CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.08.Horoskop tygodniowyWolność! Mars/Uran 1. – 7.8.2022

31 lipca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/07/wolnosc_mars-uran.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

hasła tygodnia: odzyskać wolność – Mars/Uran! / Bayraktar – nowoczesny żołnierz, buntownik i rewolucjonista / niezależność / pokonać przeszkody i ograniczenia, być kreatywnym i ruszyć nową drogą / reformy i innowacje albo rewolucja i zniszczenie / poczucie rzeczywistości, samodzielność, szacunek i odpowiedzialność kluczem do sukcesu

 

Konstelacje tego tygodnia skłonią wielu z nas do reorientacji oraz zmiany kierunku.  Wydarzenia, które teraz nastąpią, rzeczy, które zostaną zrozumiane lub uczynione, zainicjują zmianę albo uruchomią zupełnie nowe procesy. Na pierwszy plan wysuną się niezależność, wolność i pytanie, dokąd to wszystko zmierza?

 

Wolność

Teraz poczujemy ogromną chęć przetarcia nowych szlaków i uwolnienia się od wszelkich form zależności. Pod wieloma względami znaczenia nabierze walka o wolność. Z drugiej strony wzrośnie potrzeba sprzeciwu i buntu wobec przepisów, regulacji, manipulacji czy szantażu. Konstelacje wskazują też na pewną inercję, skłonność do utrzymania status quo i upartego trwania przy tym, co znane. Dlatego powstanie wielkie napięcie, które eksploduje lub – niczym trzęsienie ziemi – wstrząśnie istniejącymi strukturami bądź pewnikami.
Bardzo wiele osób będzie musiało wymyśleć siebie na nowo i znaleźć w sobie odwagę, żeby podjąć konkretne działanie. W idealnym przypadku wydarzenia tych dni stworzą podstawy dla długotrwałej reorganizacji życia.

 

Scenariusze

Generalnie możliwe są różne warianty zachowań i doświadczeń. Niektóre osoby, pod wpływem wewnętrznego impulsu wykonają nagłe i zaskakujące posunięcie, inne przełamią swoje zahamowania czy ograniczenia i wkroczą na zupełnie nowy obszar. Ostatnia grupa zostanie do tego zmuszona przez innych, zakłócenia bądź losowe wypadki. W tym przypadku będzie trzeba przemyśleć swoje dotychczasowe stanowisko i podjąć jakieś działanie.
Niezależnie od rodzaju doświadczeń, wszyscy ci, którzy mają w miarę stabilne „ja”, wiedzą, co jest dla nich ważne oraz są gotowi użyć swoich sił i zasobów, aby to osiągnąć, mogą teraz bardzo skorzystać z jakości czasu.

 

Skarb

W tych dniach możecie zdobyć ciekawe informacje, zrozumieć coś ważnego na temat siebie i swojego życia, odkryć niewykorzystane wcześniej zasoby albo znaleźć prawdziwy skarb.
Najbliższe dni będą jednak trudne dla tych, którzy tkwią w pułapce zależności i boją się ją porzucić. Sytuacja nie sprzyja również osobom, które za wszelką cenę usiłują utrzymać status quo i kontrolę nad wydarzeniami albo bez względu na skutki zechcą wymusić zmiany. Wtedy zrobi się bardzo nieprzyjemnie.

 

