CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.02.Horoskop tygodniowyNów w Rybach 20.-26.2.2023

19 lutego 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/02/23-2-20-now-w-rybach-dream-big.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

po zasianiu ziarna i dokonaniu reorientacji: podjąć kroki w celu realizacji planów / nowa dynamika w związkach / potencjał, możliwości i niebezpieczeństwa społeczeństwa cyfrowego / media społecznościowe w trakcie przemian

 

Po ważnych impulsach minionego tygodnia w poniedziałek o 8:05 nastąpi nów w Rybach. W efekcie zostanie zapoczątkowany nowy cykl rozwoju, który dotyczy dążenia do wyższych, wzniosłych celów, ukierunkowania na ideały oraz wizje. Wzmocnieniu ulegnie zaangażowanie w walkę o sprawiedliwość, integrację, zrozumienie i porozumienie.

 

Nów w Rybach

Nów w Rybach może jednak wyznaczać także początek fanatycznych działań o religijnym lub politycznym podłożu. Generalnie w wielu sprawach chodzi o kontynuację tematów, sporów, poszukiwań, rozmów i negocjacji, które trwają już od pewnego czasu. Raz po raz nasunie się pytanie, czy w spornych kwestiach można znaleźć wspólny mianownik.
Poza tym – w zależności od horoskopu – równolegle będą przebiegać różne procesy.

 

Turbulencje

Zwłaszcza w dziedzinach edukacji, transportu, mediów społecznościowych i komunikacji można oczekiwać nagłych zmian albo napływu ważnych informacji. Większą uwagę przykuje też wykorzystanie nowoczesnych technologii oraz AI, ich wpływ na nasze myślenie czy postrzeganie rzeczywistości.
Zakłócenia bądź niepowodzenia w tych obszarach wywołają spore poruszenie i skłonią nas do zmiany sposobu myślenia. Niewykluczone, że rozgorzeją też żarliwe, krytyczne dyskusje na temat równości, integracji, różnorodności.

 

Niespodzianki

Aktualności nabiorą również wydarzenia z kwietnia/maja ubiegłego roku związane z zasobami przyrody i klimatem. Teraz wkroczą one w kolejną fazę. Dotyczy to także wszystkich osób, które w swoich horoskopach mają obsadę Bliźniąt, Panny i Wodnika lub drugiej połowy Byka, Lwa, Skorpiona. Jeśli należycie do ww. grupy, to warto przyjrzeć się własnym poglądom na ten temat, sprawdzić swoją „wiedzę” w tym zakresie, a także własne pomysły, koncepcje, przekonania, aby zobaczyć, czy są one nadal aktualne.
Ogólnie spodziewaj się niespodziewanego i przygotuj na zmiany!

 

Związki

Poza tym pojawi się nowa dynamika w związkach. Będzie temu towarzyszyć silna potrzeba działania, aktywności, wyjścia innym naprzeciw, obrony własnych wartości, interesów oraz pragnień. Z drugiej strony wzrośnie gotowość do konfrontacji. Jeśli zdołasz przeprowadzić spory w sposób sprawiedliwy, a nawet na luzie, to masz szansę znaleźć kreatywne rozwiązanie problemu.
Dodatkowo jest to czas na podsumowanie spraw zainicjowanych w maju ubiegłego roku, związanych z nimi nadziei i oczekiwań. Zobacz, co zaszło od tamtej pory, jakie owoce przyniosły Twoje wysiłki. Nie wyciągaj jednak ostatecznych wniosków ani nie podejmuj ważnych decyzji. Nadchodzący tydzień przyniesie kolejne doświadczenia, niektóre z nich będą trudne, ale także obiecujące. Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę Byka i Wagi, a także drugiej dekady Barana, Raka, Koziorożca. Wykorzystaj ten tydzień na przygotowanie się do podjęcia ważnych działań.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK rano nastąpi wspomniany na wstępie nów w Rybach. Jeśli to możliwe, poświęć teraz chwilę na introspekcję lub medytację. Możesz zobaczyć swoje ukryte pragnienia lub uzyskać dostęp do nowych wizji.

 

Ryby – czas próby

Warto pamiętać, że 7 marca – przy pełni – do znaku Ryb wejdzie Saturn. Dlatego ziarno zasiane podczas tego nowiu zostanie przetestowane w kolejnych miesiącach. Wtedy okaże się, co będzie dalej rosnąć, a co nie. Ogólnie dla urodzonych od 18 do 26 lutego nastanie czas wielkiej próby i koncentracji na tym co naprawdę ważne. Wielu spośród Was będzie musiało wziąć na siebie nowe obowiązki, zdyscyplinować się albo ograniczyć.

Ogólnie poniedziałek i WTOREK oferują dość mieszany program. Z jednej strony w tych dniach wzrośnie wrażliwość, tęsknota za miłością i harmonią. Jakość czasu sprzyja poruszającym spotkaniom, doznaniom związanym z muzyką, sztuką lub naturą. Teraz nie zabraknie wyobraźni ani inspiracji. Ponadto może nas rozpierać energia, chęć poznawania innych ludzi lub poświęcania się tematom i rzeczom, które uważamy za pożądane. Jednocześnie do żywego poruszą nas nieoczekiwane wydarzenia, informacje lub spostrzeżenia. Rzucą one nowe światło na pewne sprawy, dlatego warto być elastycznym i kreatywnym. Upewnij się, że masz wystarczająco dużo wolnej przestrzeni i bądź przygotowany dostosować swoje plany do sytuacji.

 

Do dzieła!

W ŚRODĘ i CZWARTEK zrobi się jeszcze bardziej dynamicznie. Zapragniemy coś zdziałać, osiągnąć lub przeforsować. Najlepiej zaangażuj się wspólnie z przyjaciółmi albo osobami o podobnych zapatrywaniach w coś, co ma dla Ciebie znaczenie. Z jakości czasu skorzystają też kreatywne projekty. Pora nie sprzyja osobom szukającym spokoju ani pracom wymagającym cierpliwości czy dyscypliny. Zadbaj o odpowiednią ilość ruchu, ale bądź uważny. Nawet małe rzeczy mogą mieć na Ciebie silny wpływ.

 

Przyjemności

W PIĄTEK nastrój ulegnie zmianie. Teraz zapanuje większy spokój, do głosu dojdzie potrzeba poświęcenia się pięknym stronom życia, doznaniom zmysłowym i wszystkiemu, co jest ważne.

Również WEEKEND większości z nas upłynie pod znakiem przyjemności. W SOBOTĘ i NIEDZIELĘ ważną rolę odegrają zmysłowość i erotyka. Poza tym chętnie zaangażujemy się w sprawy dotyczące przyrody lub klimatu. Zadbaj o swoje ciało i jego potrzeby.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Alexander Grey, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897