CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.02.AstroPrognozaRomantyczne walentynki 13.-19.2.2023

12 lutego 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/02/23-2-13-walentynki-love-empatia.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

romantyczne walentynki – daj się ponieść fali ludzkich serc / „Awatar: Istota WODY” / w drodze ku nowym lądom: przekroczenie granicy, reorientacja i wstępne decyzje / otwarte negocjacje i wyjaśniające rozmowy pomogą podjąć dalsze działania / ideały i wizje, ale także uwodzenie, złudzenia i iluzje / introspekcja, refleksja i samoświadomość kluczem do uzyskania jasnego obrazy sytuacji

 

W tym tygodniu będziemy musieli podjąć kolejne ważne decyzje. Wydarzenia nadchodzących dni, doświadczenia, wybory i decyzje, jakie teraz zapadną, wyznaczą ważne impulsy na przyszłość. Ogólny nastrój charakteryzuje się dużą otwartością, poczuciem wspólnoty, empatią, zrozumieniem dla trosk, życzeń oraz potrzeb bliźniego. Dlatego chętnie omówimy też z innymi realne sposoby rozwiązywania problemów. W efekcie czas sprzyja wyznaczeniu sobie nowych celów, zmianie kursu i podjęciu fundamentalnych decyzji dotyczących przyszłości.

 

Ciężar

Szczególnie wszelkiego rodzaju liderzy, przywódcy i autorytety staną przed koniecznością dokonania bilansu. Niektórzy będą musieli wziąć na siebie odpowiedzialność albo ponieść konsekwencje dotychczasowego działania. Kompetencje wielu z nich zostaną poddane próbie. W efekcie nastąpią zarówno spektakularne odwołania i dymisje, jak również awanse związane z nowymi obowiązkami i zadaniami.
Także na poziomie osobistym bilans i reorientacja będą na porządku dziennym. Sprawdź, na ile odpowiada Ci Twoja obecna sytuacja. Zadaj sobie pytanie, co jest dla Ciebie ważne w życiu, czego pragniesz bronić i przy czym trwać. Z drugiej strony zobacz granice swoich możliwości, pożegnaj się z zadaniami i obowiązkami, które Ci nie odpowiadają lub przestały Ci odpowiadać. Decyzje podjęte w tym zakresie wyznaczą teraz ważny impuls dla Twojej przyszłości.
Szczególnie dotyczy to osób urodzonych między 15 a 17 lutego, a także mających w swoich horoskopach obsadę końcówki Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika.

 

Komunikacja

Konstruktywne kroki i decyzje mogą zostać podjęte również w odniesieniu do projektów i negocjacji, które są już w toku. Jeśli zainteresowani będą gotowi porozmawiać ze sobą jak równy z równym, to istnieje duża szansa na osiągnięcie porozumienia czy nawiązanie współpracy.
Oprócz wszystkich pozytywnych manifestacji w nadchodzącym tygodniu mogą nastąpić problematyczne wydarzenia o dalekosiężnych skutkach. Przykładowo dojdzie do walki o władzę wynikającej z chęci dominacji oraz sprawowania kontroli. „Polowania na czarownice”, rozmaite rewelacje, ujawnienie informacji czy złamanie tabu wywołają poruszenie i nieoczekiwany zwrot akcji.

 

Empatia

Równocześnie napłyną teraz ważne impulsy związane z tematem miłości, piękna i sztuki. Nie zabraknie nam idealizmu, wyobraźni ani inspiracji, zatęsknimy za pokojem i harmonią. Teraz wzrosną empatia, gotowość niesienia pomocy oraz poczucie więzi z naturą, chętnie będziemy też snuć wizje spokojnego, idealnego świata.
W niektórych przypadkach aktualności ponownie nabiorą doświadczenia z kwietnia ubiegłego roku, które teraz pojawią się w nowym świetle.
Poza tym jakość czasu sprzyja romantycznej miłości, muzyce oraz wzlotom fantazji. Przy okazji wzrośnie jednak podatność na zwodzenie, skłonność do ulegania złudzeniom i niebezpieczeństwo zatracenia się w czymś. Dlatego przed podjęciem ważnej decyzji warto poświęcić trochę czasu na jej przemyślenie. Poczuj impuls, kuszącą możliwość czy wizję, pozwól jej zadziałać, a następnie zapytaj siebie, czy i jak możesz dać jej przestrzeń w swoim życiu. Wybieraj świadomie to, w co się angażujesz.

