CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.04.Horoskop tygodniowyZ optymizmem 10.-16.4.2023

9 kwietnia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/04/23-4-10-Z-optymizmem-Slonce-Jowisz.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

z optymizmem / zmiana fazy / poglądy przechodzą transformację / nowy kierunek i nowe wizje, pewność i zaufanie / relacje i wartości wystawione na próbę / zbyt wysokie oczekiwania zostaną zawiedzione / bez pracy nie ma kołaczy / klarowne ustalenia przyniosą sukces / wkrótce zaćmienie Słońca

 

Nadchodzący tydzień przed wieloma osobami otworzy przyjemne perspektywy. Podejdziemy do życia z optymizmem, aczkolwiek dość umiarkowanym. Burze i kryzysy ostatnich dni dobiegły końca, znowu można zastanowić się i skoncentrować na tym, co jest dla nas ważne. Zadaj sobie pytanie, dokąd ta podróż powinna zmierzać. Prawdopodobnie wzrośnie też wiara we własny potencjał, a wzrok skieruje się ku nowym horyzontom i możliwościom, które przyniesie przyszłość.

 

Z optymizmem

Równocześnie inna konfiguracja astrologiczna radzi jednak zachować ostrożność i uważność. Ta energia dba o umiar, o to, żeby drzewa „nie rosły do nieba”. Ogólnie czas sprzyja otwarciu się na nowe pomysły i wizje, chociaż trzeba mieć na uwadze dostępne środki i ewentualne konsekwencje.
W sumie jest to doskonała pora, żeby pielęgnować swoje kontakty, szukać okazji do rozmów z osobami o innych poglądach, zbierać informacje oraz dokonać oceny własnej sytuacji. W nadchodzących tygodniach możesz wykorzystać zdobyte teraz spostrzeżenia i wiedzę jako podstawę do podjęcia dalszych działań. Przede wszystkim gotowość do osobistego zaangażowania i spozycjonowania się, ale także uwzględnienia dobra wspólnoty, pozwoli skorzystać z „dobrych wiatrów” i sprzyjających okazji. W najlepszym razie znajdziemy współtowarzyszy i sojuszników do realizacji swoich projektów albo planów.

 

Zbyt wiele

Prawdopodobnie problematyczna będzie jednak skłonność do zbyt wysokich wymagań i oczekiwań, hucznych obietnic czy wszelkiego rodzaju przesady. Każdy, kto wzleci zbyt wysoko lub zechce zbyt wiele, ryzykuje później katastrofę, rozczarowania bądź bolesne doświadczenie porażki. Spore niebezpieczeństwo kryją w sobie również fanatyczne albo misjonarskie zapędy. Dlatego ogranicz takie impulsy. Najlepiej przed podjęciem ważnych decyzji poświęć czas na dokładne rozważenie ofert i przeszkód oraz konsekwencji swoich wyborów. Zwróć uwagę na możliwości, które się pojawiają, a także na wszelkie ograniczenia i środki, którymi dysponujesz.
Na konkretnym poziomie w zależności od tematu można spodziewać się różnych ważnych procesów. W sprawach dotyczących informacji, mediów, edukacji i transportu zbliża się zmiana fazy. Sensacyjne wydarzenia i rewelacje, ale także subtelne fluktuacje nastrojów mogą tutaj zakwestionować dotychczasowy kurs i przygotować grunt pod nowy kierunek.

 

Pycha

Liderzy i wszelkiego rodzaju autorytety muszą teraz przemyśleć swoją strategię działania i dokonać reorientacji. Każdy, kto będzie gotowy otworzyć się na nowe pomysły i wizje, może w oparciu o zdobyte informacje zredefiniować swój obraz siebie i na nowo nabrać pewności we własne siły. Niewykluczone, że w tych dniach wyłonią się również nowi bohaterowie i nowe wzorce do naśladowania.
Sytuacja skomplikuje się w przypadku nadmiernej koncentracji na samym sobie, na własnych celach i poglądach, gdy obiektywne kwestie czy dobro wspólnoty zostaną zaniedbane. W tym przypadku potwierdzi się przysłowie, że pycha kroczy przed upadkiem. Już w nadchodzącym tygodniu wielkie roszczenia i obietnice zostaną po raz pierwszy sprawdzone pod kątem ich prawdziwej treści.

Pod koniec tygodnia zostanie zmodyfikowany również aktualny kurs w związkach, w rozmaitych negocjacjach, w dziedzinie handlu, finansów i gospodarki. Przede wszystkim procesy, które zostały zainicjowane w styczniu, rozpoczęte wtedy rozmowy, podjęte zobowiązania i decyzje zostaną sprawdzone pod kątem ich wykonalności i trwałości. W razie potrzeby nastąpią stosowne korekty.
Ogólnie rzecz biorąc, mogą teraz zaistnieć konsekwencje wydarzeń minionych tygodni. Przy tym powstanie możliwość przepracowania wcześniejszych doświadczeń i zwrócenia uwagi na wcześniej zaniedbane aspekty życia.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK i WTOREK upłyną pod znakiem wielkiego entuzjazmu. Na początku tygodnia pojawi się chęć aktywności i dążenia do nowych celów, nie zabraknie nam też zapału do realizacji wizjonerskich projektów. Wykorzystaj istniejący impet do podjęcia działań, które Cię inspirują i uskrzydlają. Teraz z optymizmem spojrzymy w przyszłość. Warto zająć się również planami, projektami i tematami, nad którymi chcemy później pracować.

W ŚRODĘ i CZWARTEK zrobi się bardziej poważnie. W tych dniach nacisk zostanie położony na realizację planów i pomysłów. Teraz warto zastanowić się nad wykonalnością jakiegoś projektu. Jakość czasu sprzyja też zbieraniu dalszych informacji, rozmowom na temat pomysłów, dostępnych zasobów i potencjalnych konsekwencji działania.

W PIĄTEK i SOBOTĘ sprawy znowu nabiorą tempa. Prawdopodobnie w tych dniach zapadną pierwsze decyzje dotyczące przyszłego kursu. Warto postawić na konkret i jasno wyrazić własne zdanie. Wtedy istnieją spore szanse na znalezienie sojuszników, towarzyszy i sprzymierzeńców, którzy wspomogą realizację Twojej wizji. Teraz możesz potwierdzić i wzmocnić istniejącą współpracę, wspólny cel bądź związek. Poza tym stanie się jasne, jak wiele wysiłku i zaangażowania wymaga realizacja jakiegoś projektu. Niewykluczone, że będzie trzeba zająć się brakującymi zasobami.

W NIEDZIELĘ wzrośnie potrzeba miłości, więzi i wspólnoty. Teraz do głosu dojdą wszelkiego rodzaju tęsknoty i możemy mieć problem z zainicjowaniem działania czy z motywacją do wytężonej pracy. Najlepiej dzień święty święcić. Pozwól sobie odpocząć, pomarzyć i pomedytować albo spędź ten choć parę chwil z bliskimi Ci osobami. Jakość czasu sprzyja odpoczynkowi na łonie natury oraz zaangażowaniu się w sprawy zwierząt.
Zwróć szczególną uwagę na to, co się teraz dzieje – wydarzenia tych dni mogą mieć znaczące i długofalowe skutki. Już w przyszłym tygodniu 20 kwietnia zaćmienie Słońca.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Anne Nygard, Unsplash

© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897