CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 

HOROSKOP na 2024

Horoskop na 2024 można zatytułować: Zmiana, Odnowa, Przewrót, Rewolucja i Transformacja. To główne tematy nowego roku.
Pluton, symbol głębokich, radykalnych przemian, w 2024 roku na stałe wejdzie do Wodnika. Także Uran, władca wolnościowego, zorientowanego na przyszłość Wodnika, wyznaczy trendy nadchodzącego roku. Wraz z Jowiszem, symbolem obfitości, wzrostu, szerokich horyzontów, utworzy on 21 kwietnia koniunkcję w Byku. W efekcie horoskop na 2024 nabiera zupełnie wyjątkowego charakteru.

ZMIANA

Chyba żadna inna kombinacja planet nie ma w sobie większej siły napędowej i innowacyjnej niż to połączenie. Wszystko dlatego, że łączy ono dwie cechy, które razem mogą osiągnąć coś naprawdę wielkiego. Jowisz posiada wizjonerską moc. Uran promuje energie zachęcające do wykorzystania potencjału i spojrzenia na rzeczy z nowej perspektywy.

LĄDOWANIE NA KSIĘŻYCU

To właśnie podczas koniunkcji tych dwóch planet Galileo Galilei po raz pierwszy zobaczył przez teleskop niezmierzoną przestrzeń kosmosu. Podczas tej koniunkcji astronauci po raz pierwszy wylądowali na Księżycu. Spojrzenie Galileusza w rozgwieżdżone niebo zmieniło nasze spojrzenie na świat. Podobnie kamieniem milowym było lądowanie na Księżycu w 1969 roku. To nie był tylko ludzki wyczyn. Obraz piękna i wrażliwości Ziemi widzianej z kosmosu w decydujący sposób przyczynił się do rozwoju świadomości ekologicznej.

DĄŻENIE DO WOLNOŚCI

W efekcie horoskop na 2024 zapowiada wielkie przełomy i nowe możliwości. Nie tylko na poziomie zbiorowym w postaci odkryć i ważnych wydarzeń, które wpłyną na nasze życie, ale także na poziomie osobistym. Poczujemy, że nadszedł czas obrać nowy kurs i radykalnie zmienić kierunek. Być może od jakiegoś czasu nosiliśmy się z zamiarem wprowadzenia w zmian, ale nie mieliśmy jeszcze odwagi zrealizować swoich marzeń. Teraz czas to zmienić. Tranzyt wstępującego węzła księżycowego przez znak Barana dostarczy nam zapału i odwagi. Nie zechcemy dłużej odkładać rzeczy, które są dla nas ważne.

Szczególnie dotyczy to urodzonych 15-25 kwietnia oraz 10-13 maja, a także wszystkich, którzy w swoich horoskopach mają obsadę 22° Byka.

ZWIĄZKI

Nowy cykl dla związków zostanie zapoczątkowany 22 lutego. Przede wszyskim osoby, które w swoich horoskopach mają obsadę 7° Wodnika oraz urodzeni 21-22 lutego mogą otworzyć nowy rozdział w sprawach dotyczących pasji oraz miłości. Jeśli jesteście w prawdziwie partnerskim związku, w którym oboje partnerzy mogą być autentyczni i wolni, to możecie go teraz wzmocnić i odświeżyć.

Jeżeli jesteś singlem, to nowe relacje nawiązywane w tym czasie mogą być równie trudne, co fascynujące. Prawdopodobnie dlatego, że spotkana osoba będzie bardzo różnić się od Twoich wyobrażeń czy przyzwyczajeń.
Dla tej grupy horoskop na 2024 również sprawdzi się w 100%. O ile zdobędziecie się na odwagę porzucenia starych, utartych ścieżek i nawyków. Takie zadanie stawia Wam Wodnik!

ZAĆMIENIA

W tym roku zaćmienia Księżyca przypadną 25 marca w 6° Wagi i 18 września w 26° Ryb. Zaćmienia Słońca nastąpią 8 kwietnia w 20° Barana oraz 2 października w 11° Wagi. Osobom urodzonym w tym czasie przyniosą one szansę na wprowadzenie zmian. Zwłaszcza, jeśli ktoś chciał coś poprawić, a nie miał odwagi, teraz zostanie do tego zachęcony lub zmotywowany.
Przede wszystkim dotyczy to urodzonych w tych dniach. Także osobom, które w swoim natywniku mają obsadę wymienionych stopni horoskop na 2024 przyniesie zmianę!

NEW REALITY

Stoimy na progu nowego świata, powoli wkraczamy w zupełnie nową rzeczywistość. Proces transformacji zachodzi stopniowo i dla wielu niezauważenie, ale za chwilę znajdziemy się w całkiem innych realiach. Ogólnie punkt ciężkości przesunie się z żywiołu Ziemi (konkret i materia) na żywioł Powietrza (informacja, komunikacja, rzeczywistość wirtualna).
W 2024 Pluton wejdzie do Wodnika. W 2025 Uran po raz pierwszy zawita w Bliźniętach, żeby zagościć w nich na stałe w 2026. Między 2027 a 2028 obie planety trzy razy utworzą ze sobą trygon. Era wirtualna nabierze rozpędu, nastąpią przełomy i odkrycia, które zrewolucjonizują nasze dotychczasowe życie. Oprócz poszerzonej rzeczywistości, sztucznej inteligencji, 5G czy komputera kwantowego pojawią się zupełnie nowe, dziś jeszcze niewyobrażalne rozwiązania.
Zanim to jednak nastąpi, 20 lutego 2026 czeka nas jeszcze koniunkcja Saturna z Neptunem w Baranie (1°). Prawdopodobnie przyniesie ona całkowite rozmycie struktur i rozpad starego świata, a także przestawi wojny i konflikty na nowe tory.

SŁOŃCE

Poniższy Horoskop na 2024 dla wszystkich znaków zodiaku dotyczy tylko urodzeniowej pozycji Słońca. Jedynie ona może być wspólna dla większej grupy, reszta elementów osobistych (np. Księżyc, AC, IC) ma charakter indywidualny. W odniesieniu do pozycji Słońca można z całą pewnością stwierdzić, że zmiany będą dotyczyć Byków, Wodników, Lwów i Skorpionów urodzonych w konkretnych dniach. Poza tym na pewne trudności napotkają Bliźnięta, Panny, Strzelce i Ryby z końca pierwszego i początku drugiego dekanatu. Tak więc, dla każdego, coś miłego!

KSIĘŻYC

Pamiętaj, że o pełnym wymiarze przemian decyduje cały obraz horoskopowy. Dlatego wystarczy Księżyc na początku Wodnika czy w 22° Byka, Skorpiona bądź Lwa aby prognoza uległa znaczącej modyfikacji. Jeśli nie znasz własnego horoskopu, a nie chcesz korzystać z pomocy astrologa, to możesz sprawdzić indywidualny układ, wpisując swoje dane np. na stronie astro.com.
Udanego roku i pomyślnych zmian!

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/02/purple_top_divider.webp?fit=2100%2C315&ssl=1

Baran

MAR 21-KW 19

Byk

KW 20-MAJ 20

Bliźnięta

MAJ 21-CZER 20

Rak

CZER 21-LIP 22

Lew

LIP 23-SIER 22

Panna

SIER 23-WRZ 22

Waga

WRZ 23-PAŹ 22

Skorpion

PAŻ 23-LIS 21

Strzelec

LIS 22-GRU 21

Koziorożec

GRU 22-STY 19

Wodnik

STY 20-LUT 18

Ryby

LUT 19-MAR 20
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897