CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.02.Horoskop tygodniowyMoc słowa – tajemnica, skandal 6.-12.2.2023

5 lutego 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/02/23-2-6-moc-slowa-wyobrazenia.webp?fit=1200%2C757&ssl=1

moc słowa – tajemnica, skandal / w drodze / zamknięcie starego rozdziału / przygotowanie do podjęcia dalszych działań / zasadnicze decyzje

 

Ten tydzień przyniesie spore poruszenie, jednocześnie możemy mieć problem z dostrzeżeniem wyraźnego trendu. Zależnie od tematu i horoskopu będą zachodzić bardzo różne procesy, z których część trudno ze sobą połączyć.

W niektórych dziedzinach można już zakończyć pewien etap i zamknąć stary rozdział, w innych trzeba przygotować grunt pod nowy początek lub zasiać ziarno. Natomiast trzecia grupa wymaga teraz podjęcia fundamentalnych decyzji.
Ze względu na różnorodność pozornie niezwiązanych ze sobą wątków, szczególnie ważne jest rozróżnienie poszczególnych tematów. Dzięki temu nie zafiksujesz się wyłącznie na jednej rzeczy i nie stracisz z oczu pozostałych. Dlatego najlepiej nie wyciągaj teraz ogólnych wniosków, ale przy każdej kwestii zadaj sobie pytanie: „O co tak naprawdę chodzi?”. Bądź również świadomy, że temat, który jest dla Ciebie kluczowy, dla innych może być niewidoczny i musi zostać wyraźnie poruszony, jeśli chcesz zwrócić na niego uwagę.

 

Marzenia

Po pierwsze pora zająć się własnymi marzeniami i ideałami. Generalnie wzrośnie tęsknota za więzią, romantycznymi uczuciami, za tym, co poetyckie i nastrojowe. Teraz łatwo zatracimy się w wyobrażeniach świata pełnego miłości i piękna. Na powierzchnię wypłyną też wspomnienia doświadczeń, wizji i ideałów z marca i kwietnia ubiegłego roku. Jednocześnie możemy mieć problem z określeniem, co jest naprawdę ważne i z nazwaniem nieuchwytnych pragnień.
Szczególnie dotyczy to osób, które w swoich horoskopach mają obsadę znaku Ryb, a także drugiej połowy Bliźniąt, Panny i Strzelca. Poświęć wystarczająco dużo czasu na rozmyślania i marzenia. Daj się zainspirować, ale nie podejmuj jeszcze żadnych wiążących decyzji. Istnieje spore niebezpieczeństwo rozczarowania. Uruchomionym teraz energiom mogą towarzyszyć poruszające doświadczenia na łonie przyrody, skorzystają z nich również sztuka i muzyka.

 

Przyjaźń

Po drugie, istotną rolę w tych dniach odegrają przyjaźnie, negocjacje i codzienne kontakty. Chodzi o to, żeby porozmawiać o wspólnych zainteresowaniach i zaplanować konkretne działania. W tym miejscu pojawiają się następujące pytania: co jest ważne dla osób zaangażowanych w dana relację? Czy możliwe jest znalezienie wspólnego mianownika, wspólnego celu? Czy możliwa jest współpraca z innymi, związanie się i jednocześnie zachowanie autonomii? Szczególnie dotyczy to osób na stanowiskach, autorytetów oraz przywódców. Takie pytania muszą sobie postawić także wszyscy, którzy w swoich horoskopach mają obsadę drugiej połowy Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika. Zastanówcie się, które z Waszych zamiarów i celów nie podlegają żadnym negocjacjom, a w jakich sprawach jesteście gotowi iść na ustępstwa. W ten sposób przygotujecie się do podjęcia ostatecznych decyzji, które przyjdzie Wam podjąć w kolejnym tygodniu.

 

Moc słowa

Tylko w trzecim obszarze pod koniec tygodnia zostanie osiągnięty decydujący punkt zwrotny i trzeba będzie podjąć ważne decyzje. Przede wszystkim chodzi o wszelkiego rodzaju informacje, media, handel, edukację, podróże i transport. Rzecz dotyczy osób, które w swoich horoskopach mają obsadę końcówki znaków Barana, Raka, Wagi i Koziorożca.
Będziecie musieli dotrzeć do sedna sprawy, powiedzieć komuś prawdę prosto w oczy i zająć jednoznaczne stanowisko. Przekonacie się, jak wielka jest moc słowa. Niewykluczone, że w trakcie tego procesu zostaną ujawnione tajemnice, odkryte wcześniej skrywane motywacje czy intencje. Jak bumerang powracać będzie pytanie, jak informacja jest wykorzystywana do sprawowania władzy.
Ci, których to dotyczy, powinni wejrzeć w siebie i zadać sobie pytanie, co jest dla nich istotne i niezbędne, czego są gotowi bronić ze wszystkimi tego konsekwencjami, a z czym się rozstać. Absolutna szczerość, jasność i autentyczność opłacą się.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK początkowo skoncentrujemy się na doświadczeniach i obserwacjach poczynionych w czasie weekendu. Niewykluczone, że tego dnia ujawnią się pierwsze ograniczenia i konsekwencje. Początkowo nastrój będzie luźny i wesoły, wzrośnie też potrzeba bycia zauważonym i traktowanym serio. Ci, którzy są gotowi poważnie dyskutować i negocjować, mogą wykorzystać jakość czasu, żeby przeprowadzić rozmowy o wspólnych interesach. Teraz istnieją spore szanse na osiągnięcie porozumienia. Już wieczorem zrobi się rzeczowo i pragmatycznie.

We WTOREK i ŚRODDĘ na pierwszy plan wysuną się tematy dnia codziennego, kwestie organizacyjne i zdrowotne. To dwa dobre dni, żeby zająć się wszystkimi sprawami, które do tej pory były zaniedbane lub przekładane na później. Z jakości czasu skorzystają też porządki. Trzymaj jednak w ryzach skłonność do zbytniej drobiazgowości i perfekcjonizmu. Nie miej też zbyt wysokich oczekiwań. W ten sposób unikniesz frustracji.

W CZWARTEK rano wzrośnie potrzeba spotkań i rozmów, z radością wyjdziemy innym naprzeciw i poznamy ich pomysły.

 

Moc słowa – tajemnice

Również w PIĄTEK i SOBOTĘ chętnie podejmiemy dyskusje o wspólnych wartościach, zainteresowaniach i ideałach.
Jeśli będziecie skłonni do otwartej, szczerej komunikacji, to możecie wymienić się pomysłami i omówić zasady ewentualnej współpracy. Sytuacja zrobi się nieprzyjemna, jeżeli górę wezmą interesy osobiste lub gra o władzę, ewentualnie za wszelką cenę zechcemy przekonać innych do swojej prawdy. Wtedy sprawy mogą przybrać destrukcyjny obrót. Dobrze wykorzystaj moc słowa.

W NIEDZIELĘ wzrośnie emocjonalna intensywność. Teraz na pierwszy plan wysunie się potrzeba zaangażowania i lojalności, wzrośnie też strach przed zależnością i skłonność do testowania motywacji czy niezłomności innych. To doskonała pora, żeby uzyskać jasność co do własnej postawy i pozycji. Bądź gotowy przyjrzeć się sobie w sposób szczery i uczciwy, nie zamykaj oczu na rzeczy, które są dla Ciebie nieprzyjemne. Stworzysz wtedy dobrą pozycję wyjściową do tego, aby w przyszłym tygodniu podjąć ważne decyzje.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Miguel Luis, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897