CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.11.Horoskop tygodniowyWysoka fala, rozruchy 6.-12.11.2023

5 listopada 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/11/23-11-06-Wysoka-Fala-zalanieelektrycznosc-napiecie.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

wysoka fala – surfing albo zalanie / rozruchy / naprzód ku nowym czasom: przebudzenie i przełom, czy załamanie i upadek? / rewelacje, rewolucje i przełamanie tabu wywołają spore poruszenie oraz zainicjują zmianę perspektywy / kryzysy wskażą granice możliwości / potrzeba odwagi, aby pójść nową drogą

 

Pod wieloma względami nastąpi teraz zderzenie starych poglądów i tradycji z nową rzeczywistością. Napięcia wynikające z tej konfrontacji będą stopniowo przybierać na sile. Najlepszym sposobem na opisanie energii tego tygodnia jest porównanie z wysoką falą na oceanie.

 

Wysoka fala

Taka fala może przemieszczać się na duże odległości w stosunkowo krótkim czasie. Na początku wydaje się niegroźna, ale im bliżej plaży, tym bardziej ulega spiętrzeniu, a w końcu załamaniu. Doświadczeni surferzy mogą ją wykorzystać, żeby osiągnąć rekordowe wyniki, ale wszyscy, którzy nie zdążą na czas dotrzeć do brzegu albo zanurkować w głębiny, aby znaleźć względny spokój, ryzykują, że zostaną wciągnięci w powstały wir.

 

Napięcie

Teraz wzrośnie napięcie i nastrój w oczekiwaniu na to, co ma nadejść, stanie się coraz bardziej intensywny. Wydarzenia tego tygodnia mogą być zwiastunem nadchodzących zmian. Z astrologicznej perspektywy punkt kulminacyjny i zwrotny zostanie osiągnięty w weekend i na początku przyszłego tygodnia. Prawdopodobnie to, co teraz nastąpi, co zrozumiemy, zrobimy lub postanowimy, wyznaczy pierwszy decydujący punkt zwrotny. W efekcie w zupełnie nowym świetle ujrzymy m.in. wydarzenia z 2000 roku oraz ich konsekwencje. Niewykluczone jednak, że ten tydzień będzie też przygotowaniem do reorientacji i dalszych ważnych wstrząsów, jakie nastąpią w kwietniu przyszłego roku. Ci, którzy wiedzą, jak radzić sobie z intensywnymi procesami i silnymi energiami oraz mają jasność co do swoich intencji i motywacji, mogą w tych dniach dokonać przełomu na drodze do nowej ery. Wymaga to odwagi i zaufania, a także chęci zaangażowania się w sprawę całym sobą, włożenia w nią serca i duszy, a w razie potrzeby – obrania niekonwencjonalnej drogi.

 

Zmiany!

Generalnie w tych dniach w wielu obszarach życia można oczekiwać niespodziewanych, a czasem radykalnych zmian. Rewolucje i bunty mogą rozbić istniejące struktury (władzy). Niewykluczone, że zostaną przełamane istniejące tabu lub wydarzenia związane z energią, elektrycznością, mobilnością i cyfryzacją wywołają duże poruszenie. W tym samym czasie mogą rozpocząć się nieoficjalne negocjacje lub zostać nawiązane istotne kontakty. Tam gdzie strony zagrają w otwarte karty i skoncentrują na kwestiach zasadniczych, zostaną osiągnięte wstępne, ważne rezultaty.

 

Mars/Uran

Również w polityce, biznesie, sektorze finansowym dojdzie do nieoczekiwanych incydentów oraz odkryć, które wyznaczą kierunek dalszego rozwoju. Jasne staną się też konsekwencje decyzji podjętych w sierpniu 2022 roku. Wtedy nastąpiło ostatnie spotkanie Marsa z Uranem, teraz gwałtowne energie skonfrontują się. W relacjach osobistych, w mediach społecznościowych, w obszarach edukacji, handlu i transportu chodzi o zasady i granice, a także konsekwencje dotychczasowej strategii działania. Rozmaite rewelacje lub skandale wyciągną na jaw wcześniejsze błędy lub ukryte słabości.
Poza tym możliwe są spektakularne wypadki i kryzysy, które jasno pokażą, że dotychczasowy kurs nie może być kontynuowany i trzeba dokonać ponownej oceny sytuacji. Wydarzenia i doświadczenia tego rodzaju skłonią nas do zmiany sposobu myślenia i otwarcia się na nowe, nieznane ścieżki.