Finanse

Przede wszystkim na pierwszy plan wysuną się kwestie dotyczące posiadania, wartości i zasobów, związków, domu, ojczyzny i przynależności. Poza tym ogromne poruszenie wywołają spektakularne zjawiska naturalne. Prawdopodobnie nieoczekiwane incydenty i nagłe zwroty akcji nastąpią też w sprawach związanych z energią, elektrycznością, komunikacją, transportem oraz na polu konfliktów wojennych.
Niezależnie od tego, co się wydarzy, wszystko, co zostanie teraz zainicjowane, osiągnie punkt kulminacyjny i zwrotny w następnym tygodniu. Wtedy zapadną ważne decyzje i ujawnią się konsekwencje. Napięcie i turbulencje towarzyszące aspektowi Mars/Uran zostaną ponownie uruchomione 11 sierpnia przez połączenie Słońce/Uran.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK Szwajcaria obchodzi swoje święto narodowe. Prawdopodobnie na pierwszy plan wysuną się potrzeba porządku i jasności, ale także tęsknota za znajomym otoczeniem, bezpiecznym schronieniem albo domem. Chęć wesołego świętowania będzie jednak mocno ograniczona. Napięcie już rośnie! W najlepszym przypadku znajdziemy okazję, żeby otoczyć się rzeczami i ludźmi, którzy dużo dla nas znaczą albo zrobić coś, co karmi nasze ciało i naszą duszę. Z uwolnionych energii skorzystają też działania związane z przyrodą, zdrowiem oraz sektorem usług.

 

Mars/Uran!

Po południu nastrój ulegnie diametralnej zmianie. Teraz radykalnie wzrośnie napięcie, niespodziewane zdarzenia wywołają ogromny niepokój i podniecenie, a także skłonią nas do przemyślenia swojej strategii życiowej. Połączenie Mars/Uran szczególnie odczują osoby, które w swoich horoskopach mają obsadę 19° Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika.

WTOREK i ŚRODĘ zdominuje potrzeba związku, harmonii i sprawiedliwości. Postaraj się robić teraz to, co sprawia Ci przyjemność i/lub Ci służy. Jakość czasu sprzyja również wyjaśnieniu otwartych kwestii lub nierozwiązanych konfliktów. Jeżeli będziesz gotowa/-y przeprowadzić uczciwą, partnerską rozmowę, to masz duże szanse na konstruktywne rozwiązanie problemu. Warto też zająć się upiększaniem domu lub miejsca pracy.

W CZWARTEK rano zwróć szczególną uwagę na to, żeby nie rozgrywać gierki o władzę. Powściągnij skłonność do manipulacji czy subtelnych gróźb. Postaw na konkret, jednoznaczność i stanowczość. W ciągu dnia zrobi się bardziej powściągliwie i refleksyjnie. Teraz łatwo wykażemy się ostrożnością w delikatnych sytuacjach oraz zdroworozsądkowym podejściem do życia. Warto wykorzystać ten czas na przemyślenie i uporządkowanie doświadczeń minionych dni.

 

Intensywnie

W PIĄTEK znowu wzrośnie napięcie i intensywność. Piątek i SOBOTA upłyną pod znakiem silnych emocji oraz namiętności. Niewykluczone, że w tych dniach przypomną o sobie tłumione wcześniej przeżycia. Na pierwszy plan wysuną się lęki przed stratą, zawłaszczeniem, uzależnieniem od kogoś i byciem kontrolowanym, a także poczucie bezsilności. Jednocześnie wzrośnie chęć trzymania wszystkiego pod kontrolą lub wyrwania się i ucieczki. Takie tendencje będą niebezpieczne, jeśli zignorujemy konkretną rzeczywistość i możliwe konsekwencje, a górę wezmą emocje. Wtedy nawet początkowo banalne sytuacje mogą gwałtownie eskalować. Jeśli jednak z dystansem podejdziesz do tego, co wyjdzie na światło dzienne, to możesz w sposób przemyślany i świadomy rozprawić się ze starymi sprawami, rozpoznać ukryte wcześniej motywacje i zyskać jasny obraz aktualnej sytuacji.

W NIEDZIELĘ wróci chęć zrobienia czegoś. Najlepiej poszukaj konkretnych zadań, które wymagają skupienia i siły woli. Jeśli są to tematy, które Cię inspirują i pobudzają do działania, to możesz w tym zakresie bardzo dużo osiągnąć i doświadczyć. Uważaj jednak, żeby nie przecenić własnych możliwości i nie przekroczyć granic swoich lub innych. Jeśli zechcesz za dużo, to narazisz się na nieprzyjemne konsekwencje.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Pixaby
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897