CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20232023.01.Horoskop tygodniowyPełnia w Raku 2.-8.1.23

1 stycznia 20230
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/12/23-1-3-pelnia-w-raku-past-future-emocje-1.webp?fit=1200%2C761&ssl=1

pełnia w Raku / zaćmienie Słońca 30.4.22: wyładowanie / w drodze ku nowym czasom / dostrzec i skorygować niedopatrzenia z przeszłości / zadbać o swoje słabe punkty / uleczyć rany / wykorzystać talenty i uzdolnienia / rozmowy jak równy z równym / kreatywność, indywidualność i wolność w związku / klarowność, empatia, szacunek w podejściu do innych pozwolą znaleźć rozwiązanie  / Lilith w Lwie: kreatywna kobiecość

 

Pierwszy tydzień nowego roku zaserwuje nam dość zróżnicowany program. Prawdopodobnie naszą uwagę zaabsorbują teraz nieporozumienia, zaniechania i błędy z przeszłości. W efekcie nadarzy się sposobność ich skorygowania i wyciągnięcia stosownych wniosków na przyszłość.
Oprócz osobistych doświadczeń, w centrum zainteresowania znajdą się również historie, wydarzenia, konflikty, decyzje i działania z września ubiegłego roku. Istotną rolę odegrają też kontakty, informacje, wypowiedzi, plany i impulsy z ostatnich tygodni.

 

Informacja

Przy tym na pierwszy plan wysuną się media, handel, transport i podróże, a także kwestie organizacyjne i umowy. Bądźcie aktywni w tych dziedzinach, szukajcie informacji, pytajcie, zasięgajcie języka i podejmujcie dialog. Jeśli będziecie rozmawiać jak równy z równym, w sposób rzeczowy, bez uprzedzeń i nie oceniając, pozostaniecie otwarci na możliwości, pomysły i myśli, które do tej pory nie były brane pod uwagę, to istnieją spore szanse na osiągnięcie porozumienia. To może stworzyć podstawę do dalszych negocjacji i działań od połowy stycznia. Jakość czasu nie sprzyja jednak rozpoczynaniu nowych projektów.

 

Chiron

Równolegle, zwłaszcza w pierwszej połowie tygodnia, zachodzące wydarzenia mogą wywołać dużą konsternację. Pojawiają się zranione uczucia, bolesne doświadczenia i słabości fizyczne, a także zwątpienie w siebie, frustracja, poczucie bezradności i niepewności. W takim przypadku chodzi o to, żeby zmierzyć się z faktami, które będą trudne do zniesienia, oraz znaleźć najlepszy w danym momencie sposób poradzenia sobie z nimi. Uważne, ostrożne postępowanie pozwoli, żeby karta szybko odwróciła się. Osoby, które spróbują coś wymusić lub „zrobić”, ryzykują jednak pogorszenie sytuacji.

 

Zraniony uzdrowiciel

Na konkretnym poziomie chodzi o realizację celów, dążenie do zdobycia szacunku i uznania, a także o kwestie zdrowotne. Autorytety i przywódcy muszą liczyć się z niepowodzeniami. Wielu z nich stanie przed poważnym dylematem. Jednocześnie w sytuacjach, które początkowo wydawały się beznadziejne, pojawią się uzdrowiciele, mediatorzy i świetliste postacie, które utorują drogę do rozwiązania.
W jednym przypadku trzeba zadziałać, w drugim – zaakceptować istniejący stan rzeczy. Dlatego jest bardzo ważne, żeby w odniesieniu do opisanych powyżej doświadczeń i procesów, umieć rozróżnić te dwie kwestie.
Jeżeli rzecz dotyczy Ciebie osobiście, to zanim zareagujesz, zadaj sobie pytanie, o co chodzi. Jednocześnie w tym tygodniu nadarzą się okazje do wyjaśnienia, skorygowania i uzdrowienia wielu spraw.

 

Wenus w Wodniku

Poza tym we wszelkiego rodzaju związkach zawieją nowe wiatry. Możliwe będą zarówno tzw. „przypadkowe” spotkania, jak również zainicjowanie nowego rozdziału w istniejącym już związku. W zależności od stanu faktycznego dojdzie do (ponownego) zbliżenia, nastąpi nowy początek, spełnienie życzeń, ale również rozstania i pożegnania. Jak bumerang powracać będzie pytanie, na ile możliwe jest pogodzenie indywidualnych potrzeb z potrzebami związku, a także osiągnięcie harmonii między bliskością a dystansem.

