CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.03.Horoskop tygodniowyPełnia i Saturn w Rybach 6.-12.3.2023

5 marca 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/03/23-3-6-pelnia-Ryby-Panna-Saturn-9.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

pełnia i Saturn w Rybach / zmiana poglądów, zmiana perspektywy, chaos, zamieszanie, ale również zrozumienie, współczucie, wątpliwości i zaufanie / na czym można polegać? / kat, ofiara i wybawiciel

 

W tym tygodniu w centrum wydarzeń znajdą się dwie ważne astrologicznie konstelacje. Prawdopodobnie związane z nimi wydarzenia, doświadczenia i spostrzeżenia zainicjują zmianę perspektywy o nieprzewidywalnych konsekwencjach i długofalowych skutkach.

Przede wszystkim po okresie zdominowanym przez teoretyczne zasady, koncepcje i pomysły, wkroczymy w fazę, w której możemy mieć problem z nabraniem dystansu do zachodzących zdarzeń. Wyraźnie wzrośnie podatność na zranienie, często trudno będzie nam odróżnić poszczególne tematy i poziomy odbioru rzeczywistości. Jednocześnie dostrzeżemy niezauważony wcześniej potencjał.
Z drugiej trony ignorowane albo niedoceniane słabości staną się wyraźne, wzbudzą wątpliwości w słuszność obranego kursu bądź możliwość osiągnięcia wyznaczonych sobie celów.
Inne wydarzenia podważą istniejące poglądy, doktryny i ideały. Uświadomimy sobie, że wielowarstwowy, sprzeczny, złożony charakter rzeczywistości nie pozwala na proste rozwiązania, lecz wymaga od nas myślenia i postrzegania w zupełnie nowy sposób. Wydarzenia i procesy z tym związane mogą mieć bardzo subtelną naturę i początkowo będą trudne do uchwycenia. Możliwe są również głęboko poruszające zdarzenia i doświadczenia, które wstrząsną nami do żywego i otworzą nam oczy na wcześniej niedostrzegane, głębsze prawdy.

 

Pomoc

Na nieco bardziej konkretnym poziomie należy oczekiwać ważnych procesów w sprawach dotyczących niesienia pomocy i uzdrawiania, wiedzy i wiary, wojny i pokoju, nauki i duchowości, prawa i sprawiedliwości. Także „prawdy” o religijnym, kulturowym czy politycznym charakterze, granice i migracje, zdrowie, klimat, woda i oceany to obszary, w których należy spodziewać się istotnych wydarzeń. Zachodzące teraz procesy pokażą nam, że nawet „dobre uczynki” i wysiłki podejmowane w dobrej intencji mogą mieć problematyczne konsekwencje. Zobaczymy, że istnieją sytuacje, w których mimo wielkiej wiedzy i zaangażowania nie można znaleźć satysfakcjonującego rozwiązania.

 

„Prawda”

Jak bumerang powracać będzie pytanie, komu można zaufać i co jest „prawdą”. W takich momentach warto czekać, aż mgła, zamieszanie i wątpliwości zostaną rozwiane i stanie się jasne, o co naprawdę chodzi.
Sprawy skomplikują się, jeżeli wyciągniemy wnioski, osądzimy coś/kogoś lub potępimy na podstawie pierwszego wrażenia. Sytuacja będzie niebezpieczna również wtedy, gdy ból przejdzie w gniew, a współczucie w nienawiść. Z drugiej strony, szanse na znalezienie rozwiązań są największe tam, gdzie zainteresowani będą skłonni i zdolni wykazać się cierpliwością. Konstelacje najbliższych tygodni przyniosą dalsze ważne impulsy, dlatego nie wyciągaj teraz ostatecznych wniosków.

 

Kogo dotyczy?

