CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.03.2023.04.Horoskop tygodniowyByk: umiłowanie wolności 27.3.-2.4.2023

26 marca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/03/23-3-27-byk-wolna-milosc-rewolucja-wenus-uran.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

Byk: umiłowanie wolności / wolna miłość, wstrząs, rewolucja w sypialni, oryginalny związek / kreatywność i sztuka nowoczesna / w drodze do nowego świata / przebudzenie, załamanie, wstrząs i zmiana: o co w tym wszystkim chodzi? Co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces? I jakie są tego konsekwencje?

Przed większością osób ten tydzień otworzy bardzo obiecujące perspektywy. Pod wieloma względami motto nadchodzących dni brzmi: CAŁA NAPRZÓD! Teraz nie zabraknie nam zapału, chęci do działania, nowych pomysłów ani inspiracji. Przede wszystkim z jakości czasu skorzystają ważne plany osobiste, projekty wymagające emocjonalnego zaangażowania oraz działania na rzecz osiągnięcia wspólnego celu. W wymienionym zakresie możemy sporo zrobić i zyskać.

 

Ciekawe okazje

Wykorzystaj pojawiające się okazje! Aby jednak uniknąć później frustracji, ogranicz nieco pęd i entuzjazm, zatrzymaj się na chwilę i zadaj sobie pytanie o ewentualne konsekwencje swojego działania. Świadomie wybieraj zadania i projekty, które wydają Ci się znaczące i których możesz bronić. Sprawdź również, jakie środki i zasoby masz do dyspozycji. Sytuacja stanie się trudna, gdy pozwolisz, żeby inni Cię poganiali albo uwiedli, zaczniesz na ślepo gnać przed siebie lub działać bez względu na skutki.

 

Media

Przede wszystkim na pierwszy plan wysuną się media, reklama, PR. W tych obszarach zobaczymy obiecujące zapowiedzi zmian, które rozbudzą wielkie nadzieje. Również w polityce można oczekiwać ciekawych inicjatyw. Zachowaj jednak ostrożność, zwłaszcza tam, gdzie pojawiają się zbyt szumne obietnice. Kolejny tydzień pokaże, co tak naprawdę ma ręce i nogi, ewentualnie przyniesie niepowodzenia i rozczarowania. Pozwól się zainspirować i skorzystaj z nadarzających się okazji, ale pamiętaj o własnych ograniczeniach. Poza tym unikaj wydawania pochopnych osądów!

 

Byk

We wszelkiego rodzaju relacjach i umowach chodzi o odnowienie oraz odbudowanie więzi, o to, czy, a jeśli tak, to w jaki sposób można zadbać o indywidualne życzenia i interes osobisty, zachowując przy tym płaszczyznę porozumienia. W tych kwestiach potrzebne będą kreatywne, konstruktywne pomysły.
Byk jest znakiem konkretnym, przyziemnym, związanym z wartościami, finansami, ziemią, przyrodą i zmysłowymi przyjemnościami. Wszystko to może teraz skorzystać z małej rewolucji. Sobotnie połączenie Wenus i Urana sprzyja przeprowadzeniu zmian w związku. Wolna miłość, niezależność i większa przestrzeń w małżeństwie albo oryginalne pomysły, które uatrakcyjnią życie intymne. Byk to również strefa komfortu, którą warto teraz na chwilę opuścić.

 

Pieniądze

Ważne procesy będą też zachodzić w odniesieniu do własności, wartości osobistych, gospodarki i finansów. W tym przypadku chodzi o następujące pytania: Co chce/musi zostać zmienione i dostosowane do obecnej sytuacji? We wszystkich tych sprawach należy się spodziewać nieoczekiwanych zwrotów akcji. Na przypływ weny twórczej mogą liczyć artyści i osoby kreatywne.

 

Horoskop tygodniowy

Szczególnie PONIEDZIAŁEK i WTOREK upłyną pod znakiem inspiracji. Oba dni sprzyjają nawiązywaniu nowych kontaktów, omówieniu pomysłów i pojawiających się możliwości. Chętnie podyskutujemy o swoich poglądach i przekonaniach. Teraz nie zabraknie nam inspirujących obserwacji, wizjonerskich pomysłów ani chęci ich wypróbowania. Jeśli zdołasz utrzymać w ryzach tendencje do nadmiernego zapału, emocjonalnego zaangażowania, misyjności czy ślepej wiary w cudze obietnice, to możesz bardzo skorzystać z jakości czasu i pozyskać ważne impulsy do dalszego działania.

 

Horoskop tygodniowy

W ŚRODĘ i CZWARTEK na pierwszy plan wysuną się wszelkiego rodzaju uczucia. Przede wszystkim w tych dniach wzrośnie potrzeba wspólnoty, domu i przynależności. Znajdź czas, żeby choć chwilę pobyć z ludźmi, którzy są bliscy Twojemu sercu. Pamiętaj jednak, że teraz panuje większa wrażliwość, jeśli chodzi o prawdy, opinie i rzeczy. W efekcie nawet pozornie błahe uwagi lub gesty mogą wywołać niespodziewanie gwałtowne reakcje. Jeżeli jednak zachowasz spokój, to możesz uzdrowić niezabliźnione rany i rozwiązać stare problemy. Z jakości czasu skorzystają też działania służące upiększaniu domu.

 

Byk – rewolucja

W PIĄTEK i SOBOTĘ wstąpi w nas duch optymizmu! Poczujemy pragnienie aktywności, kreatywności, zrobienia czegoś fajnego i przyjemnego. W tych dniach nie zabraknie nam też inspiracji ani ciekawych pomysłów. Najlepiej chociaż na moment wyrwij się z codziennej rutyny i spróbuj czegoś nowego. To doskonała pora na imprezy, przygody z przyjaciółmi, zmysłowe, przyjemne zajęcia z bliską osobą, ale także pobyt na łonie natury czy twórcze działania.
Teraz Wenus połączy się z Uranem: wolna miłość, miłosne eksperymenty, rewolucja w sypialni? Warto odważyć się na zrealizowanie najbardziej oryginalnych pomysłów. Pamiętajcie, że Byk jest obecny w horoskopie każdego z nas.

W NIEDZIELĘ nastrój ulegnie wyraźnej zmianie. Teraz do głosu dojdzie proza życia, o uwagę upomni się również ciało, wzrośnie potrzeba przewidywalności, spokoju i porządku. Zrób sobie przerwę, pomyśl, co jest dla Ciebie ważne i zajmij się tym. Z jakości czasu skorzystają wszelkie czynności służące zdrowiu.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Johannes Plenio, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897