CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.11.Horoskop tygodniowyNów w Strzelcu 21. – 27.11.2022

20 listopada 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/11/22-11-21-now-w-strzelcu.webp?fit=1200%2C766&ssl=1

nów w Strzelcu / Strzelec i «prawda»: Kto ma rację? Co jest właściwe i sprawiedliwe? / nawracanie na jedyną słuszną wiarę / idole, wzorce do naśladowania, bohaterowie i influencerzy w centrum uwagi / nowe perspektywy, nowe wizje i cele / zrozumienie, tolerancja i zachwyt, ale również fanatyzm i nienawiść

 

W tym tygodniu rozpocznie się kolejny rozdział związany z zachodzącą zmianą hierarchii wartości. W mniejszym stopniu chodzi o wartości materialne czy namacalne, ale raczej o pytanie, do czego warto dążyć, co jest prawdziwe i słuszne, komu należy wierzyć i za kim iść.

 

Strzelec i «prawda»

Teraz stanie się jasne, jak bardzo rzeczy uznawane za „prawdziwe” i „sprawiedliwe”, zależą od perspektywy oraz poglądów zainteresowanych. Przede wszystkim doświadczenia, spostrzeżenia i wydarzenia tych dni wymagają otwarcia się na przekonania innych ludzi. Trzeba będzie połączyć wszystkie elementy układanki w większą całość i uchwycić powiązania. W najlepszym przypadku dzięki temu uzmysłowimy sobie istniejące przekonania oraz uprzedzenia, zrozumiemy cudze poglądy oraz poszukamy wspólnych celów i wizji.

 

Łatwowierność

W tym kontekście na pierwszy plan wysuną się dwa różne, ale równie problematyczne zachowania. Jeśli osoby zaangażowane będą zbyt otwarte czy idealistyczne i – próbując okazać innym zrozumienie czy empatię – zdradzą własne wartości, to mogą zostać oszukane. Wtedy łatwo będzie o rozczarowanie i frustrację. Odniesiemy wrażenie, że ktoś nas przechytrzył i wykorzystał naszą tolerancję. W takich przypadkach zawiedzione oczekiwania przerodzą się w nienawiść czy złość.
Równie delikatny jest wariant przeciwny, kiedy zainteresowani będą święcie przekonani, że mają rację, a ich pogląd jest jedynym słusznym. Takie osoby zakwestionują wszystko, co nie pasuje do ich przekonań i spróbują za wszelką cenę przekonać innych do swojej prawdy. W tym przypadku wszyscy, którzy nie akceptują ich poglądów, zostaną potraktowani jako niedowiarki, błądzący albo zdrajcy, który trzeba napiętnować, potępiać lub zwalczać.

Przede wszystkim w centrum uwagi znajdą się poglądy polityczne, kulturowe i religijne, związane z nimi wizje i wartości, a także liderzy opinii wraz ze swoimi zwolennikami i fanami. Tematem powszechnej debaty staną się również kwestie konstytucyjne i prawne, pogoń za sukcesem, postępem, wzrostem, prestiżem i bogactwem. Poza tym aktualności nabiorą tematy z 1995-2004.

 

Strzelec

W życiu osobistym łatwiej będzie nam zarazić innych radością życia, entuzjazmem i pewnością siebie. Na szczególnie owocne rozmowy mogą liczyć wszyscy, którzy otwarcie podzielą się swoimi doświadczeniami czy opiniami, ale także uwzględnią nowe, nie brane wcześniej pod uwagę punkty widzenia. Wtedy będzie można znaleźć przyjaciół, nawiązać nowe znajomości albo stworzyć podstawy dla nowego zrozumienia sytuacji.
Sprawy przybiorą jednak niekorzystny obrót, jeżeli w swoim entuzjazmie okażemy się zbyt ekstrawaganccy bądź napastliwi, zaatakujemy kogoś lub będziemy zwalczać wszystkich, którzy nie podzielają naszego zdania. Powściągnij takie impulsy!

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK na pierwszy plan wysunie się potrzeba spotkań towarzyskich. Jeśli zdołamy porozmawiać z innymi jak równy z równym oraz uszanujemy cudze punkty widzenia, to możemy znaleźć wspólne wizje, określić wspólne pragnienia i obawy, które wcześnie nie były dla nas widoczne. Jakość czasu sprzyja też omówieniu i w razie potrzeby uzupełnianiu istniejących umów.
Sprawy skomplikują się, jeżeli poczujemy się urażeni, a potrzeba sprawowania kontroli lub władzy uniemożliwi otwartą dyskusję.  Z uwolnionych teraz energii skorzystają szczególnie artyści i osoby pracujące twórczo.

W poniedziałek wieczorem wzrośnie emocjonalna intensywność. We WTOREK i ŚRODĘ zawładnie nami potrzeba pełnego zaangażowania się w jakiś temat, zbadania tła, zajrzenia za kulisy sprawy i przeniknięcia do tego, co jest „prawdziwe” i „rzeczywiste”.
To dwa dobre dni, aby wrócić do doświadczeń minionych tygodni, zrozumieć, co tak naprawdę zaszło, ale także pogodzić z tym, co już za nami.

 

Nów w Strzelcu

W środę o 23.56 nastąpi nów Księżyca. W efekcie wieczór i noc po nim wyznaczą nowy impuls oraz zasieją ziarno pod wydarzenia najbliższych tygodni. Zwróć uwagę na swoje doświadczenia, spostrzeżenia i marzenia! Niewykluczone, że dostarczą one ważnych wskazówek dotyczących dalszego rozwoju wypadków.

CZWARTEK i PIĄTEK upłyną pod znakiem opisanych powyżej tematów, ekspansji i rozwoju, szukania sensu, prawdy i sprawiedliwości. Skorzystaj z okazji, żeby przyjrzeć się własnym nadziejom i wizjom, zapytać siebie, co Cię inspiruje, w co wierzysz, komu lub czemu ufasz i do czego ostatecznie dążysz w życiu. Ogranicz jednak wszelkie impulsy do nawracania innych oraz przekonywania ich do własnych ideałów i prawd. Jeśli znasz swoją ścieżkę i idziesz nią, to znajdziesz towarzyszy, którzy podzielają Twoje poglądy.

W czasie WEEKENDU nastroje ulegną stonowaniu, zrobi się poważnie i pragmatycznie. Teraz chodzi o to, żeby poradzić sobie z prozą życia, z istniejącymi strukturami i ograniczeniami. To dobry moment, aby zająć się pytaniem, w jaki sposób nasze spostrzeżenia i wizje mogą zostać wcielone w życie. SOBOTA i NIEDZIELA sprzyjają też porządkowaniu domu i życia.  Dodatkowo większą uwagę warto poświęcić własnemu ciału. Ustal priorytety i trzymaj się tego, co jest dla Ciebie istotne.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Pixabay
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897