CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.07.Horoskop tygodniowyNów w Raku 17.-23.7.2023

16 lipca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/07/23-7-17-now-w-raku-turbulencje.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

nów w Raku / zatrzymać się i dokonać podsumowania / stare historie i nowe impulsy / struktury władzy, autorytety, media społecznościowe, wartości i relacje w centrum uwagi / pokonać granice i ograniczenia / nieoczekiwane zwroty akcji / jasność, uważność, ostrożność i szacunek pozwolą na podjęcie kolejnych kroków

 

W wielu dziedzinach życia ten tydzień wyznaczy początek nowego rozdziału. Już w poniedziałek pod pewnymi względami wkroczymy w kolejny etap. To, czego teraz doświadczymy, decyzje oraz działania, jakie podejmiemy, dostarczą ważnych impulsów na przyszłość i wyznaczą kierunek dalszego biegu wydarzeń. W efekcie różnym konstelacjom i wibracjom, które będą aktywne w tym samym czasie, mogą towarzyszyć ważne doświadczenia i procesy. Zawierają one wyzwania, kryzysy czy niebezpieczeństwa, ale wszystkim, którzy wiedzą, jak korzystać z energii, zaoferują liczne możliwości oraz ogromne szanse.

 

Zawirowania

Jeśli masz urlop albo wakacje, to możesz oczekiwać ciekawych sytuacji, zmian i przygód. Pamiętaj jednak, że rzeczy nie pójdą teraz zgodnie z planem. W takim przypadku najlepiej zatrzymaj się i zadaj sobie pytanie, co jest dla Ciebie ważne, co jest możliwe i wykonalne. Właśnie na tym warto obecnie skupić uwagę. Osoby zajęte pracą czy domem również doświadczą sporych zawirowań. Także tutaj sprawy nie potoczą się zwykłym torem. Dlatego najlepiej wyłącz autopilota, działaj elastycznie i bądź przygotowany na niespodzianki.
Przechodząc do szczegółu, ważnych wydarzeń możemy oczekiwać w kilku głównych obszarach.

 

Miłość i finanse

Po pierwsze, dobrze widoczna na naszym zachodnim, wieczornym niebie Wenus, patrząc z perspektywy Ziemi, „zatrzyma się” w niedzielę (23.7.) i przejdzie do ruchu wstecznego. W efekcie wkroczymy w okres, w którym aktualności nabiorą stare historie dotyczące miłości, erotyzmu, wszelkiego rodzaju związków i partnerstw, ale także wartości i finansów. One w dużym stopniu zaabsorbują naszą uwagę. Ta faza potrwa do 4 września.
Niewykluczone, że spotkasz przyjaciół lub bliskich z przeszłości, ewentualnie bieżące wydarzenia przywrócą do życia stare historie miłosne. Ponownie aktualne będą również sprawy dotyczące kwestii ekonomicznych i finansowych, relacji majątkowych lub cennych przedmiotów. Tutaj trzeba dokonać ponownej oceny sytuacji, sprawdzić, czy decyzje i doświadczenia z przeszłości nadal są ważne. Zbadaj i oczyść nieprzepracowane doświadczenia w tym zakresie oraz skoryguj błędne przekonania i oczekiwania oparte na przesłankach, które straciły rację bytu.
To samo dotyczy umów i roszczeń. Jeśli wchodzisz teraz w nowe relacje lub zawierasz umowy, to musisz liczyć się z tym, że mogą one opierać się na założeniach i wzorcach zachowania, które nie przystają do chwili obecnej.

 

Przeszkody

Poza tym należy również spodziewać się ważnych procesów w sprawach dotyczących autorytetu, władzy, granic, zasad i praw. Teraz zostaną zbadane granice działania i siły woli. Jak bumerang powracać będzie kwestia rozróżnienia między celami i projektami, które można osiągnąć dzięki dużemu zaangażowaniu, a tymi, które wymagają zaakceptowania ograniczeń i pogodzenia się z nimi.
Na szerszym, globalnym poziomie istotnych procesów można oczekiwać w obszarach migracji, organizacji pomocowych, struktur społecznych, zdrowia i środowiska naturalnego.

