CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.04.Horoskop tygodniowyPełnia w Wadze, Wielkanoc 3.-9.4.2023

2 kwietnia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/04/23-4-3-pelnia-w-wadze-wielkanoc-tragedia-chiron.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

pełnia w Wadze / Wielkanoc / zobaczyć, o co tak naprawdę chodzi / konfrontacja ze słabościami, bólem, kryzysami, poczuciem porażki, ale również przełom, otwarcie na nowe i uzdrowienie starych ran / nie cierpieć pasywnie, przejąć inicjatywę, zrobić wszystko, na co pozwala sytuacja / rzeczowość, pragmatyzm, rozważne, systematyczne działanie z uwzględnieniem istniejących możliwości pozwolą odnieść sukces

 

Nadchodzący tydzień przyniesie dość mieszany program. Z jednej strony znajdziemy okazję do wyjaśnienia otwartych kwestii i zaplanowania dalszej strategii działania. Wszyscy, którzy będą uważni, mogą zdobyć istotne informacje dotyczące tego, jak dalej postępować. Poza tym każdy, kto oprócz analizy własnej sytuacji, weźmie też pod uwagę wrażliwość i potrzeby drugiej osoby, może wspólnie z innymi ustalić nowy kurs i w ten sposób znaleźć wsparcie dla własnych planów. Warunkiem powodzenia jest jednoznaczne stanowisko, uczciwość oraz szacunek nawet w trudnych dyskusjach.

 

Słabość

Z drugiej strony trzeba spodziewać się nieprzyjemnych sytuacji. Wielu z nas wyraźnie zobaczy swoje słabe punkty i będzie musiało zaakceptować, że nawet dobra wola czy pełne zaangażowanie nie pozwolą osiągnąć pożądanego celu.
Przede wszystkim zostaną zakwestionowane kwalifikacje i kompetencje liderów oraz przywódców. Niejeden z nich przeżyje kryzys i dozna poczucia porażki. Ewentualnie będą musieli zmierzyć się z dylematem moralnym albo etycznym, z sytuacjami, w których nie ma rozwiązania lub decyzji sprawiedliwej dla wszystkich. Sytuacja zrobi się niebezpieczna, jeśli osoba dotknięta kryzysem zareaguje w takim momencie ostro, zacznie szukać winnego lub kategorycznie odmówi podjęcia dialogu.
Równocześnie mogą pojawić się świetliste postaci: „uzdrowiciele”, mediatorzy lub budowniczowie mostów. Jeśli w krytycznej sytuacji zachowasz spokój, to masz szansę uzdrowić stare konflikty i rany.

 

Bezsilność

Przede wszystkim w wielu dziedzinach możemy teraz odczuwać bezradność. Wyraźnie wzrośnie poziom wrażliwości, szczególnie gdy chodzi o sprawy osobiste lub o zajęcie własnego stanowiska. Dlatego nawet sytuacje i fakty, które wydają się normalne czy nieszkodliwe, mogą ranić do żywego, wywoływać dużą konsternację i silne reakcje emocjonalne. W takich momentach unikaj pochopnych decyzji i nie szukaj wyjaśnień. Jeśli zdołasz odczekać, aż fale emocji opadną, to łatwiej odróżnisz subiektywne doświadczenie od konkretnej rzeczywistości zewnętrznej. W niektórych przypadkach niespodziewanie otworzą się drzwi i pojawią się zupełnie nowe szanse.
Najlepiej bądź wyrozumiały i empatyczny względem siebie i innych. Łącząc taką postawę z pragmatyzmem zorientowanym na rzeczy wykonalne i możliwe, zajdziesz najdalej.
Ogólnie na pierwszy plan wysuną się tematy dotyczące dobra wspólnego, kwestii społecznych, tradycji religijnych i kulturowych, a także postaw politycznych i problemów prawnych.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują potrzeby jasności, klarowności i porządku. Będzie z tym związana chęć dotarcia do sedna problemu, ale także tendencja do zbytniej koncentracji na szczegółach. W efekcie łatwo stracimy z oczu obraz całości albo skupimy się wyłącznie na potencjale, wizji czy jakimś przekonaniu, pomijając konkretne fakty.
Jeśli jednak zdołasz uwzględnić oba bieguny, to możesz w tych dniach poczynić ważne spostrzeżenia i sporo zrozumieć. Niewykluczone, że dojdzie też do ważnego przełomu w prowadzonych negocjacjach. Sytuacja skomplikuje się, gdy powstaną dwa fronty albo zostaną podjęte próby manipulowania czy szantażowania innych. Jakość czasu sprzyja wszelkiego rodzaju badaniom, dociekaniom i zbieraniu informacji, ale również pracom porządkowym.

W ŚRODĘ i CZWARTEK trwające w tym tygodniu procesy osiągają punkt kulminacyjny i zwrotny. Teraz wzrośnie chęć spotkania z innymi, wymiany myśli i znalezienia wspólnego mianownika. Z drugiej strony podwyższona wrażliwość spowoduje, że nawet drobne sprawy poruszą nas do żywego i wywołają gwałtowne reakcje.

 

Pełnia w Wadze

W czwartek rano, o godz. 6.34 nastąpi pełnia w Wadze. Dlatego w środę i czwartek mamy szansę wyraźnie zobaczyć, jakie zmiany nastąpiły od 21 marca i co stało się z impulsami Księżyca w nowiu. Podczas pełni możliwe są ważne wglądy dotyczące fundamentalnych pytań o sens życia i cierpienia. Niewykluczone, że w tych dniach konkretne wydarzenia i tragedie uświadomią ludziom ich własną bezradność, wobec tego, co się dzieje, poruszą czułe punkty i wzbudzą współczucie. Jednocześnie w takich sytuacjach jednostki mogą dokonać iście heroicznych czynów, zdarzą się prawdziwe „cuda”, nastąpi pojednanie lub uzdrowienie. Bądź uważny wobec siebie i innych, unikaj pochopnych osądów.

 

Wielkanoc

PIĄTEK (WIELKI PIĄTEK), SOBOTA i NIEDZIELA upłyną pod znakiem intensywnych, głębokich silnych uczuć. W tych dniach wzrośnie potrzeba absolutnego bezpieczeństwa, akceptacji, przynależności i wierności. Niemal namacalne staną się również istniejące zależności i związane z nimi lęki. Prawdopodobnie odżyją stare doświadczenia i historie, o swoim istnieniu przypomną demony przeszłości.
Najlepiej zrób sobie teraz przerwę, wejdź w siebie i poczuj siły działające głęboko w Twojej psychice. Jakość czasu sprzyja spotkaniom z bliskimi osobami, którym ufamy. Po południu w Niedzielę Wielkanocną nastrój ulegnie zmianie. Teraz odważnie spojrzymy do przodu, wzrośnie pewność siebie, a przyszłość ze swoimi możliwościami stanie się przewidywalna. Zadbaj o to, żeby zażyć trochę ruchu na świeżym powietrzu. Po wielkanocnym śniadaniu warto wyjść na spacer.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Pixabay
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897