CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.03.Horoskop tygodniowyGive Peace a Chance: nów w Rybach 28.2.–6.3.2022

27 lutego 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/02/Give-Peace-a-chance-Russia.webp?fit=1200%2C763&ssl=1

hasła tygodnia: Give Peace a Chance / nów Ryby / w drodze ku nowym czasom / kryzys jest szansą na przemianę i nowy początek / zmiana struktur i wartości / podejście do władzy oraz autorytetu / załamanie, przełom, przebudzenie / zmiana perspektywy / jednoznaczna, zdecydowana postawa, koncentracja na tym, co istotne, otwartość na nowe pomysły, tolerancja i szacunek dla myślących inaczej oraz wiara w przyszłość opłacą się

Trwające od wielu tygodni procesy niemal jednocześnie osiągną swoje apogeum i punkt zwrotny. Zarówno na poziomie osobistym, jak i globalnym wydarzenia nadchodzącego tygodnia wyznaczą kierunek na przyszłość oraz dostarczą impulsów, które znacząco zdeterminują dalszy bieg spraw.

 

Potężne energie

Potężne energie, które z astrologicznego punktu widzenia zostaną teraz uruchomione, zapowiadają, że prawie wszystko jest możliwe, poza jednym – zachowaniem status quo. Reasumując: w najbliższych dniach wiele może się zdarzyć: wielkie kryzysy, dramaty i niebezpieczeństwa, niezwykłe osiągnięcia i heroiczne czyny, ogromna kreatywność, moc twórcza, a także cudowne zmiany na lepsze. Stosunki międzynarodowe oraz systemy wartości zostaną wystawione na próbę pod względem politycznym, państwowym, strukturalnym, instytucjonalnym i ekonomicznym.

W tych obszarach procesy zachodzące od lata oraz grudnia ubiegłego roku osiągną krytyczny punkt zwrotny. Stare, autorytarne, hierarchiczne i patriarchalne postawy oraz poglądy na świat zostaną skonfrontowane z siłami dążącymi do stworzenia nowego społeczeństwa, opartymi na równości, wspólnocie, braterstwie, siostrzeństwie i szacunku do odmienności.
Przedmiotem burzliwych dyskusji będą władza oraz wpływy, zdolność do zmiany, odnowy, dostrzeganie szerszej perspektywy i kreatywne wykorzystanie istniejących zasobów. W najlepszym przypadku zostanie wykonany pierwszy krok w kierunku zasadniczej transformacji.

Podczas gdy w sferze zbiorowej zachowanie wielkich graczy jest mało przewidywalne i podatne na wpływy, to na poziomie indywidualnym – w zależności od horoskopu i odporności, istnieje kilka sposobów poradzenia sobie z sytuacją.

 

Dla kogo to wyzwanie?

Astrologiczne impulsy nie uruchomią wszystkich horoskopów w tym samym stopniu. Grupa, której nie dotyczą, powinna zachować spokój i przynajmniej minimalny dystans do zachodzących zdarzeń. Wtedy bezpośrednio zaangażowani będą mogli poczuć energetyczne wsparcie oraz stabilizację.
Przede wszystkim przed wyzwaniem staną osoby, które w swoim układzie urodzeniowym mają obsadę końcówki Barana, Raka, Wagi i Koziorożca oraz początku Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika. Bądźcie gotowi dokonać radykalnej zmiany w swoich związkach oraz swoim życiu! Czas porzucić wszystko, co nie jest (już) spójne i poszukać nowych, bardziej odpowiednich form wyrazu dla tego, co uważacie za ważne. Przy tym unikajcie gier siłowych i nie dajcie się sprowokować do zachowań, których później pożałujecie.
Również osoby, które w swoich horoskopach mają obsadę drugiego i trzeciego dekanatu Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika stoją przed koniecznością podjęcia kluczowych decyzji. Pora jasno wyrazić swoje stanowisko, wziąć na siebie odpowiedzialność za powzięte decyzje oraz ich konsekwencje.

 

Ciekawe szanse

Z kolei dla osób, które mają w horoskopie obsadę drugiej połowy Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb, rozpoczyna się faza otwarcia, czas nowych możliwości i wizji. Pozwólcie się zainspirować i wykorzystajcie okazję, żeby zbadać nowe obszary. Uważajcie jednak, aby nie stracić kontaktu z rzeczywistością.

 

Nowy cykl w związkach

Na konkretnym poziomie szczególną uwagę przykują wszelkiego rodzaju związki oraz wartości. Tutaj chodzi o to, żeby przyjrzeć się istniejącym stosunkom władzy i zależnościom i sprawdzić, czy zdołają sprostać aktualnej sytuacji.
Celem jest skorygowanie dysharmonii i braku równowagi, ale także potwierdzanie, pogłębianie i odświeżenie relacji opartych na prawdziwej trosce, wzajemnym szacunku, poczuciu przynależności, wspólnych zainteresowaniach i wizjach.
W sprawach dotyczących kwestii wartości oraz kwestii ekonomicznych zachodzący, radykalny proces przemian może przynieść spore turbulencje. Również, jeśli idzie o transport, media społecznościowe i przekaz informacji konieczna będzie weryfikacja istniejących struktur i uzgodnień. Teraz trzeba zdecydować, co jest spójne, a co wymaga wyjaśnienia i przeprojektowania.

