CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.08.Horoskop tygodniowyZnak Lwa: radość życia 31.7.-6.8.2023

30 lipca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/07/23-7-31-znak-lwa-deszcz-zabawa.webp?fit=1200%2C758&ssl=1

znak Lwa: radość życia en masse / interludium / wstępne decyzje / wielkie plany i ich ograniczenia / zadbać o swoje relacje / bliskość i dystans / poczucie bezsilności, strach, złość i frustracja / kto trzyma się faktów i tego, co jest wykonalne, odniesie sukces

 

Znak Lwa

Na pierwszy rzut oka większość z nas czeka kolejny, względnie spokojny tydzień. O tym, co się konkretnie wydarzy, zadecydują dwa różne trendy. Przede wszystkim na pierwszy plan wysunie znak Lwa. W efekcie dominować będą nastrój zabawy, celebracja życia, miłość, pożądanie i radość, a także twórcze, kreatywne działania. Dlatego to dobra pora na wakacyjne klimaty. Warto poświęcić się swojemu hobby, zająć pięknymi rzeczami, spotkać ze starymi znajomymi i ożywić miłosne relacje.

 

Miłość

Jakość czasu sprzyja też powrotom do starych tematów w związkach, do spraw, które nie zostały omówione i przepracowane. Warto je zakończyć albo poczynić kroki w kierunku znalezienia rozwiązania. Konstelacje są również odpowiednie do podjęcia wątków trwających negocjacji bądź zawartych już umów w celu wyjaśnienia nierozwiązanych kwestii i ew. wprowadzenia poprawek. Większą ostrożność powinny zachować osoby, które teraz zakochają się lub wejdą w nowy związek. Nawet jeśli Wasze uczucia będą silne i pełne pasji, to istnieje niebezpieczeństwo, że taką relację zdominują stare kwestie.

 

Znak Panny

Drugi trend położy nacisk na sprawy dnia codziennego, związane z pracą oraz kwestiami organizacyjnymi. Zaktywizowane zostaną również kwestie dotyczące zdrowia i środowiska naturalnego. Przede wszystkim chodzi tutaj o konkretną realizację planów, granice możliwości oraz konsekwencje wydarzeń ostatnich tygodni. Najpierw należy uporządkować czy zreorganizować swoje życie lub dostosować plany do panujących realiów. W drugiej połowie tygodnia trzeba będzie wyjaśnić kwestie organizacyjne, zdefiniować zasady i procedury, a także wykonać pierwsze szkice przyszłych projektów. Rozważania, działania i negocjacje prowadzone w tym kontekście będą przygotowaniem do dalszych czynności czy decyzji, które zostaną podjęte we wrześniu.

 

Potrzeba kontrolowania

Oprócz tych wszystkich oczywistych kwestii, podskórnie czy zakulisowo będzie przebiegać inny, początkowo niezauważalny proces. W tym przypadku rzecz dotyczy walki o kontrolę, władzę, przebicie się i przeforsowanie swoich racji. Ogólnie rzecz biorąc, chodzi o to, co można lub należy zdecydować czy zrobić, aby osiągnąć pożądany cel. W tym kontekście dojdzie do fundamentalnych sporów. Cokolwiek się wydarzy lub zostanie postanowione, przyniesie daleko idące konsekwencje. Najlepiej poradzą sobie ci, którzy z jednej strony mają wyraźne, jednoznaczne stanowisko w danej kwestii i są gotowi wykorzystać dostępne środki, aby zaangażować się w sprawę, z drugiej zachowają pragmatyzm i obiektywizm. Wszyscy, którzy spróbują lawirować w tych sprawach i uniknąć podjęcia decyzji, ryzykują nieprzyjemne, a nawet potencjalnie niebezpieczne następstwa. To samo dotyczy osób za wszelką cenę próbujących utrzymać kontrolę.

 

Wysokie obroty

Sierpień będzie dość wyjątkowy – rozpocznie go i zakończy pełnia Księżyca. Dlatego dla wielu osób – mimo wakacyjnego luzu – upłynie on na wysokich obrotach. Sporo będzie się działo!

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK upłynie nam raczej w poważnej atmosferę, wzrośnie potrzeba wyjaśnienia sytuacji i konieczność trzeźwego podejścia do rzeczywistości. Wykorzystaj dostępne energie, aby uporządkować jak najwięcej spraw. Jeśli zrobisz to ostrożnie i uważnie, to możesz zdumiewająco dużo osiągnąć. Czas sprzyja też wszystkim działaniom i projektom, które wymagają skupienia oraz dyscypliny. Istnieją duże szanse na otrzymanie wsparcia.

 

Pełnia w Wodniku

We WTOREK pojawi się potrzeba kontaktu i rozmów, a także chęć zrobienia czegoś razem z innymi. Tego dnia wieczorem nastąpi pełnia Księżyca (dokładnie o 20:31). To dobry czas, aby spojrzeć wstecz na wydarzenia i doświadczenia ostatnich dwóch tygodni. Zobacz, jakie zmiany nastąpiły od ostatniego nowiu, a szczególnie – co przyniosły wydarzenia z trzeciego tygodnia lipca.

 

Wspólne idee

ŚRODA to również dobry dzień na podsumowanie. W tym dniu nacisk zostanie położony na kontakty, relacje i wszelkiego rodzaju umowy. Warto teraz poszukać okazji do rozmowy z innymi, wyjaśnić otwarte kwestie, sformułować swoje życzenia i potrzeby. Jeśli pozostaniesz otwarty i obiektywny oraz będziesz rozmawiać po partnersku, to zdołasz wykonać decydujący krok naprzód w ważnej sprawie. Powstrzymaj jednak wszelkie impulsy do angażowania się w dyskusje ideologiczne lub reagowania wyzywająco i buntowniczo, kiedy sprawy nie pójdą po Twojej myśli. Również, postępując w sposób arogancki, nie zajdziesz zbyt daleko.

 

Marzenia

CZWARTEK i PIĄTEK upłyną pod znakiem potrzeby więzi oraz piękna. W tych dnia wzrosną też wrażliwość i podatność na zranienie. Dodatkowo możemy mieć problem z utrzymaniem dystansu, zachowaniem neutralności czy obiektywizmu. W związku z tym nawet małe rzeczy mogą rozpalić emocje. Najlepiej znajdź czas i okazję, żeby odpocząć na łonie natury, zrealizować swoje życzenia, marzenia albo wizje. Pozostań jednak uważny i powściągnij skłonność do reagowania złością lub nienawiścią na wydarzenia czy ludzi, którzy zakłócają Twój „idealny świat”.

 

Energia

W czasie WEEKENDU zacznie nas rozpierać energia. Świadomie poszukaj sposobów i okazji do ruchu, ewentualnie poświęcić się tematom, które stanowią dla Ciebie wyzwanie. Oprócz wszelkiego rodzaju aktywności fizycznej, najlepiej na łonie natury, korzystne będą również zadania związane ze sprzątaniem, sortowaniem lub usuwaniem czegoś. Poza tym bądź gotowy bronić swoich interesów. Te dni nie sprzyjają osobom szukającym odpoczynku czy relaksu. Pamiętaj, jeśli sam nic nie zrobisz, to inni zakłócą Twój spokój. Dlatego świadomie wyznacz sobie jakieś zadanie i zajmij się nim w sposób, który pasuje do Twojego stanu umysłu.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Gage Walker, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897