CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.12.Horoskop tygodniowyPełnia Bliźnięta rywalizacja 5. – 11.12.2022

4 grudnia 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/12/22-12-6-pelnia-bliznieta-rywalizacja.webp?fit=1200%2C764&ssl=1

pełnia Bliźnięta rywalizacja / po wysokich wzlotach twarde lądowanie na ziemi – zderzenie z rzeczywistością / wyciągnąć wnioski, dokonać podsumowania, zobaczyć swoje postępy, ale również błędne założenia / osiągnięcia, konkurowanie, rywalizacja – co jest możliwe, kto wygra? / prawa, doktryny i przekonania wystawione na próbę: co jest potrzebne, co jest słuszne i sprawiedliwe?

 

W najbliższych dniach nastąpi wyraźna zmiana nastroju. Prawdopodobnie pierwszą połowę tygodnia zdominują jeszcze nadzieje, radosne oczekiwania i entuzjazm, potem górę wezmą powaga, refleksyjność i rozczarowania. Wiele osób dostanie kubeł zimnej wody na głowę.

 

Nadmiarowość

Pora sporządzić bilans. Teraz zobaczymy, gdzie dokonaliśmy postępu i które z zamierzonych celów zostały osiągnięte. Jednocześnie ujawnią się konsekwencje zbyt lekkomyślnego zachowania, wygórowanych wymagań czy przeceniania własnych możliwości.
Przede wszystkim na pierwszy plan wyjdą projekty i działania, które zostały zainicjowane dwa tygodnie temu. Uwagę przykują też ideały, możliwości i potencjały, które po raz pierwszy zaistniały w naszej świadomości w marcu i kwietniu br. Prawdopodobnie trzeba będzie też podsumować cele, projekty i plany wyznaczone lub zainicjowane w październiku 2021 roku. Ponadto aktualności nabiorą doświadczenia i wydarzenia z lat 2001/02 oraz historie i konflikty z tamtego okresu. Niewykluczone, że zostaną wyjaśnione kwestie, które przez długi czas były bez odpowiedzi, ewentualnie nowe spostrzeżenia postawią je w innym świetle.
Ci, którzy są gotowi cieszyć się z dokonanych postępów i spełnionych nadziei, ale także poradzić sobie z frustrującymi wnioskami dotyczącymi błędnych założeń, niewłaściwych wyborów i przestojów, mogą wyciągnąć lekcję i skorygować dalszą strategię działania.

 

Rywalizacja

Dodatkowo skupimy się na wszelkich formach rywalizacji. Nieoczekiwani nowicjusze mogą wywołać spore poruszenie, a dotychczasowi zwycięzcy poniosą niewytłumaczalne porażki. Ponadto w centrum zainteresowania znajdą się przedstawiciele władzy i przywódcy oraz ich potencjalni następcy. Zwłaszcza dotyczy to sportu, kultury, biznesu i polityki. Prawdopodobnie ci, którzy sprawują władzę i mają autorytet będą skonfrontowani z próbą detronizacji.  Niewykluczone, że ktoś zostanie nawet pozbawiony „tronu”. Na poziomie osobistym zaogni się rywalizacja i konflikty dotyczące realizacji jakiegoś zamiaru albo ukryte napięcia na linii ojciec-syn.

 

Konsekwencje

Poza tym w najbliższych dniach zobaczymy konsekwencje dotychczasowej hojności i tolerancji. W niektórych przypadkach będzie można zebrać owoce osobistego zaangażowania; w innych zdamy sobie sprawę, że wielki zapał nie zawsze prowadzi do upragnionego celu. Cóż, nawet najlepiej pielęgnowane drzewa nie rosną do nieba… Jednocześnie rozczarowania i straty uświadomią nam, że oczekiwania były zbyt wysokie, a dostępne zasoby i możliwości zostały nadużyte.
W efekcie przedmiotem uwagi staną się również konsekwencje bezprawnej ingerencji, przesadnej aktywności, nadmiaru i marnotrawstwa. Przy tym na pierwszy plan wysuną się finanse, wartości, relacje oraz kwestie prawne – zarówno na poziomie osobistym, jak i w odniesieniu do instytucji gospodarczych, politycznych, umów czy sojuszy. Prawdopodobnie we wszystkich tych sprawach okaże się, że dotychczasowy kurs i zachowanie wymagają ponownego rozpatrzenia.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK poczujemy potrzebę zajęcia się rzeczami, które dają nam radość, przyjemność i spełnienie. Aktualności nabiorą również kwestie bezpieczeństwa, posiadania i dążenie do sprawiedliwości. Zadaj sobie pytanie, co nadaje Twojemu życiu sens i znaczenie, do czego warto dążyć i co warto zachować. Potem zaangażuj się w to!

 

Pełnia Bliźnięta

W ŚRODĘ i CZWARTEK wzrośnie potrzeba aktywności społecznej, kontaktów i rozmów. Dlatego oba dni sprzyjają spotkaniom oraz dyskusjom na najróżniejsze tematy. Przy tym chętnie będziemy porównywać się i mierzyć z innymi, rzucimy komuś wyzwanie i doprowadzimy do konfrontacji. W efekcie dojdzie do ożywionej, gorącej wymiany zdań. Jeśli zaangażowani podejdą do rozmówcy z szacunkiem i zachowają granice przyzwoitości, to zostaną omówione nawet najbardziej kontrowersyjne tematy lub stare konflikty. Sytuacja zrobi się jednak nieprzyjemna, jeśli górę wezmą stare urazy albo sztywne wyobrażenia o tym, co jest słuszne. Wtedy kłótnie eskalują i przybiorą destrukcyjny obrót.
Prawdopodobnie dla niektórych będzie to bezsenna noc… Ponieważ proces osiągnie apogeum w czwartek rano. Tego dnia o 5.08 nastąpi pełnia. W najlepszym przypadku możesz teraz poczynić ważne spostrzeżenia na temat siebie, swoich planów, działań, możliwych błędów i zbliżających się niebezpieczeństw. Unikaj jednak pochopnych wniosków i impulsywnych decyzji. Upewnij się również, że masz dostatecznie dużo (fizycznego) ruchu.

 

Uczucia i rodzina

Od PIĄTKU główną rolę zaczną odgrywać wszelkiego rodzaju uczucia. Do głosu dojdzie potrzeba miłości, wspólnoty i przynależności. W związku z tym zamanifestują się życzenia, tęsknoty i oczekiwania wobec innych, ale także skrypty rodzinne, uwarunkowania i rozczarowania z przeszłości.
Takie tematy zdominują też WEEKEND. Najlepiej znajdź teraz okazję, żeby spotkać się z ludźmi, których lubisz. Jakość czasu sprzyja zgłębianiu wątków rodzinnych i związanych z nimi historii. Z działających energii skorzystają też czynności domowe oraz wszystko, co służy własnemu dobremu samopoczuciu, np. przytulanie, kąpiel, jedzenie czegoś dobrego, spędzanie czasu ze zwierzętami lub dziećmi.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Bao Truong, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897