CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.06.2023.07.Horoskop tygodniowySzok, niespodzianka, fejk 26.6.-2.7.2023

25 czerwca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/06/23-6-27-szok-niespodzianka-mars-uran-fejk.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

szok, niespodzianka, fejk / nieoczekiwane zwroty akcji / pragnienia, radość życia, inspiracja, fantazja, kreatywność / ale również: przełom, zryw, zamieszanie, wstrząs i przełamanie tabu / radykalne ruchy i cięcia

 

W tym tygodniu nadal nie będziemy się nudzić. Osoby, które lubią eksperymenty i niespodzianki, są otwarte, szukają inspiracji, chętnie płyną z prądem nieoczekiwanych zdarzeń, mogą teraz bardzo skorzystać. Jednak ci, którzy źle radzą sobie ze zmianą, trwają przy swoich nawykach, lubią planować czy kontrolować życie, staną przed sporym wyzwaniem. Wszystko dlatego, że nie zabraknie silnych emocji ani nagłych zwrotów akcji.

 

Sztuka improwizacji

Teraz wymagany będzie talent do improwizacji, bo wydarzy się wiele rzeczy, których nie można było przewidzieć. Ogólnie rzecz biorąc, w tym tygodniu możemy liczyć na przypływ fantazji, inspiracji, kreatywności oraz pomysłowości. Przede wszystkim artyści i osoby twórcze skorzystają z napływu nowych pomysłów oraz radości, jaka płynie z eksperymentowania. Poszukiwacze przygód mogą spodziewać się ekscytujących doznań, a zakochani – liczyć na przyjemne, magiczne chwile. Wszystkim gotowym zaryzykować jakość czasu pozwoli podjąć decydujące kroki na drodze do nowego świata.
Niezwykle silne energie mogą również prowadzić do dramatów, fatalnych wydarzeń i destrukcyjnego zachowania. Tak czy inaczej, wydarzenia tych dni w wielu dziedzinach wyznaczą ważny przełom i punkt zwrotny.

 

Media

Główne zmiany nastąpią w trzech różnych obszarach. I tak, zwłaszcza na początku tygodnia ważnych procesów możemy oczekiwać w sprawach dotyczących mediów (społecznościowych), komunikacji, handlu oraz transportu. Tutaj na pierwszy plan wysunie się kwestia, czy i w jaki sposób można odróżnić prawdę od kłamstwa, fantazję od rzeczywistości albo rzeczywistość generowaną przez sztuczną inteligencję od prawdziwej, świadome wprowadzanie w błąd i manipulacje od faktów. W całym obszarze świata cyfrowego trzeba liczyć się z zakłóceniami i awariami, wzmożonym atakiem hakerów, trolli czy trojanów.

 

Zmiana

Poza tym da o sobie znać silna potrzeba uwolnienia się od wszystkiego, co nas ogranicza i pójścia własną drogą. Będzie ona zauważalna zarówno na poziomie osobistym, jak i szerszym, politycznym czy ekonomicznym. W najlepszym przypadku nastąpi tu przełom i otwarcie nowego rozdziału w zachodzącym procesie zmiany. Na poziomie ogólnospołecznym na pierwszy plan wysuną się reformy w sprawach dotyczących gospodarki, finansów, energii, żywności, zasobów naturalnych i możliwości współczesnej nauki (genetyka, cyfryzacja). Spore poruszenie mogą też wywołać wszelkiego rodzaju ruchy rewolucyjne.

 

Pluton

Również na poziomie osobistym w życiu wielu osób nadchodzi wielka zmiana. We wszystkich wymienionych kwestiach nasunie się pytanie, czy zachowanie naprawdę służy indywidualnej wolności, czy też wynika z frustracji, buntu bądź rebelii „przeciwko …”. Ponieważ Pluton ponownie działa w tradycyjnym, konserwatywnym i raczej autorytarnym znaku Koziorożca, to możliwe są również sprzeczne sygnały i procesy („do przodu w przeszłość” lub „z powrotem w przyszłość”).
W wielu kwestiach ponownie znaczenia nabiorą twórcze impulsy, rewolucyjne idee, a nawet wydarzenia z sierpnia 2022 r. Zobaczmy, do czego doprowadziły i co się z nimi stało.

