wolnościowych i niepodległościowych, ich liderów, a także kreatywnych pomysłów, indywidualnych zmian i reorientacji. Prawdopodobnie wyraźnie zobaczymy, co zostało tutaj zrealizowane, kto lub co się sprawdziło i odniosło sukces, gdzie konieczne są korekty, a co trzeba porzucić. Przygotuj się na podsumowanie i podjęcie stosownych działań.

 

Związki

Zejść na ziemię trzeba również w relacjach, wszelkich formach partnerstwa oraz w odniesieniu do kwestii wartości, gospodarczych i finansowych. Czas na konfrontację z rzeczywistością i bilans. Szczególnie naszą uwagę przykują umowy, decyzje i doświadczenia z wiosny 2023 roku. Na pierwszy plan wysuną się zainicjowane wtedy procesy, a także sposób radzenia sobie z drażliwymi kwestiami. Prawdopodobnie wyraźnie zobaczymy, gdzie poczyniono postępy, spełniono oczekiwania, rozwiązano stare problemy, zagojono rany i osiągnięto porozumienie. Oczywiste staną się również błędne osądy, porażki i zawiedzione oczekiwania. W tym ostatnim przypadku należy ujrzeć sytuację taką, jaka jest naprawdę, zaakceptować ją, a następnie pragmatycznie i rozsądnie rozważyć podjęcie kolejnych działań. Jeśli rzecz dotyczy Ciebie osobiście, to nie wyciągaj pochopnych wniosków ani nie reaguj zbyt szybko. Najlepiej poświęć czas do końca przyszłego tygodnia na przeanalizowanie swojej sytuacji, relacji, życzeń i wartości oraz wszystkiego, co jest z nimi związane.

 

Komunikacja

W komunikacji, mediach (społecznościowych), edukacji, handlu i transporcie należy spodziewać się prowokacyjnych zachowań, sensacyjnych oświadczeń, rewelacji, manipulacji i szantażu. Na poziomie osobistym unikaj gry o władzę. Odpieraj takie próby w sposób jasny, stanowczy i spokojny.
Niewykluczone też, że badania i odkrycia w tych obszarach umożliwią radykalną zmianę lub zupełnie nowe spojrzenie na istniejącą sytuację.

 

Horoskop tygodniowy

Wiele z tych tematów dojdzie do głosu już w PONIEDZIAŁEK. Prawdopodobnie wyraźnie zaznaczy się dążenie do prawdy i sprawiedliwości. Jednocześnie wzrośnie tendencja do pochopnych osądów, weredyzmu, prozelityzmu, zachowań podszytych ideologią czy prowokacji. Jeżeli poczujemy się urażeni, to nawet drobne sprawy doprowadzą do eksplozji. Ogranicz impulsy do podejmowania pochopnych osądów i decyzji. Przede wszystkim zachowaj spokój i – nawet jeśli poczujesz się dotknięty – poczekaj z reakcją. Wtedy łatwiej zobaczysz i zrozumiesz tło zdarzeń. Ten dzień sprzyja analizowaniu światopoglądów lub pytań filozoficznych. Bezstronność i obiektywizm pozwolą nam uzyskać istotne informacje.

We WTOREK nastrój ulegnie zmianie – zrobi się bardziej obiektywnie i trzeźwo. W efekcie łatwo zobaczymy i zaakceptujemy rzeczywistość taką, jaka jest. Tam, gdzie to się uda, nagle otworzą się zamknięte drzwi i pojawią nowe możliwości.

ŚRODA to dobry dzień na uporządkowanie spraw. Skorzystaj z okazji, aby uzyskać jasność w kwestiach, które Cię absorbują bądź niepokoją. W tym dniu możesz też znaleźć sojuszników bądź bratnie dusze.

 

Napięcie

Energetycznie apogeum tygodnia przypadnie w CZWARTEK i PIĄTEK. W tych dniach nastąpi kulminacja, eksplozja i punkt zwrotny. Już w czwartek rano w powietrzu wyczuwalne będą napięcie i niepokój. Teraz wzrosną potrzeby kontaktu i rozmów z ludźmi o podobnych poglądach, chęć uwolnienia się od wszystkiego, co nas ogranicza i przełamania nowych granic. Spotkaj się z przyjaciółmi i osobami, które Cię inspirują, odważnie eksperymentuj i wypróbuj nowe pomysły. Powściągnij jednak skłonność do buntowania się przeciwko wszystkiemu i wszystkim. Ogólnie – oczekuj nieoczekiwanego i bądź przygotowany na zaskakujące zwroty akcji. Jeśli te ostatnie nastąpią, to improwizuj i znajdź kreatywne sposoby poradzenia sobie z niespodzianką.
Urodzeni w tych dniach muszą liczyć się z nagłymi zmianami przez cały rok. Więcej w horoskop na 2024.

 

Nów Księżyca w Wodniku

W nocy z piątku na SOBOTĘ (godz. 23.59) nastąpi nów Księżyca. Wyznaczy on kolejny punkt zwrotny i nada ton nowym wydarzeniom. Dlatego również w sobotę będziemy odczuwać potrzebę spotkań i rozmów. W efekcie dzień upłynie pod znakiem ideologicznie zabarwionych dyskusji na tematy moralności, etyki i sprawiedliwości. Jeśli będą one prowadzone w sposób otwarty i obiektywny, to możemy zdobyć ważne informacje. Gorzej, jeśli górę weźmie chęć posiadania racji lub przekonania innych do własnych poglądów. Nieprzyjemnie zrobi się również wtedy, jeżeli zareagujemy goryczą lub arogancją, gdy rozmowa nie przebiegnie zgodnie z naszym planem.
Nów Księżyca wyznaczy początek Nowego Roku w kalendarzu chińskim – wkraczamy w rok Drewnianego Smoka.

Późnym popołudniem w sobotę, a potem w NIEDZIELĘ nasili się tęsknota za idealnym światem, potrzeba piękna, miłości i więzi. Dlatego znajdź wtedy czas i przestrzeń na marzenia czy romantyczne doświadczenia, zaangażuj się w tematy i działania, które Cię inspirują.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Martin Woortman unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897