CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.09Horoskop tygodniowyPełnia Księżyca 5. – 11.9.2022

4 września 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/09/pelnia-Ksiezyca-w-Rybach-Merkury-retrogradacja.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

hasła tygodnia: pełnia Księżyca w Rybach / uzyskać jasny obraz sytuacji albo zrozumieć, o co tak naprawdę chodzi: przepracować, uporządkować i przemyśleć pewne tematy, zasięgnąć języka, zdobyć nowe informacje, omówić pomysły, ideały oraz opinie / debaty dotyczące tego co słuszne a co nie / obiektywność i rzeczowość kluczem do sukcesu

 

Ten tydzień raczej nie przyniesie nam nowych tematów. To nie będzie również najlepsza pora na inicjowanie prac czy projektów, z którymi jeszcze nikt się nie zmierzył. Teraz chodzi raczej o to, żeby zająć się teraźniejszością, aktualną sytuacją, zrobić porządek i kontynuować to, co zostało już zapoczątkowane.

W centrum uwagi znajdą się nasze podejście do wszelkiego rodzaju informacji oraz zdrowy rozsądek. Będziemy musieli wykazać się obiektywizmem, rzeczowością i pragmatycznym podejściem do życia. Z jakości czasu szczególnie skorzystają osoby, które chcą i potrafią obserwować wydarzenia w możliwie neutralny sposób oraz są zorientowane na fakty.
Zarówno w otwartej rozmowie, jak i w gorących debatach możemy teraz uzyskać ciekawe informacje na interesujący nas temat oraz uzupełnić posiadaną wiedzę. W razie potrzeby zdołamy też dostrzec istniejące bądź nadchodzące ograniczenia i znaleźć kreatywne sposoby ich przezwyciężenia. Tam, gdzie istnieje gotowość do dzielenia się własnymi spostrzeżeniami i pomysłami, ale także do zadawania pytań i uważnego słuchania, będzie można uruchomić niezwykle owocne procesy.

 

Merkury w ruchu wstecznym

Jednak nie należy jeszcze oczekiwać konkretnych, rozstrzygających wyników. W sobotę 10 września Merkury – patrząc z perspektywy Ziemi – przejdzie do ruchu wstecznego. Retrogradacja planety potrwa do 2 października. Dlatego w tym czasie chodzi przede wszystkim o ponowne przeanalizowanie, przepracowanie lub skorygowanie zgromadzonej wiedzy, zebranych informacji, istniejących planów czy umów. Przy nowych tematach istnieje niebezpieczeństwo błędnych założeń albo pomyłek. Szczególnie dotyczy to środków komunikacji, głównie mediów, handlu, transportu, edukacji, badań, relacji i umów, a także zdrowia i środowiska naturalnego. We wszystkich tych sprawach wyniki prowadzonych obecnie prac i negocjacji staną się jasne dopiero w pierwszych dwóch tygodniach października. Od tego momentu możliwe będą nowe działania.

Równocześnie w innych dziedzinach życia będziemy musieli przemyśleć dalszą strategię, wyjaśnić pojawiające się możliwości i wybadać teren pod przyszłe projekty. Przede wszystkim chodzi tutaj o handel i transport, ale również o projekty związane z odkrywaniem i penetracją zupełnie nowych obszarów. Procesy zachodzące na tych polach potrzebują sporo czasu na rozgrzewkę i będą miały długofalowy charakter. Tutaj bardziej konkretnych wyników można spodziewać się od połowy stycznia przyszłego roku.

Na konkretnym poziomie najbliższy czas sprzyja wszelkiego rodzaju porządkom, oczyszczaniu przestrzeni, działaniom służącym zdrowiu oraz wzmacnianiu ciała. Natomiast nie jest to najlepsza pora dla działań dynamicznych, nastawionych na wydajność czy projektów wymagających dużego wysiłku woli, a także dla wrażliwości emocjonalnej i obaw.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK na pierwszy plan wysunie się potrzeba jasności, porządku oraz struktury. Jednocześnie łatwiej będzie nam zadbać o bieżące sprawy i wypełnić swoje obowiązki oraz w sposób zdyscyplinowany, z pełną koncentracją zająć się wybranym tematem. Dlatego oba dni sprzyjają realizacji nawet mało lubianych zadań.

W ŚRODĘ i CZWARTEK pojawi się potrzeba kontaktów i rozmów, wzrośnie też zainteresowanie nowymi pomysłami. Warto teraz spotkać się z osobami o podobnych zapatrywaniach, żeby porozmawiać o przyszłych projektach. Te dwa dni idealne nadają się na burzę mózgów, ale pamiętaj, że potrzeba więcej czasu na realizację pomysłów, które teraz przyjdą Ci do głowy.

 

Pełnia Księżyca

PIĄTEK i SOBOTA zaoferują nam dość mieszany program. Z jednej strony w tych dniach do głosu dojdą silne uczucia, wzrośnie tęsknota za zrozumieniem i więzią. Jednocześnie zatrzymaniu Merkurego może towarzyszyć wyraźne spowolnienie procesów myślenia.
W sobotę o godz. 11.59 nastąpi też pełnia Księżyca w Rybach. Prawdopodobnie będziemy teraz mieli problem ze skupieniem na konkretnym temacie, pojawi się skłonność do rozproszenia uwagi, niebezpieczeństwo dygresji i zatracenia się w szczegółach lub marzeniach. Najlepiej stwórz przestrzeń, która pozwoli Ci na rozmyślania i marzenia. To również doskonała pora na kontakt z przyrodą. Dodatkowo możesz jasno zobaczyć i zrozumieć wydarzenia z ostatnich dwóch tygodni.

W NIEDZIELĘ nastroje ulegną znaczącej zmianie. Teraz zacznie nas rozpierać energia i żądza czynu. Zadbaj o odpowiednią dawkę ruchu, najlepiej na świeżym powietrzu. Uważaj jednak, żeby nie przesadzić.

 

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Silas van Overeem, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897