 

Niespodzianki

Również na poziomie osobistym warto przygotować się na burzliwy okres, obfitujący w liczne niespodzianki. Najlepiej wykorzystaj energie zmian i transformacji aby uwolnić się od istniejących zależności, starych, przestarzałych koncepcji oraz pomysłów. Skoncentruj się na rzeczach i osobach, których pragniesz bronić i za którymi stoisz murem. Poza tym spożytkuj dostępną energię, aby osiągnąć przełom w swoim życiu i przestawić je na tor, który bardziej Ci odpowiada. Pamiętaj jednak, że to, co wydarzy się w tym i następnym tygodniu, jest początkiem dłuższego procesu.

 

Horoskop tygodniowy

Energie i tematy niedzieli będą również oddziaływać w PONIEDZIAŁEK. Na początku tygodnia wstąpi w nas duch optymizmu. Teraz zapragniemy uwolnić się od schematów i tego, co istnieje oraz spróbować czegoś nowego. Zapewnij sobie wystarczająco dużo swobody, aby zrobić coś inspirującego, coś, co sprawia Ci przyjemność. Przede wszystkim ogranicz jednak wszelkie impulsy do prowokowania innych i wylewania dziecka z kąpielą. Czas jeszcze nie dojrzał, żeby wykonać duży krok.

We WTOREK i ŚRODĘ wzrośnie potrzeba porządku i klarowności. Jakość czasu sprzyja porządkom, usystematyzowaniu nowych ustaleń, doświadczeń czy odkryć oraz zebraniu informacji na temat bieżących projektów. Warto również zapewnić swojemu ciału trochę odpoczynku. Dzięki temu dobrze przygotujesz się na wyzwania kolejnych dni.

CZWARTEK i PIĄTEK to pora spotkań towarzyskich i ożywionej wymiany myśli. Prawdopodobnie poczujemy teraz dużą potrzebę nawiązania nowych znajomości i pielęgnowania istniejących relacji. Oba dni są idealne na rozmowy poświęcone kwestiom osobistym, poznanie innego punktu widzenia bądź odkrycie wspólnej płaszczyzny, która może być przydatna dla stworzenia w przyszłości silnej więzi. Unikaj jednak tendencji do pouczania partnera lub przekonywania go do tego, co uważasz za „słuszne”. Najlepiej jasno przedstaw swoje stanowisko, ale uszanuj to drugiej osoby, a przede wszystkim zachowaj granice uprzejmości. Uważaj na prowokacje.

 

Rozruchy

W czasie WEEKENDU nastąpi energetyczna kulminacyjna i punkt zwrotny w zapowiedzianych na początku wydarzeniach. Emocjonalna intensywność osiągnie apogeum. Uważaj, bo teraz wzrosną też drażliwość oraz podatność na zranienie. W efekcie nawet małe rzeczy mogą podpalić bardzo krótki lont i wywołać implozję lub eksplozję. Nie daj się sprowokować do zachowania, którego później pożałujesz. Oprzyj się również pokusie niepotrzebnego irytowania innych, bo konsekwencje mogą być nieprzewidywalne. Próby uspokojenia siebie lub innych oraz kontrolowania silnych energii też nie przyniosą pożądanego rezultatu. Dlatego najlepiej świadomie podejmij się zadania, które skonfrontuje Cię z nieznanymi wcześniej doświadczeniami, wymaga pełnej czujności oraz uwagi. Zrób też coś szalonego, bądź Daredevilem na miarę własnych możliwości. Jeśli będziesz otwarta/-y na nowe, nieznane rzeczy, ale jednocześnie skupisz się na tym, co jest dla Ciebie ważne, to możesz skontaktować się ze swoją wewnętrzną siłą i witalnością oraz uzyskać nowe, ważne informacje.
W SOBOTĘ uściśli się opozycja Mars/Uran. Dlatego wspomniane wyżej wyzwania dotyczą głównie Byków, Skorpionów, Lwów i Wodników, a także osób, które mają w swoich horoskopach obsadę 21 stopnia tych znaków.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Thomas Ashlock, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897