CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.01.2023.02.Horoskop tygodniowyPełnia w Lwie 30.1. – 6.2.2023

29 stycznia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/01/23-1-30-pelnia-w-Lwie.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

pełnia w Lwie / zwrot akcji – kolejny rozdział: rozpoczęcie, przełom czy zerwanie? zakwestionowanie tego, co stare i nieaktualne / uwolnienie się, pójście nową drogą / twórcze, kreatywne działania / kontakty, spotkania i związki w centrum uwagi / radość z eksperymentowania, otwartość i chęć wypróbowania nowych rzeczy

 

Nadchodzące dni przyniosą kontynuację zapoczątkowanych przed tygodniem procesów. Zasiane ziarno powoli wzrasta. Coraz wyraźniej widać, dokąd zmierza nasza podróż. Pod wieloma względami nadszedł czas na konkretne i – jak na razie – ostateczne decyzje oraz działania. W efekcie będzie można dopracować wiele spraw i doprowadzić je do pomyślnego końca. Zwłaszcza dotyczy to trwających od pewnego czasu dyskusji na temat najlepszego sposobu osiągnięcia pożądanego celu, umów, a także planowania. Przede wszystkim chodzi o kwestie organizacyjne, edukację, handel, transport i media.

 

Mars

W tym kontekście istotną rolę odegrają historie, zdarzenia oraz doświadczenia, które były już aktualne we wrześniu i w drugiej połowie grudnia. Największe szanse na sukces mają osoby, które potrafią myśleć nieszablonowo i uwzględnić nowe, niezbadane wcześniej możliwości. Wszyscy, którzy oprócz konkretnych faktów, wezmą pod uwagę również przeczucia, wyobraźnię i intuicję, mogą znaleźć niesamowite rozwiązania.
Sprawy skomplikują się tam, gdzie górę wezmą sztywne ideologie, stare wyobrażenia na temat prawa i porządku albo poczucie zagrożenia. Wówczas nowe szanse nie zostaną wykorzystane. W takich przypadkach zachodzące procesy prawdopodobnie będą trwały jeszcze dłużej, ewentualnie o dalszym biegu wydarzeń zadecydują nieprzyjemne zdarzenia.

 

Pełnia w Lwie

Również w sprawach dotyczących związków i wspólnych projektów zostanie osiągnięty punkt zwrotny. Przy tym w centrum uwagi znajdą się pytania dotyczące zależności i autonomii, indywidualnych interesów i wolności. Niedzielna pełnia w znaku Lwa zaakcentuje te tematy.
Ważne decyzje zapadną również w sprawach związanych z zachodzącym procesem zmiany hierarchii wartości, wykorzystania istniejących zasobów oraz roli nowoczesnych technologii.
Tutaj naszą uwagę ponownie przykują wydarzenia z maja 2022, a także impulsy, które napłynęły od połowy do końca stycznia 2023. Teraz wyraźnie zobaczymy, co się stało z decyzjami podjętymi w tym kontekście. Na jaw wyjdą owoce związanych z tym procesów (dobre i złe). Jednocześnie pojawi się pytanie, czy i jak kontynuować ten proces.
W niektórych przypadkach może nastąpić przełom, w innych stanie się jasne, że trzeba zmienić kierunek albo nieoczekiwane wydarzenia pokażą, że obrana droga już nigdzie nas nie zaprowadzi.

 

Trendy

Jak bumerang będzie też powracać pytanie dotyczące sposobu wykorzystania dostępnych twórczych potencjałów. Możliwe są inspirujące spotkania, niezobowiązujące flirty i erotyczne uniesienia. Ponadto z jakości czasu skorzystają zawody związane z modą, trendami oraz sztuką.
Najlepiej stwórz wyspy czasu pozwalające wyrwać się z szarej, frustrującej codzienności, eksperymentować z ciekawymi pomysłami oraz celebrować lekkość bytu.

 

Horoskop tygodniowy

Większość z nas rozpocznie tydzień w dobrym nastroju. PONIEDZIAŁEK i WTOREK zdominują spotkania oraz rozmowy. Mogą one mieć charakter lekki i niefrasobliwy, jak również poważny i związany z kwestiami, które od dawna absorbują naszą uwagę. Skorzystaj z możliwości i zbierz informacje na interesujące Cię tematy albo przedstaw innym swoje pomysły. Jeśli zrobisz to w otwarty sposób, bez uprzedzeń i nie oceniając nikogo, to bardzo na tym skorzystasz. Niewykluczone, że znajdziesz też sojuszników dla swojej sprawy. Celebruj lekkość bytu, rozpoznaj i ciesz się wszystkimi promyczkami światła.

W ŚRODĘ ogólny nastrój nadal będzie luźny i lekki. Pozostaniemy otwarci na nowe pomysły i spostrzeżenia, nie zabraknie nam też inspiracji ani wyobraźni. Duża wrażliwość umożlwi wzloty fantazji i wizjonerskie doświadczenia. Zbierz to, co się pojawi, ale nie wyciągaj pochopnych wniosków.

CZWARTEK i PIĄTEK zdominują uczucia. Teraz wzrośnie potrzeba przynależności i bezpieczeństwa, a także tęsknota za miejscem, gdzie jesteśmy akceptowani bez żadnego „ale”. Najlepiej spędź ten czas z ludźmi, których lubisz i którym ufasz. Świadomie zadbaj o swoje dobre samopoczucie. Z jakości czasu skorzystają też prace domowe lub działania na łonie natury.

 

Erotyczne figle

W SOBOTĘ i w NIEDZIELĘ nastąpi energetyczna kulminacja i punkt zwrotny tego tygodnia. W polu napięć znajdą się erotyczne doznania, eksperymenty, żądza życia i chęć przeżycia przygody. Chętnie wyrwiemy się z codziennej rutyny, zrobimy coś szalonego i zrzucimy krępujące nas ograniczenia. Poza tym w czasie WEEKENDU nie zabraknie inspiracji ani kreatywności.
Najlepiej poszukaj teraz możliwości, aby wyrazić swoje pomysły i impulsy. Z jakości czasu skorzystają też imprezy i spotkania z przyjaciółmi, erotyczne wzloty fantazji oraz wszelkiego rodzaju twórcze, artystyczne projekty.
Ale nie jest to korzystna pora na czynności monotonne albo wymagające skupienia i dyscypliny. Ogólnie: spodziewaj się niespodziewanego!

W niedzielę wieczorem (godz. 19.28) nastąpi pełnia w Lwie. To dobry moment, żeby spojrzeć wstecz na wydarzenia i doświadczenia ostatnich dwóch tygodni. Zapytaj siebie, co stało się z impulsami z 21/22 stycznia. Jeśli świadomie poświęcisz na to czas, to możesz poczynić ważne obserwacje na swój temat.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897