 

Zwarcie

Poza tym powszechną uwagę przykują wypadki, rozmaite „zwarcia” (realne i psychologiczne), spektakularne wydarzenia oraz zjawiska naturalne. Zachowaj szczególną ostrożność w kontaktach z urządzeniami elektrycznymi i elektronicznymi.

 

Związki

Ważne procesy nie ominą również związków i wszelkich form partnerstwa. Tutaj chodzi o możliwość stworzenia partnerskiej relacji oraz przestrzeni dla indywidualnych cech i potrzeb. W tych obszarach nastąpi decydujący punkt zwrotny. W zależności od sytuacji może dojść do całkowitego zaangażowania się, wypracowania większego dystansu i swobody lub do separacji.
Sensacyjne zmiany mogą też nastąpić w dziedzinie erotyki, mody, teatru i sztuki. W odniesieniu do tych kwestii musimy wiedzieć, że wydarzenia i decyzje tego tygodnia stanowią pierwszy rozdział historii, która zakończy się dopiero na przełomie września i października.

 

Horoskop tygodniowy

Większość opisanych powyżej tematów będzie aktualna już na początku tygodnia. W PONIEDZIAŁEK i WTOREK na pierwszy plan wysuną się relacje, traktaty oraz umowy, ale też kwestie prawne. Poza tym dużą rolę odegrają wysiłki na rzecz niezależności. Tam, gdzie strony potraktują się jak partnerów, przeprowadzą otwarte, uczciwe rozmowy, zostaną osiągnięte konstruktywne wyniki. Gorzej, jeśli górę wezmą jednostronne, indywidualne korzyści, dążenie do dominacji lub radykalne postawy i zabraknie chęci uwzględnienia stanowiska drugiej strony.

 

Szok

Niewykluczone, że w takich dniach będziemy musieli podjąć ważną decyzję. Wybierz świadomie, trzymaj się tego, co dla Ciebie ważne i bądź przygotowana/-y ponieść związane z tym konsekwencje. Pamiętaj, że jeśli sam/-a nie wybierzesz, to życie, los lub inni uczynią to za Ciebie. Szok czy dezorientacja mogą wprowadzić sporo zamieszania w Twoim życiu – uważaj!

 

Uczucia

W ŚRODĘ, CZWARTEK i PIĄTEK wzrosną napięcie oraz emocjonalna intensywność. Pora przetrawić doświadczenia, wydarzenia albo decyzje poprzednich dni. Prawdopodobnie większość z nas poczuje teraz ogromną potrzebę jasności, zaangażowania i kontroli nad sytuacją. Niewykluczone, że zapragniemy dotrzeć do sedna sprawy i zobaczyć, co tkwi pod widoczną powierzchnią. Nie oszukuj siebie ani innych, bądź absolutnie uczciwa/-y! Trzymaj się tego, co jest dla Ciebie najważniejsze, ale ogranicz wszelkie tendencje do obrażania kogokolwiek lub manipulowania ludźmi.

W PIĄTEK po 17:00 nastąpi zmiana energii wiodących. Wraz z wejściem Księżyca do znaku Strzelca zacznie znikać wcześniej odczuwalne napięcie, łatwiej otworzymy się na świat i innych. Jednocześnie możemy jednak mieć problem z koncentracją.

WEEKEND powinien upłynąć w radosnym, zrelaksowanym nastroju. Ciesz się możliwościami, ciekawymi okazjami i szansami, jakie przyniesie Ci życie, ale uważaj, żeby nie przesadzić.

 

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Alexander Krivitskiy, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897