Przede wszystkim dotyczy to właścicieli horoskopów z obsadą Strzelca, Koziorożca i Ryb, pierwszego dekanatu Bliźniąt i Panny. Ten tydzień nie przejdzie też obojętnie obok osób, które w swoim horoskopie mają obsadzony drugi dekanat Barana, Raka i Wagi.
Przygotujcie się na ważną zmianę. Bądźcie gotowi dokonać reorientacji, zmierzyć się ze swoimi słabościami, ze swoją ciemną stroną, bolesnymi spostrzeżeniami i doświadczeniami. Ale otwórzcie się też na nowe wizje i spostrzeżenia, wtedy nastąpi uzdrowienie.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK wzrośnie potrzeba porządku i jasności. To dobry dzień na załatwienie codziennych spraw, zajęcie się tym, co konieczne i zrobienie porządków. Z jakości czasu skorzystają też działania związane ze zdrowiem, zwierzętami oraz przyrodą.

 

Saturn w Rybach

We WTOREK Saturn – planeta symbolizująca obowiązek, ograniczenia, odpowiedzialność i dyscyplinę – przejdzie do znaku Ryb. Oznacza to, że przez najbliższe 2 i pół roku trzeba wypracować nowy sposób podejścia do kwestii związanych z duchowością, więzią i jednością, a także granicami, zróżnicowaniem i (współ)odpowiedzialnością.

 

Pełnia Księżyca

Tego samego dnia o 13:40 przypada również pełnia Księżyca w Pannie. Dlatego to dobry moment, żeby dokonać podsumowania ostatnich dwóch tygodni. Tym bardziej, że Saturn „na dzień dobry” uruchomi punkt ostatniego nowiu. Zadaj sobie pytanie, w jakim punkcie jesteś, jeśli idzie o realizację swoich pomysłów, ideałów i marzeń. Które z nich i w jaki sposób mogą zostać wcielone w życie, a gdzie trzeba – ze względu na okoliczności – pozostać przy tym, co wykonalne i możliwe.
Procesy i spostrzeżenia z wtorku prawdopodobnie wpłyną również na to, co wydarzy się w ŚRODĘ. Wykorzystaj okazję, aby uzyskać jasny obraz swojej drogi oraz odważ się na podjęcie pierwszych konkretnych kroków w celu realizacji zamierzeń. Od środowego popołudnia nastrój ulegnie zmianie. Pojawi się potrzeba otwartości, spotkań i rozmów.

CZWARTEK i PIĄTEK upłyną pod znakiem spotkań, rozmów i wyjaśnienia sytuacji w związkach. Warto teraz wyjść innym naprzeciw, wyjaśnić wszelkie niedopowiedzenia czy niejasności i podjąć negocjacje. Ponieważ w tych dniach wyraźnie wzrosną podatność na zranienie i poziom wrażliwości, to wystarczy byle błahostka, żeby ktoś poczuł się zaatakowany lub potraktowany niesprawiedliwie. Jeśli zdołasz pozostawić różne opinie i punkty widzenia bez komentarza, a następnie znaleźć wspólny mianownik, to istnieją duże szanse na rozwiązanie konfliktu i pojednanie. Gorzej, jeżeli zaczniesz się usprawiedliwiać, wyciągać pochopne wnioski lub szukać winnego. Wtedy nawet pozornie banalne incydenty mogą eskalować.

 

Intensywnie

Weekend zapowiada się intensywnie. Teraz wzrośnie potrzeba autentyczności i głębi, podobnie jak chęć dotarcia do sedna sprawy, prześledzenia tła historii, zrozumienia głębszych motywacji lub powiązań. Prawdopodobnie w SOBOTĘ i NIEDZIELĘ ożyją też stare historie, głęboko zakorzenione wątpliwości i obawy dotyczące zaufania, prawdy i sprawiedliwości. Warto teraz znaleźć czas i okazję, żeby zająć się takimi kwestiami. Jeśli będziesz szczery i uczciwy, a także uważny i ostrożny, to możesz sporo zrozumieć i ostatecznie doprowadzić do zmiany na lepsze. Unikaj jednak wyciągania pochopnych wniosków lub udzielania dobrych rad, bo zrobi się nieprzyjemnie.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Chuttersnap, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897