 

Wizjonerzy, idole, twórcy

W sprawach związanych ze sztuką, kreatywnością, religią i duchowością najbliższe dni dostarczą bodźców, które uruchomią zasadniczą reorientację. W najlepszym wypadku pojawią się nowi idole i liderzy, którzy wzbudzą ogromne zainteresowanie. Niektóre z tych postaci mogą wskazywać drogę ku przyszłości jako wzory do naśladowania i wizjonerzy, inne w dłuższej perspektywie okażą się uwodzicielami albo oszustami.

Otwórzcie się na inspirację, ale odczekajcie chwilę z podjęciem decyzji. Jedno trzeba wiedzieć: to nie jest czas na relaks i odpoczynek. Zadbajcie o odpowiednią dawkę fizycznego ruchu i działania, żeby skanalizować silne energie. Oprócz sportu nadają się do tego wszelkie artystyczne projekty.

 

Horoskop tygodniowy

Wydarzenia końca poprzedniego tygodnia wpłyną również na PONIEDZIAŁEK i WTOREK. W tych dniach wzrośnie potrzeba wymiany myśli. To dobra pora, żeby w kręgu osób o podobnych zapatrywaniach dokonać oceny aktualnej sytuacji i zaprosić do debaty ludzi, którzy reprezentują odmienne stanowisko. W efekcie oba dni sprzyjają negocjacjom i dyskusjom na aktualne tematy. Jeśli zainteresowani będą uczciwi, otwarci i gotowi na partnerskie rozmowy, to mogą poruszyć nawet najtrudniejsze kwestie. Gorzej, jeżeli górę wezmą teraz ideologiczne argumenty.

 

Give Peace a Chance: Ryby

W ŚRODĘ i czwartek opisane na wstępie procesy osiągną swoje apogeum. W środę wieczorem (18.35) nastąpi nów w Rybach, niemal jednocześnie pojawi się inny ważny astrologiczny bodziec. Dlatego ten czas dostarczy pierwszych impulsów dla dalszego biegu wypadków.

 

Wenus/Mars/Pluton

CZWARTEK przyniesie kolejne istotne oddziaływania. Duży poziom wrażliwości oraz silna tęsknota za porozumieniem będą kontrastować z potężnymi energiami. Te ostatnie wymuszą jednoznaczne decyzje, ale będą też sprzyjać prowokacjom i demonstrowaniu władzy. Zależnie od podejścia do tematu uruchomione zostaną różne procesy. Jeśli zainteresowani świadomie skoncentrują się na rzeczach istotnych, jasno wyrażą swoje potrzeby i oczekiwania, to może nastąpić przełom. Wszystko pod warunkiem, że uwzględnią cały obraz sytuacji, a w razie potrzeby okażą elastyczność oraz współczucie. Tam, gdzie górę wezmą urażona duma, frustracje, rozczarowania, bezsilność albo dążenie do władzy, grozi eskalacja konfliktu. Przede wszystkim zadbajcie o odpowiednią dawkę fizycznego ruchu – najlepiej na świeżym powietrzu.

W PIĄTEK i w SOBOTĘ może nas rozpierać energia. Tam, gdzie w poprzednich dniach udało się doprowadzić do przełomu, mogą teraz zostać wykonane pierwsze kroki w celu realizacji zamierzeń.
Powściągnijcie jedna skłonność do zbyt żywiołowych działań. W piątek wystarczy byle błahostka, żeby zakwestionować poczucie bezpieczeństwa. Inaczej sytuacja będzie wyglądać tam, gdzie w minionych dniach wykorzystano dostępną energię, żeby utrzymać w ryzach każdy ruch czy okiełznać napięcie. Wtedy zablokowane impulsy mogą wyładować się w postaci niepohamowanej agresji. Tak czy owak zadbajcie o fizyczną aktywność.

 

Wenus/Mars Wodnik

W SOBOTĘ wzrośnie wiara we własne siły, nasz wzrok skieruje się w przyszłość, chętnie wysondujemy nowe opcje i szanse. Niewykluczone, że teraz rozpocznie się proces, który w kolejnych dniach dostarczy nam nowych, ważnych wglądów i wizji.

W NIEDZIELĘ napłynie (tymczasowo) ostatni impuls do restartu. Prawdopodobnie w tym dniu ogólny nastrój ulegnie znacznej zmianie. Ciśnienie z poprzednich dni ustąpi, łatwiej będzie nam oddychać i otworzyć się na nowe rzeczy. Przede wszystkim ten dzień wyznaczy początek nowego dwuletniego cyklu w związkach. Głównymi tematami tego cyklu będą równość, wolność jednostki, przyjaźń i zrozumienie. Wykorzystajcie okazję, żeby rozejrzeć się wokół i odpowiedzcie sobie na pytanie, jakie związki z innymi pozwalają Wam zrealizować te postulaty.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Josep Castells, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897