CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.08.AstroPrognozaHoroskop tygodniowyTurbulencje, niespodzianki 14.-21.8.2023

13 sierpnia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/08/23-8-14-turbulencje-niespodzianki-wstrzasy.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

turbulencje, niespodzianki, wstrząsy / punkt zwrotny, reorientacja, przełom, zwrot akcji albo kolaps / spotkania i wydarzenia będą iskrą zapalną / stare i nowe obrazy miłości, seksualności, erotyzmu / wojna płci lub kreatywny taniec energii / pragmatyczne negocjacje pozwolą osiągnąć postęp, małostkowość doprowadzi do walki

 

Ze względu na sprzeczną naturę działających energii, niektóre osoby mogą mieć problem z podołaniem wyzwaniom tego tygodnia. Przede wszystkim czekają nas pewne turbulencje, niespodzianki czy wstrząsy. Dlatego bądź elastyczny, spróbuj osiągnąć równowagę między przyjemnością, radością życia, pożądaniem czy pasją, a wymogami dnia codziennego. Jeśli zrobisz jedno, nie zaniedbując drugiego, to możesz wykazać się kreatywnością i zdumiewająco dużo osiągnąć.

 

Kierunek na przyszłość

Jednocześnie impulsy, które teraz napłyną, zadecydują o dalszym biegu wypadków. Wydarzenia tych dni wymuszą zajęcie jasnego stanowiska, sprecyzowanie własnych zamiarów i motywacji do działania. Bądź gotowy zweryfikować własne przyzwyczajenia oraz nawyki, opuścić utarte ścieżki i poeksperymentować z nowymi pomysłami.

 

Ingerencja losu

Jeśli będziesz rozważny i dostosujesz swoje zachowanie do istniejących ograniczeń, to możesz dokonać ważnego przełomu. Wszyscy, którzy zechcą uparcie trwać przy starych wyobrażeniach czy koncepcjach, ryzykują gwałtowną ingerencję losu. Wtedy losowe wydarzenia skierują Was na nową ścieżkę, nastąpią turbulencje, niespodzianki i wstrząsy. Z kolei ci, którzy dążą wyłącznie do własnych korzyści i przeforsowania partykularnych interesów lub zbuntują się przeciwko wszystkim i wszystkiemu, mogą na dłuższą metę zniszczyć więcej, niż by chcieli, nawet jeśli na początku odniosą wrażenie, że odnieśli sukces.

 

Gwałtowne zmiany

Na konkretnym poziomie przed sporym wyzwaniem staną głównie osoby (i państwa) odgrywające dużą rolę, prominentne, mające władzę, z roszczeniami do przywództwa oraz dominacji. Pora zająć jednoznaczne stanowisko i wyrazić swoje zdanie. W niektórych przypadkach zostanie przełamane tabu, nieprzewidywalne wydarzenia i zachowania mogą aktywować głębokie lęki, wydobyć na światło dzienne dotychczas ukryte sprawy i zainicjować zmianę u sterów władzy.
W relacjach (osobistych, instytucjonalnych i rządowych) nastąpi przetasowanie. Tutaj pytanie brzmi, czy wszystkie strony mają dość swobody, aby realizować własne plany, a zarazem pamiętają o wspólnych intencjach i celach. Artyści oraz wszelkiego rodzaju twórcy skorzystają teraz ze szczególnie dużego z przypływu inspiracji.
Z jakości czasu skorzystają też zadania badawcze, organizacyjne czy statystyczne, pod warunkiem, że zainteresowani rozważne podchodzą do sprawy.

 

Decyzje

Przy tym na pierwszy plan wysuną się kwestie zdrowia, środowiska naturalnego, klimatu, migracji i organizacji pozarządowych (pomocowych).
Ponieważ Wenus nadal jest w retrogradacji, a Merkury – patrząc z perspektywy Ziemi – 23 sierpnia zmieni kierunek ruchu na wsteczny, to można teraz przeprowadzić ważne negocjacje i osiągnąć pierwsze sukcesy, ale nie należy jeszcze podejmować ostatecznych decyzji.
W drugiej połowie tygodnia wzrosną nadzieje i do głosu dojdą rozmaite tęsknoty. W najlepszym razie pojawią się pierwsze sygnały przyszłych, potencjalnych możliwości. Jednak każdy, kto podejmie pochopną decyzję i zadziała, ryzykuje potem rozczarowanie.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK poczujemy ogromne pragnienie zabawy i rozrywki. W tych dniach do głosu dojdzie też silna potrzeba bycia ważnym, zauważonym i traktowanym poważnie. Najlepiej znajdź okazję, aby coś świętować, zajmij swoim hobby bądź tematem, który jest szczególnie bliski Twojemu sercu. To doskonała pora na taniec, teatr lub inne twórczo-artystyczne działania. Niewykluczone, że jakieś (przypadkowe) spotkanie rozbudzi wspomnienia minionych czasów.

 

Turbulencje

W ŚRODĘ opisane powyżej procesy osiągają swoje apogeum i ważny punkt zwrotny. W powietrzu pojawi się niepokój, wzrośnie pragnienie wolności i niezależności, ale również skłonność do irytacji i tendencja do nieoczekiwanych reakcji. Tego dnia bądź przygotowany na turbulencje, niespodzianki i wstrząsy. Spodziewaj się niespodziewanego!

 

Nów Księżyca

Krótko przed południem (11:38 CEST) nastąpi nów Księżyca. Zamyka się cykl od ostatniej pełni. Doświadczenia i wydarzenia tego dnia mogą uruchomić ważne impulsy i nieoczekiwane, nowe wydarzenia. Najlepiej zadaj sobie pytanie, co jest dla Ciebie ważne, co odpowiada Twojej naturze i sprawia Ci przyjemność. Potem sprawdź, jakie masz możliwości, aby to wyrazić w codziennym życiu.

 

Zdrowie

W CZWARTEK, PIĄTEK i SOBOTĘ naszą uwagę przykują sprawy dnia codziennego. Przede wszystkim skoncentrujemy się na realizacji swoich pragnień, pomysłów i ideałów. Jakość czasu szczególnie sprzyja wysondowaniu możliwości aktualnej sytuacji i istniejących uwarunkowań, poszukamy sposobów poradzenia sobie z kwestiami organizacyjnymi i realizacji planów. Jeśli będziesz uważny i staniesz obiema nogami mocno na ziemi, to możesz podjąć pierwsze, ważne kroki w kierunku urzeczywistnienia swoich zamierzeń. Zwróć też szczególną uwagę na potrzeby swojego ciała.

W sobotę po południu nastrój ulegnie zmianie. Teraz wzrośnie potrzeba kontaktów i rozmów. Skorzystaj z okazji, żeby spotkać się z przyjaciółmi. Niewykluczone, że spotkania, zdjęcia czy jakieś doświadczenia rozbudzą wspomnienia dawnych czasów. Dodatkowo z jakości czasu skorzystają działania twórcze lub artystyczne.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Roger Bradshaw, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897