CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.12.Horoskop tygodniowyZamieć i mgła 12. – 18.12.2022

11 grudnia 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/12/22-12-12-zamiec-i-mgla.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

zamieć i mgła: konfrontacja z realiami – spojrzeć prawdzie w oczy, zobaczyć, co JEST, szacunek, zrozumienie, akceptacja pozwolą na uzdrowienie starych ran / rzeczowość i pragmatyczne podejście do życia opłacą się / jednoznaczna postawa i kreatywne pomysły otworzą niejedne drzwi i wskażą nowe rozwiązania

 

Również w tym tygodniu w centrum wydarzeń znajdą się „lądowanie na ziemi” oraz rozziew pomiędzy „chcieć” a „móc”. Dążenie do postępu, chęć zrobienia wszystkiego, aby osiągnąć upragniony cel lub spełnić wizję, wciąż będą wielkie. Raz po raz zadamy sobie pytanie, które rozwiązanie jest „właściwe”. Jednocześnie dadzą o sobie znać wątpliwości dotyczące obranego przez nas kursu, na sile nabiorą też głosy nawołujące do powściągliwości i ostrożności.
Przede wszystkim przed wyzwaniem staną Bliźnięta, Panny, Strzelce i Ryby z końca znaku oraz właściciele horoskopów z obsadą 23° tych znaków. Od środy do piątku zgęstnieje neptuniczna mgła, jednocześnie nastąpi zderzenie z realiami.

 

Mgła Neptuna

Pod wieloma względami chodzi teraz o to, żeby zobaczyć i zrozumieć aktualne wydarzenia i doświadczenia w kontekście przeszłości, wyciągnąć stosowne wnioski i konsekwencje, a w razie potrzeby przygotować się do radykalnej zmiany kierunku. W tym polu napięć trzeba zachować zimną krew i znaleźć zdrową równowagę między „robieniem tego, co jest możliwe” a „zaakceptowaniem tego, co niemożliwe”.

 

Huśtawka nastrojów


Jeśli chodzi o nastrój, to tutaj również powinniśmy przygotować się na huśtawkę. Ogólnie rzecz biorąc, będzie poważnie, refleksyjnie, a nawet kontemplacyjnie, wzrośnie potrzeba stabilności i przejrzystości.
Widoki na polepszenie sytuacji i pozytywne wiadomości rozbudzą w nas nadzieję na lepszą zmianą, tęsknotę za miłością, zrozumieniem i odkupieniem. Zarazem pewne wydarzenia mogą podważyć dotychczasowy kurs i wywołać kryzys. Wizje i ideały zostaną skonfrontowane z realiami. Stanie się jasne, co jest osiągalne i wytrzymuje zderzenie z rzeczywistością, ale także co – mimo dobrej woli i najlepszych intencji – (już) nie jest możliwe do zrealizowania. Prawdopodobnie zobaczymy, gdzie wcześniejsze wysiłki wprowadziły nas w ślepy zaułek albo sytuacja nie pozwoliła na progres. Równolegle nowe wiadomości i tzw. przypadkowe spotkania mogą być pierwszą jaskółką nowego kierunku oraz  związanego z nim potencjału.

 

Nieszablonowo!

Przede wszystkim spróbuj obiektywnie spojrzeć na to, co się teraz dzieje.  Jak najlepiej wykorzystaj sytuację, myśl nieszablonowo i szukaj innych, nie branych wcześniej pod uwagę rozwiązań.
Praktykuj mindfulness, akceptację, cierpliwość i dyscyplinę. Takie podejście pozwoli Ci dostrzec nowe możliwości i szanse, znaleźć wsparcie i sojuszników. Niewykluczone, że nagle otworzą się przed Tobą jakieś drzwi, a nawet wydarzą istne cuda. Sytuacja zrobi się trudna, jeśli będziesz ślepy na rzeczywistość, spróbujesz trzymać się utrwalonych wyobrażeń, sztywnych idei, ideologii i poglądów, a na rozczarowania zareagujesz gniewem i nienawiścią.

 

Komunikacja

Na konkretnym poziomie istotne zmiany nastąpią w dziedzinie komunikacji, mediów, handlu, transportu. Ponadto zostaną zakwestionowane motywy i zachowania przywódców albo idoli. Niewykluczone, że jeden z nich zupełnie „zniknie”. Równolegle znaczenia nabiorą takie cechy jak skromność, oszczędność i współodpowiedzialność.
Według innej korespondencji możliwe są także wydarzenia, które uświadomią nam potęgę natury, ziemi i wody oraz zainicjują zmianę sposobu myślenia o sprawach z nimi związanych.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK w powietrzu poczujemy przedsmak (nadchodzącej) radości. Na pierwszy plan wysuną się rzeczy i czynności, które otwierają przed nami nowe perspektywy i przygody lub po prostu akcentują radość życia. Teraz nie zabraknie nam również inspiracji ani kreatywności. Najlepiej zajmij się sprawami, które Cię zachwycają, ekscytują i inspirują. Szczególnie we wtorek uważaj jednak, żeby nie przesadzić z radością i zabawą albo żądaniem wolności i lekceważeniem istniejących zasad czy granic. Niewykluczone również, że niespodziewane wydarzenie zapoczątkuje fundamentalną zmianę.

 

Zamieć i mgła

W ŚRODĘ, CZWARTEK i PIĄTEK nastroje będą znacznie bardziej stonowane. Po wszelkich wzlotach fantazji, nastąpi twarde lądowanie w rzeczywistości.
Teraz wyraźnie zobaczymy realne uwarunkowania życia, istniejące słabości i związane z nimi granice tego, co jest możliwe. Jednocześnie wzrosną podatność na zranienie oraz wrażliwość. W efekcie nawet pozorne błahostki mogą nam przeszkadzać, sprawią, że poczujemy się urażeni, zranieni czy zlekceważeni i zareagujemy w nadspodziewane gwałtowny sposób.
Dlatego w tych dniach bądź szczególnie uważny i ostrożny w podejściu do siebie i innych. Najlepiej znajdź okazję, żeby na chwilę wycofać się i świadomie zająć wszystkimi sprawami dnia codziennego, które od jakiegoś czasu wymagają uwagi. To doskonała pora na porządki, planowanie i organizowanie.  Z jakości czasu skorzystają też sprawy związane ze zdrowiem.  W konfliktach i sytuacjach kryzysowych unikaj pochopnych decyzji i ocen. Uwaga: mgła! W miarę możliwości powściągnij takie impulsy, a także skłonność do usprawiedliwiania się lub szukania wyjaśnień. Przede wszystkim zatrzymaj się, odczekaj i zajmij tym, co oczywiste. Wtedy wiele spraw rozwiąże się samo.

 

Spotkania

W czasie WEEKENDU punkt ciężkości przesunie się na kontakty i rozmowy. To dobry czas na spotkania z przyjaciółmi, wymianę pomysłów lub zrobienie czegoś, co przynosi nam radość. Zachowaj jednak rozwagę. Teraz wzrosną wrażliwość i podatność na zranienie, a drobiazgi mogą ożywić stare historie, rozczarowania i urazy. Z jakości czasu skorzystają też działania związane ze sztuką i pięknem.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Tony Ross, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897