CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

2022Horoskop tygodniowyNeptun dream big! 28.11. – 4.12.2022

27 listopada 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/11/22-11-28-Neptun-dream-big.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

Neptun dream big, nadzieje vs iluzje i rozczarowania / scysje / chcieć i móc / partnerstwa, umowy, związki wystawione na próbę / ideały, marzenia i tęsknoty – co może być spełnione? Co potem? Co, jeśli oczekiwania i nadzieje zostaną zawiedzione?

 

W tym tygodniu w centrum uwagi znajdą się umowy, związki i kontakty, a także wartości oraz poglądy. Nie zabraknie nam inspiracji, entuzjazmu, idealizmu i dążenia do poprawy sytuacji. Jednak punkt ciężkości ulegnie pewnemu przesunięciu. Przede wszystkim chodzi teraz o wizje, ideały, dążenie do spełnienia i zapewnienia sobie lepszej przyszłości.

 

Neptun dream big

W tym kontekście jak bumerang powracać będzie pytanie, czy kuszące perspektywy oraz cele, jakie sobie wyznaczyliśmy, w ogóle są osiągalne i możliwe do zrealizowania. Istotną rolę odegrają tutaj życzenia, wizje i tęsknoty, które po raz pierwszy pojawiły się w lutym i marcu tego roku, lub nowe dalekosiężne cele określone w tym czasie.
Na pierwszy plan wysuną się następujące pytania: Jakie nadzieje i oczekiwania zostały lub zostaną spełnione? Jakie wyniki i owoce przyniosła ich dotychczasowa realizacja? Dokąd tak naprawdę zmierzamy? Jednocześnie stanie się jasne, jakie błędne ścieżki zostały obrane i jakim iluzjom daliśmy się zwieść.
W tym ostatnim przypadku trzeba będzie dostrzec i skorygować zbyt idealistyczne wyobrażenia czy fałszywe założenia i uznać dotychczasowe cele za nieosiągalne. Jeśli zainteresowani wyciągną wnioski z popełnionych błędów, to mogą odebrać ważną lekcję na przyszłość. Gorzej, jeżeli zamiast tego zareagują szukaniem winnego, rozgoryczeniem, gniewem lub nienawiścią.

 

Wenus vs Mars

Również w odniesieniu do sieci społecznościowych, wszelkiego rodzaju związków i form partnerstwa w tym tygodniu musimy dokonać podsumowań i odpowiedzieć sobie na pytanie, w jakim stopniu spełniły się nasze ideały, oczekiwania i obietnice.
Niewykluczone, że przy okazji wyraźnie zobaczymy też konsekwencje swoich występków, nieporozumień bądź błędnie pojmowanej uczynności. Tutaj po wzlotach i wszelkiego rodzaju sukcesach trzeba będzie przygotować się do lądowania w konkretnej rzeczywistości. Miej świadomość tego, że w przeciwnym razie, jeśli spróbujesz uniknąć konfrontacji z realiami, to czeka Cię katastrofa. Jednocześnie możesz dostrzec dotychczas zaniedbany potencjał twórczy i poszukać sposobów jego wykorzystania.

 

Merkury vs Mars

Na konkretnym poziomie ważne procesy nastąpią również w dziedzinie komunikacji, mediów, polityki, handlu i transportu. Tutaj nieporozumienia, niejasności i tajemnicze zdarzenia mogą wywołać spore zamieszanie lub chaos. W takich sytuacjach zachowaj szczególną ostrożność.
Dodatkowo, jeśli w najbliższym tygodniu pojawią się wyjątkowo kuszące okazje i oferty, to warto chwilę odczekać, ostudzić głowę i nie podejmować pochopnych decyzji. Teraz znacząco wzrośnie niebezpieczeństwo niewłaściwych wyborów. Lepiej sprawdź, o co tak naprawdę chodzi. Jednocześnie to doskonały moment, żeby zająć się starymi konfliktami i poszukać rozwiązania, które zaakceptują wszystkie strony.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK zapragniemy spotkać się ze znajomymi i porozmawiać na różne tematy. Oprócz osobistych zamiłowań, wspólnych zainteresowań czy ideałów, dużo uwagi poświęcimy teraz kwestiom związanym z równością, różnorodnością albo integracją. W najlepszym przypadku ożywiona dyskusja pozwoli nam rozpoznać nowe powiązania między poszczególnymi puzzlami i dostrzec niezauważone wcześniej wspólne cechy. Wykorzystaj okazję, żeby przedstawić własne pomysły i ideały oraz zainspiruj się pomysłami innych. Jednak sprawy ulegną komplikacji, jeśli nie uszanujemy cudzego punktu widzenia, prawa do własnej interpretacji zdarzeń i będziemy poniżać lub zwalczać czyjeś przekonania.

W ŚRODĘ i CZWARTEK nastroje ulegną zasadniczej zmianie. Teraz wzrośnie tęsknota za miłością, zrozumieniem i więzią. Jednocześnie poczujemy wielką chęć przeżycia przygody albo odkrycia czegoś wspólnie z innymi. Nie zabraknie nam też inspiracji ani kreatywnych pomysłów. Poza tym powietrze wypełni się erotyką i łatwo zaiskrzy między ludźmi. Z uwolnionych energii skorzystają także działania muzyczne i artystyczne.
Najlepiej poświęć się tematowi, który Cię uskrzydla i inspiruje. Ponieważ niełatwo będzie odróżnić pragnienia, marzenia i wizję od rzeczywistości, to zachowaj rozwagę. Składanie wiążących zobowiązań czy podejmowanie ważnych decyzji lepiej odłożyć na później. Silna obecnie skłonność do tracenia gruntu pod stopami albo reagowania złością czy nienawiścią wobec „winnych”, może mieć bardzo nieprzyjemne konsekwencje. Dlatego powściągnij impulsy do takiego zachowania.
Również w piątek nie zabraknie nam inspiracji ani idealizmu. Jednak tego dnia znacznie wzrośnie ryzyko dwuznaczności i nieporozumień. Dlatego zachowaj szczególną ostrożność na drodze, w kontaktach, komunikacji i w podejściu do mediów.

 

Księżyc w Baranie

W czasie WEEKENDU poczujemy przypływ energii i ogarnie nas żądza czynu. Jednocześnie wyraźnie wzrośnie tendencja do reagowania w oparciu o stare wzorce, wdrukowania z dzieciństwa czy wyobrażenia. Po prostu spojrzymy na wydarzenia tych dni przez zabarwione w ten sposób „okulary”. Dlatego należy się spodziewać się błędnych decyzji i działań nieadekwatnych do sytuacji. Możesz jednak wykorzystać jakość czasu, żeby poradzić sobie ze sprawami z przeszłości lub starymi, nierozwiązanymi konfliktami. Ogólnie rzecz biorąc, w SOBOTĘ i NIEDZIELĘ należy być szczególnie uważnym – na drodze i w szeroko pojmowanej komunikacji. Zadbaj o to, żeby mieć możliwie jak najwięcej okazji do ruchu.

 

Neptun zastopuje

W czasie weekendu Neptun – patrząc z perspektywy Ziemi – zatrzyma się (22°38 Ryb) i przejdzie do ruchu prostego. Tym samym zakończy się proces, który trwał od wiosny 2021 roku. Osoby, które w swoich horoskopach mają obsadę 23°-24° Bliźniąt, Panny, Strzelca i Ryb i którym od dłuższego czasu doskwierała niemoc, powoli wyjdą z mgły.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Modes. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Kenny Eliason, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897