 

Chwila prawdy

Dla projektów, które rozpoczęły się w kwietniu 2022 r., nadejdzie chwila prawdy. Jednocześnie uwaga skupi się również na przywódcach czy osobach sprawujących władzę: ich autorytet i wytrzymałość zostaną wystawione na próbę, podobnie jak reakcja na prowokacje. Prawdopodobnie zostaną zakwestionowane autorytarne struktury władzy. W tym kontekście dużą rolę odegrają opór i odmowa, ale również otwarte ataki. Ci, którzy wytrzymają prowokacje i wyzwania, pozostaną wierni sobie, mogą osiągnąć przełom i sukces. Należy jednak uważać na nadmierne ambicje, akty buntu, osobiste wendety i bezprawne działania. Problemy pojawią się również wtedy, jeśli w głównych kwestiach bez potrzeby ustąpimy. Najlepiej próbuj osiągnąć swój cel małymi krokami, postaw na wytrwałość i cierpliwość.

 

Horoskop tygodniowy

Pierwsze impulsy decydujące o dalszym biegu zdarzeń napłyną już w PONIEDZIAŁEK. W tym dniu w centrum uwagi znajdą się wszelkiego rodzaju uczucia. Przede wszystkim wzrośnie teraz potrzeba przynależności, akceptacji i uwagi, ale też tendencja do nadmiernych oczekiwań. W efekcie łatwo zareagujemy frustracją, jeśli coś nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami. Ogranicz skłonność do przekory, uporu czy dąsów. Zadaj sobie pytanie, które z Twoich założeń są błędne i jak optymalnie wykorzystać sytuację.

 

Nów w Raku

Wieczorem o 20:31 przypada nów w Raku. Skorzystaj z okazji, aby przyjrzeć się swojemu samopoczuciu, swoim potrzebom, pragnieniom i nadziejom. Zadaj sobie pytanie, czego potrzebujesz, aby czuć się dobrze.

WTOREK, ŚRODA i CZWARTEK zaoferują nam mieszany program. Z jednej strony poczujemy potrzebę cieszenia się pełnią życia oraz wspólnie z innymi zaangażowania się w działania i tematy, które są przyjemne czy zabawne. Jednocześnie wzrosną wrażliwość, tendencja do zwątpienia w siebie i niepewności. Dlatego wystarczą małe rzeczy, aby wcześniej radosny, żywiołowy nastrój zmienił się w swoje przeciwieństwo. Oczekuj nieoczekiwanych zwrotów akcji i incydentów, których nie sposób przewidzieć. W takich chwilach staraj się zachować spokój i ogranicz tendencję do radykalnych działań. Najlepiej świadomie skup na tym, co jest możliwe oraz zaplanuj kolejny krok.

W CZWARTEK wieczorem ogólny nastrój zrobi się bardziej stonowany. PIĄTEK i SOBOTĘ zdominują kwestie życia codziennego i konkretne sprawy. Wiele z nich dotyczy wykonalności, asertywności albo umiejętności przeforsowania swoich racji. Niewykluczone, że będziemy musieli pokonać jakieś przeszkody i stawić czoło różnym wyzwaniom. Bądź ostrożny i uważny, trzymaj się tego, co jest dla Ciebie najbardziej istotne. Jakość czasu szczególnie sprzyja działaniom związanym z przyrodą, zdrowiem i sprawnością fizyczną.

Opisane na wstępie procesy swoje apogeum osiągną w NIEDZIELĘ. Tego dnia w centrum uwagi znajdą się wszelkiego rodzaju relacje i kontakty. Teraz wzrośnie potrzeba spotkań i rozmów, a zarazem skłonność do irytacji i nieoczekiwanych reakcji.
Zachowaj otwarty umysł i bądź przygotowany na to, co się pojawi. Poświęć również trochę czasu temu, żeby jasno określić swoje pragnienia i życzenia. Zapytaj siebie, co lubisz, co sprawia Ci przyjemność lub po prostu Ci służy. Krótko mówiąc: co chciałbyś mieć w swoim życiu? Może masz jakieś kreatywne pomysły dotyczące realizacji tych życzeń?
Jakość czasu sprzyja też określeniu swojej pozycji w związku. Nie wyciągaj jednak pochopnych wniosków. Prawdopodobnie musisz poczekać do października, zanim uzyskasz wszystkie informacje potrzebne do podjęcia ostatecznej decyzji.

 

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Marek Studzinski, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897