CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.01.Horoskop tygodniowyMars – cierpliwości! 9.–15.1.2023

8 stycznia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2023/01/23-1-9-Mars-stop-cierpliwosci.webp?fit=1200%2C759&ssl=1

Mars – cierpliwości! / zwrot akcji w rozmowach i negocjacjach / zatrzymać się i zmienić kurs / sojusze i przyjaźnie wystawione na próbę / indywidualność i wolność w związkach

 

W tym tygodniu w niektórych sferach życia nastąpi wyraźny zwrot akcji. Zwiększone napięcie i rosnące rozdrażnienie zapowiadają nadchodzącą zmianę kierunku. Jednak czas nie dojrzał jeszcze do nowego, dlatego na razie trzeba uzbroić się w cierpliwość.

 

Mars

W niektórych dziedzinach odniesiemy wrażenie spowolnionego tempa. Niewykluczone, że dojdzie nawet do zastoju. Jeśli w takich momentach spróbujecie coś przyspieszyć, ponaglić czy wymusić działanie, to istnieje ryzyko niepowodzeń, porażki, a nawet pogorszenia istniejącej sytuacji. Zamiast osiągnąć zamierzony cel, zabrniecie w ślepy zaułek.
Dlatego okiełznaj wewnętrzny niepokój i narastającą potrzebę zrobienia czegoś. Ewentualnie przekieruj takie impulsy na inny tor.
Napierające energie można wykorzystać do załatwienia zaniedbanych bądź niedokończonych spraw. Przejrzyj albo popraw to, co już istnieje, zadbaj o słabe strony, popraw błędy. Z jakości czasu skorzystają również wszelkiego rodzaju porządki.

 

Informacja

Na pierwszy plan wysuną się teraz negocjacje, kontakty i relacje, a także zadania organizacyjne, dziennikarskie, wszystko, co ma związek z gromadzeniem i wymianą informacji. W szczególności rzecz dotyczy mediów tradycyjnych i społecznościowych.
Powszechną uwagę przykują również kwestie związane z handlem, transportem i podróżami. We wszystkich tych sprawach trzeba będzie zająć się błędnymi interpretacjami, nieporozumieniami i pomyłkami z przeszłości. Pora je skorygować i naprawić. Jednocześnie warto zatrzymać się, aby zadać sobie pytanie, o co tak naprawdę chodzi.

 

Przeszłość


W niektórych przypadkach stare historie i doświadczenia mogą utrudniać dostrzeżenie oczywistych rozwiązań. W innych chodzi o zebranie dodatkowych informacji. Trzecia grupa musi po prostu odczekać na właściwy czas – aż wody się uspokoją, wiatry ustaną, a mgła opadnie. Wtedy wyraźnie zobaczymy swoją ścieżkę.
Jeśli świadomie poświęcisz czas na to, żeby dowiedzieć się, czego dotyczy Twoja sprawa, to znajdziesz najlepszy sposób poradzenia sobie z sytuacją.

 

Wrzesień 2022

Poza frustracjami i urazami z dalekiej przeszłości, na tapetę wrócą również tematy i projekty, które były aktualne we wrześniu ubiegłego roku. W tym przypadku trzeba będzie podjąć stare wątki, poznać bieżący stan rzeczy i ponownie ocenić sytuację. Już za tydzień możesz podjąć dalsze działania w tej sprawie.
Na horyzoncie pojawiają się również zmiany w związkach, przyjaźniach, partnerstwach, sojuszach i w odniesieniu do już zawartych umów. Tutaj ważne jest, aby uzgodnić wspólne cele i wizje, a jednocześnie sprawdzić, czy pozostawiają one wystarczająco dużo miejsca na indywidualne potrzeby i zainteresowania. Ewentualnie stanie się jasne, że nie ma dalszej wspólnej drogi, trzeba uwolnić się od niezdrowych zależności i uniezależnić. Otwarte dyskusje i negocjacje pozwolą na ocenę obecnej sytuacji i stworzą warunki dla nowych porozumień czy zobowiązań. Osoby kreatywne skorzystają teraz z ciekawych pomysłów, jednak z ich realizacją warto jeszcze chwilę poczekać.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK wstąpi w nas radość życia. Teraz wzrośnie potrzeba zabawy i rozrywek, chętnie zaangażujemy się w niezobowiązujący flirt albo zrobimy coś, co sprawia nam przyjemność. Najlepiej znajdź czas na spotkanie z przyjaciółmi. Poświęć się tematom, które Cię interesują i inspirują. To również doskonała pora na kreatywne projekty. Ciesz się tym, co przyniesie Ci życie, ale uważaj, żeby nie przesadzić. Inaczej już we wtorek grożą nieprzyjemne konsekwencje.

 

Mars – stop!

W trakcie wtorkowego wieczoru nastrój ulegnie wyraźnej zmianie, zrobi się bardziej stonowany i poważny. ŚRODA i CZWARTEK nie będą najłatwiejsze.
Z jednej strony w tych dniach możemy spodziewać się irracjonalnych nieporozumień czy błędów. Szczególnie w kontaktach ze środkami komunikacji oraz w ruchu drogowym mogą wystąpić nieprzewidziane zakłócenia. Dodatkowo, ze względu na znacznie zwiększoną wrażliwość i podatność na zranienie, nawet pozornie banalne zdarzenia, komentarze i uwagi mogą nas drażnić, obrażać i ranić. Stacjonarny – z perspektywy Ziemi – Mars utrudni albo wręcz uniemożliwi dynamiczne działanie. W efekcie do głosu mogą dojść silne, agresywne energie, a nawet lęki. Dlatego w tych dniach zachowaj szczególną ostrożność w kontaktach z innymi. Uzbrój się w cierpliwość i poświęć więcej czasu na realizację swoich planów. To doskonała pora na porządki. Jakość czasu sprzyja również projektom i przedsięwzięciom służącym ciału oraz zdrowiu.

W PIĄTEK otworzą się przed nami nowe perspektywy, a humor ulegnie poprawie. Teraz poczujemy potrzebę kontaktów, spotkań i rozmów, dodatkowo wzrośnie chęć poznawania świata. Poza tym łatwiej nabierzemy dystansu do tego, co się dzieje, spojrzymy na wydarzenia nieco bardziej obiektywnie i rzeczowo. Wykorzystaj okazję, żeby zbliżyć się do innych, nawiązać dialog i wyjaśnić otwarte kwestie.

 

Związki

SOBOTA i NIEDZIELA sprzyjają wyjaśnianiu sytuacji w związkach. Sprawy mogą teraz nabrać  tempa. W najlepszym przypadku złapiemy wiatr w żagle, poczujemy przypływ energii i tchniemy nowe życie w skostniałą rutynę swojego związku.
Niewykluczone jednak, że spotkania lub wydarzenia weekendu wywołają znaczącą zmianę. W tych dniach trzymaj w ryzach wszelkie tendencje do stawiania ultimatum lub wylewania dziecka z kąpielą. Powściągnij skłonność do zachowania, którego potem pożałujesz. Ten czas wyjątkowo sprzyja planom i projektom o charakterze artystycznym, muzycznym lub twórczym.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Peter Schulz, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897