CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.08.Horoskop tygodniowySzok i polowanie na czarownice 7.-13.8.2023

6 sierpnia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/08/23-8-7-polowanie-na-czarownice-szok-scaled.webp?fit=1200%2C757&ssl=1

szok i polowania na czarownice / konfrontacja z przeszłością / związki i wartości w fazie transformacji / poglądy i przekonania, moralność i etyka wystawione na próbę / magiczne chwile, fatalne zauroczenie / przełamanie tabu i nieoczekiwane zwroty akcji / jasność, rozsądek i uważność pozwolą znaleźć konstruktywne rozwiązania

 

Po stosunkowo spokojnym okresie znowu zrobi się gorąco. W tym tygodniu nie zabraknie nam mocnych wrażeń i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Czas na małe i wielkie cuda, ważne i brzemienne w skutki spotkania, radykalne działania, przemiany czy zerwania, a nawet istne katastrofy.

 

Szok

Ogólnie spodziewaj się wydarzeń, które wytrącają z rutyny, odbiegają od tego, co zwykłe czy «normalne». Jeśli jesteś gotowy spojrzeć na rzeczywistość świeżym okiem i z zupełnie innej perspektywy, to możesz liczyć na fascynujące doświadczenia oraz poczynić nowe, ciekawe obserwacje. W przeciwnym razie przeżyjesz szok.

 

Związki

Przede wszystkim w centrum uwagi znajdą się relacje i wszelkiego rodzaju wartości. Tutaj początkowo skoncentrujemy się na wydarzeniach i doświadczeniach z przeszłości. W związkach, ale także w odniesieniu do umów i porozumień nasunie się pytanie, czy zaspokajają one indywidualne potrzeby wszystkich stron. Niewykluczone, że trzeba będzie przeprowadzić otwartą rozmowę i dostosować stare konwencje oraz oczekiwania do wymogów chwili obecnej.

 

Pasja

Szczególnie intensywne procesy będą zachodzić pomiędzy osobami, które łączy romantyczne uczucie.  W spójnych, żywych relacjach partnerzy doświadczą głębokiego poczucia bliskości i więzi, możliwe są również wyjątkowe erotyczne uniesienia. Wszyscy pozostali muszą sobie zadać pytanie, czy ich relacja ma partnerski charakter, jak poważnie traktują indywidualne potrzeby drugiej strony i czy potrafią osiągnąć równowagę między bliskością a dystansem. Chodzi też o to, żeby być niezależnym, a jednocześnie zaangażowanym.

 

Wenus retro

Z drugiej strony warto mieć na uwadze, że zainicjowane w tym czasie związki mogą być zabarwione starymi doświadczeniami oraz obawami i oczekiwaniami, jakie się z tym wiążą. Generalnie spodziewaj się niezwykłych, często burzliwych doświadczeń, które w dłuższej perspektywie mogą nadać Twojemu życiu nowy kierunek. Powstrzymaj jednak wszelkie impulsy do podejmowania zbyt radykalnych działań.
Ważnych, czasem burzliwych procesów należy oczekiwać również w odniesieniu do wartości (finanse i gospodarka), przekonań oraz poglądów (polityka, kultura i religia). Wydarzenia w tych obszarach wymagają rewizji dotychczasowego kursu, starych idei czy założeń. Niewykluczone, że zostaną przełamane dotychczasowe tabu albo nastąpią irracjonalne reakcje. Także zjawiska przyrodnicze mogą wywołać poruszenie i wymusić zmianę sposobu myślenia.

 

Reewaluacja

Na bardziej codziennym poziomie pojawi się konieczność zweryfikowania wyników negocjacji i spotkań, które miały miejsce w lipcu. Trzeba będzie dokonać ich ponownej oceny, a w razie potrzeby nawet korekty. Artyści i osoby pracujące twórczo skorzystają z przypływu inspiracji – możecie teraz stworzyć coś naprawdę wspaniałego.
Generalnie rzecz biorąc, nie nadszedł jeszcze czas na ostateczne osądy i decyzje. To, co dzieje się teraz, jest tylko fazą przejściową, ponownym rozważeniem lub służy przygotowaniu na nadchodzące wydarzenia. W najbliższych dniach i tygodniach pojawią się kolejne ważne wydarzenia i spostrzeżenia, które uzupełnią obraz sytuacji. Potraktuj wszystko, co teraz nastąpi jako okazję do zrobienia porządków i poszerzenia horyzontów. Dopiero we wrześniu lub na początku października możliwe będą konkretne wnioski i umowy z przyszłościowym potencjałem.

 

Horoskop tygodniowy

Tydzień rozpoczniemy z rozmachem. PONIEDZIAŁEK stoi pod znakiem entuzjazmu i dużych oczekiwań. W ciągu dnia do głosu dojdzie konkretna rzeczywistość, zadamy sobie pytanie o dostępne środki albo zasoby, które można wykorzystać do realizacji wybranego zadania. Bądź przygotowany, żeby dostosować swoje plany i oczekiwania do panujących realiów.

We WTOREK i ŚRODĘ możemy wyznaczyć kierunek na przyszłość. W tych dniach wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, stabilności i zaangażowania. Teraz zapragniemy również uwolnić się od wszystkiego, co nas ogranicza. Dodatkowo nie cofniemy się nawet przed złamaniem tabu. Sprawdź i zobacz, gdzie jesteś gotowy całkowicie zaangażować swoje siły, a gdzie lepiej z czymś zerwać, uwolnić się od zależności i pójść własną drogą. Cokolwiek zrobisz i doświadczysz w tych dniach, może mieć daleko idące konsekwencje dla Twojego życia. Wenus połączy się z Lilith i obie utworzą nieharmonijny kąt z Uranem. Jeśli będziesz mało elastyczny, to możesz przeżyć szok.

 

Nieznośna lekkość bytu

CZWARTEK i PIĄTEK zrobi się spokojniej. W powietrzu poczujemy lekkość, wzrośnie potrzeba kontaktów i rozmów z innymi. To dwa dobre dni na wymianę doświadczeń, omówienie otwartych kwestii lub przeprowadzenie badań. Skorzystaj z okazji do otwartej debaty lub zebrania dalszych informacji na interesujący Cię temat. Pamiętaj jednak, że czas na ostateczne decyzje jeszcze nie nadszedł.

W SOBOTĘ i NIEDZIELĘ na pierwszy plan wysunie się potrzeba bezpieczeństwa, przynależności, wspólnoty i domu. Najlepiej poświęcić te dni na wszystko, co Ci służy, co karmi Twoje ciało i Twoją duszę. Jakość czasu sprzyja spotkaniom z bliskimi osobami, sprawom rodzinnym i domowym, ale to również doskonała pora na wellness. W miarę możliwości odpocznij i załaduj baterie, bo następny tydzień przyniesie kolejne, spore zawirowania i turbulencje.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Bernard Hermant, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897