CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.04.Horoskop tygodniowyCiesz się chwilą 24.-30.4.2023

23 kwietnia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/04/23-4-24-ciesz-sie-chwila.webp?fit=1200%2C764&ssl=1

ciesz się chwilą / pomiędzy zaćmieniami / zatrzymać się, przerwa na refleksję przed podjęciem kolejnych działań / spojrzeć wstecz na negocjacje, umowy i złożone oświadczenia: co się ma rację bytu i może zostać potwierdzone, a gdzie konieczne są korekty? / twórcze podejście do błędów i słabości

 

Dynamiczne wibracje ustąpią teraz miejsca refleksji i zrobi się spokojniej. Konstelacje raczej nie sprzyjają gwałtownym działaniom, podejmowaniu fundamentalnych decyzji czy spektakularnym wyczynom. W tym tygodniu chodzi raczej o przetrawienie wcześniejszych doświadczeń. Pora zebrać siły, przeorientować i zmienić swoje nastawienie. Jeśli masz taką możliwość, to najlepiej świadomie poświęć trochę czasu, żeby zorientować się w aktualnej sytuacji i dokonać bilansu. Każdy, kto wykorzysta okazję do uzyskania jasnego obrazu własnej pozycji, ma duże szanse ją umocnić.

 

Ciesz się chwilą!

Niewykluczone jednak, że początek lekkiego odprężenia i względnego spokoju uwolni też uczucia i impulsy, które przed tygodniem zostały stłumione lub powściągnięte. Wtedy możliwe są zachowania i wydarzenia, które swoją intensywnością będą odpowiadać energiom minionych dni.
Nastrój będzie teraz oscylował między powściągliwością, kontemplacją i refleksją, silną potrzebą bezpieczeństwa i stabilności, a chęcią swobodnej wymiany myśli i kontaktów. Chwile spokoju i zadumy mogą przeplatać się z żywymi i inspirującymi rozmowami. Ciesz się chwilą!

 

Informacje

Zasadniczo na pierwszy plan wysuną się trzy różne procesy/tematy. Po pierwsze czas sprzyja temu, żeby ponownie przyjrzeć się informacjom, pomysłom oraz rozmowom z ostatnich tygodni. Warto zgłębić wybraną kwestię i dowiedzieć się, w czym rzecz. Porozmawiaj z innymi, zdobądź dodatkowe informacje albo przestudiuj fakty na jakiś temat. Pora rozpoznać i skorygować błędne założenia albo pogłębić badania nad wybranym tematem.

 

Przeszłość

Poza tym nadarzy się okazja, żeby poczuć powiew świeżego, wiosennego powietrza i zakosztować lekkości bytu.  Swobodne, luźne rozmowy, komentarze z przymrużeniem oka albo flirty mogą wywołać na naszej twarzy uśmiech. Czas sprzyja spotkaniom ze starymi znajomymi oraz podjęciu wątków z przeszłości. Ciesz się takimi chwilami, ale nie wyciągaj ostatecznych wniosków i nie podejmuj żadnych decyzji o długoterminowym znaczeniu. Ogólnie istnieje teraz większe niebezpieczeństwo podjęcia błędnych decyzji, będziemy też skłonni patrzeć na świat przez pryzmat przeszłości. Dlatego z ważnymi sprawami lepiej trochę poczekać, od połowy maja stanie się jasne, o co tak naprawdę chodzi.

 

Urazy

Po trzecie, w fazę krytyczną wkroczą projekty, które z wielkim rozmachem zostały uruchomione w zeszłym tygodniu. Niewykluczone również, że aktualności ponownie nabiorą zdarzenia i decyzje z czerwca 2022 roku. W tych sprawach pojawiające się sprzeczności i dylematy, słabości czy poczucie klęski mogą podważyć podjęte decyzje lub wzbudzić wątpliwości.
Możliwe, że nieoczekiwane zdarzenia sprawią, że poczujemy się dotknięci do żywego, odświeżą dawne urazy bądź żale. Jeśli zdołasz wtedy zachować spokój, a następnie poszukasz sposobów konstruktywnego wykorzystania sytuacji, to nastąpi uzdrowienie lub pojednanie. Jednak sytuacja stanie się nieprzyjemna, gdy górę weźmie ślepy aktywizm, spróbujemy na dziko wyładować energię, niszcząc wszystko dookoła, przejdziemy do ataku albo zaczniemy bezlitośnie kogoś czy coś krytykować.
Prawdopodobnie takie zachowanie tylko pogłębi kryzys. Wtedy najlepiej zatrzymaj się na moment i poczekaj, aż fale emocji nieco opadną. Dzięki temu całkiem niespodziewanie pojawią się kreatywne rozwiązania.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK zapanuje atmosfera otwartości i zabawy. Teraz chętnie porozmawiamy o swoich pomysłach, nie zabraknie nam kreatywności ani wyobraźni. Poszukaj okazji, żeby choć na chwilę odpocząć od codziennej rutyny, zająć się czymś, co Cię inspiruje czy interesuje. Jakość czasu nie sprzyja realizacji poważnych zadań czy konkretnych, przyziemnych projektów. W tych sprawach istnieje niebezpieczeństwo nieporozumień i błędnej oceny sytuacji.

We WTOREK i ŚRODĘ wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa, pewności i przynależności. Warto spędzić ten czas z ludźmi, których kochamy czy lubimy lub zająć tematami bliskimi naszemu sercu. Możesz też zrobić coś, aby uczynić swoje otoczenie bardziej przytulnym.
W środę będziemy wyjątkowo drażliwi i podatni na zranienie. W efekcie nawet małe rzeczy szybko wywołają silne reakcje emocjonalne.

CZWARTEK i PIĄTEK zdominuje potrzeba uwagi, ale także ochota na gry i zabawy. Jednocześnie nadal utrzyma się wysoki poziom wrażliwości i duża podatność na zranienie. W efekcie niewiele potrzeba, żeby zareagować rozdrażnieniem, poczuć się dotkniętym albo pochopnie zadziałać. Dlatego warto teraz być szczególnie uważnym i ostrożnym wobec siebie i innych. Nie ulegaj pokusie wyciągania pochopnych wniosków, nie podejmuj nagłych decyzji czy działań, których później będziesz żałować. Zamiast tego wykorzystaj okazję do refleksji nad nieprzepracowanymi doświadczeniami z przeszłości. Jakość czasu sprzyja twórczemu zaangażowaniu. Okiełznaj skłonność do nadmiernej samokrytyki lub impulsywności. Nie niszcz swojej pracy, jeśli coś nie wyjdzie zgodnie z planem.

W SOBOTĘ powróci radość życia. Niewykluczone, że teraz zobaczymy możliwości wynikające z doświadczeń poprzednich dni. Istnieje spore prawdopodobieństwo, że zdołamy pogodzić się z tym, co zaszło albo otworzą się przed nami dotychczas zamknięte drzwi. Wykorzystaj możliwości, aby zobaczyć siebie, innych i świat z nowej perspektywy. W ten sposób zrozumiesz coś ważnego.

W NIEDZIELĘ nastrój staje się znacznie bardziej trzeźwy i będziemy musieli twardo stanąć na ziemi. Niewykluczone, że zechcemy być użyteczni i zająć się czymś, co przynosi konkretną korzyść.  To dobra pora, żeby uporządkować swój dom i życie albo zrobić coś dobrego dla swojego ciała. Z jakości czasu skorzystają również działania związane z przyrodą.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Priscilla du Preez, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897