CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.03.Horoskop tygodniowyMgła, chaos, niejasności 13.-19.3.2023

12 marca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/03/23-3-16-mgla-chaos-zamieszanie-ryby.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

mgła, chaos, niejasności / inspiracja, ideały, wizje i/albo iluzje / konkurencja – rywalizacja – wydajność / jakich środków użyć do osiągnięcia celu: wyobraźni, umiejętności i sprytu czy uwodzenia, kłamstwa, oszustwa?

 

W tym tygodniu wytworzy się silne pole napięć, z którym niełatwo będzie sobie poradzić. Z jednej strony do głosu dojdzie wielka tęsknota za miłością, pięknem, pojednaniem i więzią. Nie zabraknie nam idealizmu, wyobraźni, inspiracji ani empatii. Dlatego możliwe są głęboko poruszające doświadczenia miłości i więzi. Niewykluczone, że w przypływie inspiracji dostrzeżemy też dostępny potencjał, którego istnienia nie byliśmy świadomi.
Ta energia wyraźnie kontrastuje ze skłonnością do porównywania się, mierzenia i rywalizowania z innymi. W efekcie nierzadko poczujemy zazdrość i niezadowolenie z cudzych sukcesów. Dojdzie do próby podważania pozycji liderów i sabotowania ich działań. Poza tym wzrośnie pogarda dla «słabości» przegranych, którzy nie odnieśli sukcesu. Ewentualnie będziemy skłonni kompensować własną niepewność i rozczarowanie poprzez agresję, gniew czy nienawiść.

 

Mgła, chaos

Szczególnie dotyczy to wszystkich osób, które w swoich horoskopach mają obsadę trzeciej dekady Ryb, Bliźniąt, Strzelca, Panny. Uświadomcie sobie, co napędza Was do działania i pamiętajcie o tym, podejmując ważne decyzje. Kiedy postawa i orientacja będą jasne i jednoznaczne, wykażcie się elastycznością i zręcznością podczas realizacji swoich celów. Niekiedy trzeba będzie wybrać okrężną drogę, nie tracą z oczu tego co najważniejsze. Można to porównać do zachowania żeglarza, który płynie pod wiatr. Powściągnijcie skłonność do uzależniania swoich reakcji od innych, tzn. nie zwalczajcie nikogo ani ślepo nie naśladujcie. Bo wtedy zatracicie samych siebie.

 

Związki

Poza teraz zapadną też ważne decyzje dotyczące wszelkiego rodzaju związków. W tym przypadku chodzi o solidarność, lojalność oraz wiążące zobowiązania. Dodatkowo wzrośnie gotowość do pełnego poświęcenia się komuś bądź czemuś i pożegnania z tym, co się przeżyło.
Dlatego odważnie zmierz się nawet z najbardziej nieprzyjemnymi faktami i zajmij jednoznaczne stanowisko. Unikaj jednak prowokacji czy prób manipulowania kimkolwiek.

 

Ryby

Ogólnie należy oczekiwać ważnych, zdecydowanych zmian. Zwłaszcza będą one dotyczyć kwestii wojny i pokoju, działań i misji humanitarnych, Kościoła, religii i duchowości; migracji, podróży, handlu i transportu. Ważne procesy nie ominą też wód i oceanów. Teraz zarysuje się wyraźny kontrast między „wiedzą” i „wiarą”, prawdą i kłamstwem. W dziedzinie finansów i gospodarki wydarzenia wywołają spore poruszenie i wymuszą ponowną ocenę sytuacji.

&nbsp

2021/22

Poza tym w najbliższych dniach naszą uwagę ponownie przykują wydarzenia, decyzje i doświadczenia z końca października ubiegłego roku.  Chodzi o to, żeby w tych sprawach podjąć teraz zdecydowane, zamykające sprawę kroki.
Ponadto w centrum zainteresowania znajdą się projekty i impulsy zainicjowane w październiku 2021 roku. W tym przypadku należy dokonać podsumowania. Zobacz, które obrane w tym czasie cele udało się osiągnąć, a co spaliło na panewce.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK może nas rozpierać energia. W efekcie warto ruszyć się z miejsca, przystąpić do działania, opowiedzieć za czymś, co ma dla nas duże znaczenie, co uważamy za ważne i prawdziwe. Nie zabraknie nam entuzjazmu ani wyobraźni.
Najlepiej poświęć się tematowi, który Cię porusza, wzrusza i inspiruje. Okiełznaj jednak swój zapał i nie przekraczaj granic. Nie próbuj też przekonać nikogo do swoich racji i poglądów, bo zrobi się nieprzyjemnie.

 

Mgła

W ŚRODĘ i CZWARTEK opisane powyżej procesy osiągają swoje apogeum. Prawdopodobnie zapragniemy teraz coś wyjaśnić, uzyskać jasny obraz sytuacji i zrobić porządek. Jednocześnie pojawią się sprzeczne lub niejasne intencje i motywy, nieporozumienia i próby manipulacji. Doprowadzą one do chaosu i zamieszania. Grożą mgła, chaos i niejasności. W efekcie poczujemy niezadowolenie i gniew.
Krótko mówiąc, oba dni pod wieloma względami będą dość burzliwe. Możemy mieć problem z odróżnieniem prawdy od kłamstwa, ew. tego do „prawdziwe” od tego co „fałszywe”. Najlepiej nie wyciągaj teraz wniosków, świadomie poświęcić czas na to, żeby dokładnie przyjrzeć się danej sytuacji i uporządkować różne splątane wątki.

 

Konflikt

W PIĄTEK fale emocji nadal będą wysokie. Wciąż wybrzmiewają echa wydarzeń i doświadczeń poprzednich dni. Jednocześnie poczujemy silną potrzebę odzyskania kontroli nad sytuacją i mówienia wprost, jasnym tekstem. Szczególnie w dziedzinie informacji, komunikacji i mediów, może dojść do gorących dyskusji, kłótni oraz konfrontacji.
Po południu sytuacja wróci do normy, wzrośnie gotowość podjęcia rozmowy oraz otwartość na inne punkty widzenia.

SOBOTĘ i NIEDZIELĘ zdominuje chęć porozmawiania o swoich pomysłach i ideałach, a także o tym, czego doświadczyliśmy. W efekcie jakość czasu sprzyja dokonaniu bilansu. Możemy teraz dojść z kimś do porozumienia, znaleźć wspólne wartości i mianowniki. Najlepiej spotkaj się z przyjaciółmi i osobami o podobnych poglądach i wspólnie poświęćcie się tematowi, który Was interesuje i inspiruje.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© CIokesh Anand, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897