CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.01.Horoskop tygodniowyRok Wodnego Królika 22.-29.1.2023

22 stycznia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/01/23-01-22-rok-wodnego-krolika.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

Rok Wodnego Królika 2023 / w drodze ku nowym czasom / zrealizować ideały i wizje, przekuć marzenia w rzeczywistość / znaleźć sojuszników i współtowarzyszy / wyjaśnić nieporozumienia i skorygować błędy / przepracować urazy / gotowość do rozmów i otwartość pomogą osiągnąć sukces

 

Rok Wodnego Królika rozpocznie się w kalendarzu chińskim w niedzielę, 22 stycznia. Wprawdzie astrologia chińska nie jest tożsama z zachodnią, ale ewidentnie mamy tu do czynienia ze wspólnym mianownikiem. Otóż początek Nowego Roku w Chinach również zapowiada zmianę energii wiodących, na którą wskazuje astrologia Zachodu.
Zatem po ostatnim tygodniu zostały zasiane najważniejsze impulsy i nasiona na przyszłość. Teraz sprawy idą do przodu – choć na razie powoli i są mało widoczne na zewnątrz. Przede wszystkim warto kontynuować sprzątanie po przeszłości oraz stworzyć przestrzeń dla tego, co chce wyrosnąć.

Rozpoznaj i usuń wszelkie stare obciążenia, które wciąż istnieją, tak aby przeszłość nie stała się przeszkodą na drodze do przyszłości. Dzięki temu przygotujesz dogodny grunt pod wzrost i rozkwit zasianego ziarna. Najlepszym sposobem na to są kontakty i rozmowy ze wszystkimi zainteresowanymi.
Rzeczowość i obiektywne spojrzenie na rzeczywistość pozwolą nam wyeliminować nieporozumienia i niejasności oraz zrewidować plany tak, by odpowiadały obecnej sytuacji. Możemy teraz poruszyć nawet najbardziej delikatne i drażliwe kwestie. O ile, rzecz jasna, będziemy uważni, ostrożni i okażemy drugiej stronie należny szacunek.
Jeśli zrobisz to w sposób obiektywny, nie żądając dalszych wyjaśnień, nie obwiniając ani nie osądzając nikogo, a także w pełni akceptując inność drugiej strony, to istnieją spore szanse na pojednanie. Jeśli jednak niezabliźnione rany, ból czy rozczarowanie na to nie pozwalają, lepiej na razie zostawić temat w spokoju i wrócić do niego później.

 

Sieć powiązań

Potem warto przedyskutować wspólne ideały i cele oraz rozpocząć budowanie sieci powiązań. Teraz można też nadać bieg sprawom, które od dłuższego czasu były zablokowane albo projektom i planom, które przeżywają zastój.
Na pierwszy plan wysuną się media, informacje, komunikacja, handel i transport. Również w przyjaźniach, działaniach wspólnotowych lub w odniesieniu do kwestii dotyczących współpracy czy budowania zespołu, istnieją duże szanse na progres. Najlepiej działaj systematycznie, „krok po kroku”, postępuj z rozwagą i ostrożnością. W tych dniach możesz znaleźć towarzyszy i sojuszników dla realizacji swoich przedsięwzięć.

 

Wenus w Rybach

W drugiej połowie tygodnia nasze podejście do innych ulegnie pewnej zmianie. Od czwartku poczujemy większą tęsknotę za zrozumieniem i więzią, będziemy liczyć na empatię i łatwiej okażemy ją drugiej osobie. To dobry czas na romantyczne przeżycia.
Jednocześnie możemy jednak mieć problem z oddzieleniem i odróżnieniem własnych pragnień oraz obaw od cudzych.
Postaraj się spędzać teraz więcej czasu z ludźmi, którzy podzielają Twoje ideały i wizje albo przebywaj w miejscach, które pozwalają Ci doświadczyć piękna, miłości i więzi z całym istnieniem, gdzie możesz bezpiecznie się otworzyć, marzyć lub medytować. Jakości czasu odpowiada też zaangażowanie w muzykę, sztukę oraz duchowość.

 

Horoskop tygodniowy

PONIEDZIAŁEK ma przejściowy charakter. Pod wieloma względami będą jeszcze wybrzmiewać doświadczenia z weekendu, które zaabsorbują naszą uwagę. Rok Wodnego Królika oficjalnie został rozpoczęty! Czekamy na wielką wodnikową transformację zapowiadaną przez astrologię Zachodu.
Najlepiej znajdź teraz czas, żeby zastanowić się nad doświadczeniami z soboty i niedzieli. W razie potrzeby porozmawiaj o tym z innymi.

 

Księżyc w Rybach

We WTOREK i w ŚRODĘ wyraźnie wzrośnie poziom wrażliwości, nie zabraknie nam też wyobraźni ani inspiracji. Dlatego te dwa dni sprzyjają pracy twórczej, związanej z muzyką, religią czy duchowością. Możliwe są również romantyczne przeżycia. Jednak odróżnienie rzeczywistości od pobożnych życzeń oraz skrytych obaw może nie być łatwe. Ponadto znacznie wzrośnie skłonność do zatracania się w świecie marzeń lub gwałtownych reakcji, gdy coś nie pójdzie zgodnie z oczekiwaniami.
Najlepiej świadomie stwórz „wyspy czasu”, które pozwolą Ci realizować marzenia i tęsknoty, poświęć się tematom karmiącym Twoją duszę lub po prostu pozwól sobie płynąć z prądem. Nie podejmuj jednak żadnych ważnych decyzji.

 

Żądza czynu!

W CZWARTEK i PIĄTEK zrobi się bardziej dynamicznie. Teraz może nas rozpierać energia, zechcemy zaangażować się w coś albo czegoś dokonać. Z jakości czasu skorzystają wszelkiego rodzaju działania społeczne. Spotkaj się z innymi, rozmawiaj albo wspólnie coś zorganizujcie. Pamiętaj jednak, że w tym czasie ludzie szybciej poczują się dotknięci lub zaatakowani i w efekcie będą bardziej skłonni do gwałtownych reakcji. Zadbaj o odpowiednią ilość ćwiczeń fizycznych!

 

Piękno i przyjemności

W czasie WEEKENDU zrobi się spokojniej. SOBOTĘ i NIEDZIELĘ zdominuje potrzeba bezpieczeństwa, miłości i piękna. Jednocześnie nie zabraknie nam wyobraźni, inspiracji ani kreatywnych pomysłów. Najlepiej poświęć się teraz rzeczom i czynnościom, które sprawiają Ci przyjemność, dobrze na Ciebie działają, zasilają Cię fizycznie i psychicznie. To również doskonała pora na twórcze działania albo odpoczynek na łonie natury. Unikaj stresu i nie daj się zmusić do czegoś, co Ci nie odpowiada.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Alexander Grey, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897