CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20242024.01.Horoskop tygodniowySejmflix – efekty zaćmienia 29.1.-4.2.24

28 stycznia 20240
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2024/01/24-1-29-przyszlosc-w-pigulce-sejmflix.webp?fit=1200%2C765&ssl=1

sejmflix – efekty zaćmienia 14.10.2023 / krok naprzód na nowej drodze / być konkretnym / zrealizować plany, zebrać owoce, ale też pogodzić się z tym, co się skończyło / spotkania z bratnimi duszami

 

Z astrologicznego punktu widzenia większość z nas może oczekiwać dość spokojnego tygodnia. To dobry czas na porządki, wyciszenie i regenerację. Można teraz nabrać sił i ustabilizować swoją pozycję. Nadchodzi też doskonała pora na podsumowanie lub ocenę obecnej sytuacji oraz zaplanowanie i podjęcie kolejnych działań.
Świadomie wykorzystaj jakość czasu, żeby wysondować istniejące możliwości i dostępne zasoby albo zająć się kwestiami, które wcześniej zostały zaniedbane. We wszystkich tych obszarach powaga, rozsądek i uważność w połączeniu z kreatywnością i pewnością siebie wzmocnią zaufanie do losu i przyniosą sukces.

 

Sejmflix

Niewykluczone, że z powodu względnego odprężenia teraz dadzą o sobie znać wcześniej tłumione lub kontrolowane uczucia, takie jak lęki, frustracje, złość czy rozgoryczenie. W takim przypadku nastąpią doświadczenia, incydenty i wydarzenia odpowiadające gwałtownym energiom ostatnich tygodni – vide: sejmflix. W najlepszym przypadku da to możliwość lepszego zrozumienia uruchomionych wcześniej procesów oraz wyciągnięcia niezbędnych wniosków. Możliwe jednak, że wcześniej powstrzymywane energie zostaną uwolnione w niekontrolowany sposób. Bądź uważny, świadomie szukaj okazji wyrażania swoich stłumionych emocji w konstruktywny sposób.

 

Napięcie

Prawdopodobnie napięcie ponownie wzrośnie w drugiej połowie tygodnia. W efekcie wzrosną też niepokój i irytacja, a także tendencja do prowokowania innych. Bardziej zauważalne staną się też wątpliwości i niepewność co do obranej ścieżki. Szczególnie dotyczy to związków i wszelkiego rodzaju wartości. Nie pozwól, aby takie doświadczenia sprowokowały Cię do pochopnych reakcji i decyzji. Dzięki temu unikniesz doświadczeń, których później możesz żałować. Najlepiej trzymaj nerwy na postronku i zadaj sobie pytanie, jakie są Twoje zasady i czym jest dla Ciebie życie. W ten sposób stworzysz solidny fundament pod kurs, który przyjdzie Ci obrać w następnym tygodniu.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK zdominują potrzeby jasności i porządku. Ostrożne, precyzyjne działanie nie powinno nam sprawiać problemu, a trzeźwe, obiektywne i pragmatyczne podejście do życia pozwoli łatwo poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi kwestiami. Wykorzystaj okazję, żeby zająć się tym, co do tej pory odkładałeś na później. To dobra pora na kwestie organizacyjne, projekty i plany związany ze zdrowiem czy usługami. Jakość czasu sprzyja też porządkom i działaniom służącym organizacji codziennego życia (zawodowego) w taki sposób, aby lepiej odpowiadało naszym potrzebom.

 

RównoWAGA

We WTOREK, ŚRODĘ i CZWARTEK w centrum uwagi znajdą się spotkania i wszelkiego rodzaju relacje. Teraz na pierwszy plan wsunie się potrzeba równowagi i sprawiedliwości, łatwiej spojrzymy też na daną sytuację lub kwestię z obiektywnej perspektywy. Dlatego warto wykorzystać ten czas na rozmowy o wspólnych wizjach czy projektach, kolejne działania czy istniejące możliwości bądź znalezienie wspólnego mianownika.
Aby doprowadzić związane z tym negocjacje i dyskusje do pomyślnego zakończenia, należy jednak wziąć pod uwagę wszelkie potencjalne pułapki. Szczególnie jeśli początkowo zderzą się bardzo różne postawy i potrzeby, ważne jest znalezienie sposobu, który pozwoli na poważne traktowanie obu stron. Sytuacja zrobi się trudna, jeżeli jedna ze stron będzie zbyt pobłażliwa i dla świętego spokoju, ignorując własny interes, gotowa pójść na kompromis. Problemy pojawią się również w odwrotnym przypadku, jeśli ktoś będzie uparcie trwał przy swoim, przy tradycjach, przyzwyczajeniach, nawykach lub tym, co uważa za „obiektywnie słuszne”. W obu przypadkach szanse na owocne zakończenie są niewielkie. Zgodnie z inną korespondencją można jednak wykorzystać ten czas na działania służące upiększeniu swojego życia.

 

Intensywność

W PIĄTEK i SOBOTĘ wzrośnie emocjonalna intensywność. W tych dnia zawładnie nami potrzeba zaangażowania się i niezawodności. Jednak będzie ona kontrastować z równie wielkim strachem przed zależnością i utratą kontroli. To doskonała pora, żeby uświadomić sobie własne emocjonalne uwarunkowania i wzorce. Postaraj się znieść związane z tym wewnętrzne lub zewnętrzne napięcia bez podejmowania natychmiastowych działań. Postaw na kreatywność i szukaj sposobów zaspokojenia potrzeb obu biegunów. Wtedy istnieją szanse na zdumiewająco pozytywne doświadczenia.
Tak czy inaczej, szanuj swoje własne uczucia, a także wrażliwość innych. Bądź autentyczny i nie daj się sprowokować do zachowania, którego później możesz żałować.

 

Przyszłość

W NIEDZIELĘ z optymizmem spojrzymy w przyszłość. Teraz do głosu dojdzie też potrzeba aktywności, odkrywania nowych przestrzeni i zrobienia czegoś sensownego. Dlatego najlepiej poświęć swoją uwagę tematowi, który Cię interesuje, inspiruje i fascynuje. W ciągu dnia mogą jednak pojawić się ukryte obawy, niepewność lub po prostu dyskomfort, w połączeniu z tendencją do gwałtownego reagowania, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami lub planem. Powstrzymaj wtedy wszelkie impulsy do ucieczki lub ataku. Zachowaj spokój i zadaj sobie pytanie, o co tak naprawdę chodzi.

Wykorzystaj ten tydzień na odpoczynek, ładuj baterie, już wkrótce sprawy nabiorą tempa. Ogólną zapowiedź znajdziesz w horoskop na 2024

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Tyler Nix, Unsplash

© 2024 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897