 

Horoskop tygodniowy

Prawdopodobnie w PONIEDZIAŁEK będą jeszcze wybrzmiewać intensywne uczucia i doświadczenia z niedzieli. Niewykluczone, że na pierwszy plan wysunie się konflikt między potrzebą zaangażowania i przywiązania, a podejmowania obiektywnych, racjonalnych, rozsądnych decyzji. W tym polu napięcia wyraźnie zobaczymy, co jest prawdziwe i trwałe, a gdzie trzeba pożegnać się z ideałem, pomysłem czy nawet osobą. Bądź gotowy na kolejny krok, jakikolwiek by nie był.

 

Wenus/Neptun

WTOREK i ŚRODA upłyną pod znakiem ideałów i idealizmu. Teraz wzrosną potrzeba wzorowania się na idolach czy podatność na wizje. Chętnie zakochamy się w kimś lub czymś, zachwycimy, ulegniemy fascynacji czy ekscytacji. Najlepiej znajdź taki projekt, wizję lub cel, w które pragniesz zaangażować wszystkie swoje siły. Oprócz konkretnych działań, z jakości czasu skorzystają również sztuka, kreatywność i duchowość. Jednak trzymaj w ryzach wszelkie tendencje do pośpiesznego osądzania, narzucania innym swojego poglądu, ulegania urokom i robienia czegoś, czego później pożałujesz.
To mogą być bardzo romantyczne, ale również głęboko poruszające walentynki. Otwórzcie się na miłość w najszerszym tego słowa znaczeniu.

 

Realia

Po wysokich wzlotach, jakie przyniósł nam początek tygodnia, w CZWARTEK i PIĄTEK możemy zaliczyć twarde lądowanie na ziemi. Pora odróżnić to, co istotne i ważne, od tego, co takie nie jest. Wybierz to pierwsze i pożegnaj się z tym drugim. Jeśli zdołasz zachować jasne, trzeźwe i obiektywne spojrzenie na sytuację, które będzie zorientowane na fakty, to masz duże szanse umocnić swoją pozycję. Wykorzystaj energię na dokonanie bilansu i bądź przygotowany do podjęcia decyzji dotyczących dalszych zadań, celów i projektów, a następnie wyciągnij odpowiednie wnioski. Nie próbuj cofnąć czasu, ani utrzymać status quo. W ten sposób tylko zablokujesz konieczne procesy i narazisz się na niepotrzebną, niszczącą walkę o władzę.
Urodzeni 16 i 17 lutego będą musieli w 2023 stawić czoło dużym wyzwaniom. Połączenie Słońca z Saturnem pozostanie w Waszych horoskopach rocznych do kolejnych urodzin.

 

Słońce w Rybach

W czasie WEEKENDU nastąpi zmiana energii wiodących. Teraz chętnie spotkamy się z innymi, porozmawiamy o wspólnych zainteresowaniach, ideałach i możliwości współpracy. Nie zabraknie nam ciekawych pomysłów ani wyobraźni.
Jednak miej na uwadze, że czas nie dojrzał jeszcze do podjęcia konkretnych decyzji. Sobota i niedziela sprzyjają spotkaniom z przyjaciółmi i osobami o podobnych poglądach. To również dobra pora na ocenę własnej sytuacji, introspekcję, przyjrzenie się własnym ideałom i wizjom. Jeśli masz jasno określone cele oraz wiesz, co jest dla Ciebie ważne, to jesteś dobrze przygotowany do decyzji i działań, które czekają Cię w nadchodzącym tygodniu.
Poniedziałek rozpoczniemy nowiem w znaku Ryb. Jeśli nie widziałeś jeszcze filmu „Awatar: Istota wody”, to najwyższa pora nadrobić zaległości.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Luca Nicoletti, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897