 

Lilith/Wenus

Ważną rolę w tych dniach odegrają również sztuka, erotyka i seksualność. Wszędzie tam, gdzie strony będą gotowe spotkać się ze sobą, przeprowadzić partnerską rozmowę, uszanować istniejące różnice, wspólne wizje czy ideały, zostaną wyzwolone potężne twórcze siły.

 

Horoskop tygodniowy

Prawdopodobnie wymienione tematy będą aktualne już w PONIEDZIAŁEK. Przede wszystkim tego dnia wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa i stabilności. Teraz chętnie oddamy się również zmysłowym uciechom i erotycznych doznaniom. Jednocześnie wysoki poziom wrażliwości sprawi, że nieoczekiwane zwroty akcji, niepowodzenia czy fatalne wypadki wywołają gwałtowne reakcje i skierują bieg zdarzeń w zupełnie nowym kierunku. Nie daj się skłonić do pochopnych reakcji. Zachowaj zimną krew i poczekaj na dalszy rozwój wypadków. W ciągu kilku dni uzyskasz jasny obraz sytuacji.

 

Księżyc w Bliźniętach

We WTOREK ogólny nastrój ulegnie zmianie. Łatwiej spojrzymy na sprawy z nieco większego dystansu. Jednocześnie wzrośnie chęć rozmów i spotkań. To dobry dzień, żeby zająć się projektami, które do tej pory nie szły najlepiej, zebrać więcej informacji na ich temat i zrewidować swoje plany.

Podobnie będzie w ŚRODĘ i w CZWARTEK. Jakość czasu sprzyja teraz korygowaniu błędów, wyjaśnianiu nieporozumień i otwartych kwestii. Najlepiej wyjdź innym naprzeciw i poszukaj okazji do rozmowy. Wykorzystaj sposobność, żeby opowiedzieć o swoich ideałach i wizjach. Jednocześnie uważnie słuchaj innych, kiedy podzielą się swoimi doświadczeniami i pomysłami.

 

Księżyc w Raku

Od czwartkowego popołudnia zrobi się bardziej emocjonalnie. W PIĄTEK i SOBOTĘ wzrośnie potrzeba bezpieczeństwa i przynależności, ale również wrażliwość. Dlatego łatwo poczujemy się dotknięci i urażeni. Najlepiej świadomie poświęć teraz trochę czasu na to, żeby zająć się rzeczami, które zapewniają Ci dobre samopoczucie. Zadbaj o sprawy domowe i rodzinne albo spotkaj się z osobami, które lubisz. To również doskonała pora na retrospekcję. Spójrz w przeszłość, przypomnij sobie doświadczenia, które Cię dotknęły czy poruszyły do żywego. Dzięki temu lepiej zrozumiesz siebie.

 

Pełnia w Raku

Najlepiej unikaj jednak prac, które Cię przytłaczają, wywierają na Ciebie nacisk i presję. W nocy z soboty na niedzielę nastąpi pełnia Księżyca (0.07). To dobry moment, aby uzyskać jasny obraz sytuacji dotyczącej tego, co zaszło w ciągu ostatnich dwóch tygodni. Zwróć też uwagę na swoje sny. W sobotę zachowaj szczególną ostrożność. Wyhamuj wszelkie tendencje do przesadnego reagowania, myślenia w kategoriach czarne-białe lub uprawiania gierek o władzę. Nie daj się również sprowokować do zachowania, którego później pożałujesz.

 

Lilith w Lwie

W NIEDZIELĘ nastąpi kolejna wyraźnie zauważalna zmiana. Teraz otworzy się nowy rozdział wokół tematów kobiecości, erotyki i seksualności. Jednocześnie tego dnia powrócą radość życia i chęć twórczego działania. Niewykluczone są też ciekawe, ważne, inspirujące spotkania. Wykorzystaj okazję, żeby zrobić coś, co Cię ożywia, fascynuje i pasjonuje.

 

Zaćmienie Słońca 30.4.22

Na przełomie grudnia i stycznia następuje wyładowanie zaćmienia Słońca z 30 kwietnia 2022 roku. Teraz manifestują się zalążki zdarzeń, decyzji i wyborów z tamtego okresu. Jeśli obchodzisz w tym czasie urodziny, to możesz podsumować ostatnie pół roku i zobaczyć, co tak naprawdę zaszło. Szczególnie dotyczy to urodzonych między 29 kwietnia a 1 maja.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Hadija Saidi, Unsplash
© 2023 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897