CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.08.Horoskop tygodniowyPełnia Lew-Wodnik 8.8. – 15.8.2022

7 sierpnia 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/08/pelnia-lew-wodnik-napiecie-turbulencje-slonce-uran.webp?fit=1200%2C760&ssl=1

hasła tygodnia: pełnia Lew-Wodnik / postęp vs stagnacja Słońce/Uran, protesty, turbulencje / kryzys i szansa / zmiana hierarchii wartości – kolejny rozdział / związki, cele i autorytety wystawione na próbę / informacje, spostrzeżenia, obserwacje, wnioski i decyzje wyznaczą kierunek na przyszłość / autorytety i przywódcy w centrum uwagi: władcy, ideolodzy, rewolucjoniści albo reformatorzy: kto wygra rywalizację?

 

Już w ubiegłym tygodniu różne wydarzenia wywoływały duże poruszenie, wzbudziły emocje i dostarczyły impulsów dla działania. Teraz napięcie i intensywność wzrosną jeszcze bardziej, w środę i czwartek nastąpi kolejna kulminacja energetyczna. W efekcie grożą spore turbulencje. Nasunie się pytanie: Postęp czy stagnacja? Aspekt Słońce/Uran poruszy punkt ubiegłotygodniowego spotkania Marsa z Uranem.
Zatem wszystkie osoby, które w zeszłym tygodniu odważyły się na rozpoczęcie kolejnego rozdziału, zainicjowanie czegoś nowego, mogą teraz napotkać pierwsze przeszkody, które będzie trzeba pokonać. Ci, którzy do tej pory opierali się wszelkim zmianom, będą zmuszeni do ich przeprowadzenia. Natomiast buntownicy i prowokatorzy zostaną skonfrontowani z pierwszymi konsekwencjami swojego zachowania.
We wszystkich wymienionych przypadkach chodzi o to, żeby ponownie rozważyć potencjalne konsekwencje własnej postawy oraz uwzględnić najnowsze ustalenia. Potem trzeba na nowo podjąć decyzję i określić dalszą strategię działania.

 

Odżyje przeszłość

Prawdopodobnie aktualności nabiorą również wydarzenia i procesy, które miały swój początek w odległej przeszłości. Z jednej strony w centrum uwagi będą wydarzenia i decyzje z lutego i maja. Na pierwszy plan wysuną się zamiary oraz intencje rozmaitych autorytetów czy przywódców. Zaabsorbują nas też osobiste cele i zmiany dokonane w tym czasie. To, co teraz nastąpi, rzuci nowe światło na rzeczy, które zaszły do tej pory i spowoduje zmianę punktu widzenia. Wyraźnie zobaczymy konsekwencje wcześniej obranego kursu. Przy okazji pojawi się też kwestia odpowiedzialności i osób odpowiedzialnych.
Sposób podejścia do tych ustaleń oraz podjęte w efekcie decyzje wyznaczą kierunek dalszego rozwoju wypadków. Jeśli punktem wyjścia będą prawdziwe wartości i jednoznaczne, konkretne stanowisko, to może teraz nastąpić istotny przełom.

 

Ograniczenia

Raz po raz będziemy musieli odróżniać sytuacje, w których należy przestrzegać istniejących granic, od tych w których należy stawić czoło pojawiającym się przeszkodom i pokonać je siłą woli, wytrwałością, dyscypliną albo kreatywnością. Bądź gotowa/-y bronić tego, co jest dla Ciebie ważne, ale uszanuj też własne i cudze granice – w przeciwnym razie grożą nieprzyjemne konsekwencje.

 

Związki

W związkach oraz w odniesieniu do wszelkiego rodzaju wartości w centrum uwagi znajdą się wydarzenia z okresu od Bożego Narodzenia do Sylwestra, a także z początku marca tego roku. W relacjach, sojuszach i rozmaitych formach partnerstwa, stanie się jasne, o co tak naprawdę chodzi.
Lojalność i zaangażowanie zostaną wystawione na próbę, zobaczymy również, czy dana forma partnerstwa lub umowa są w stanie sprostać zachodzącym procesom. Jeśli relacje i umowy bazują głównie na zależności, manipulacji lub szantażu, to ten fakt wyjdzie teraz na jaw. Z drugiej strony okaże się, które więzi są prawdziwe, autentyczne i żywe. Prawdopodobnie w pierwszym przypadku kryzys doprowadzi do rozłamu, w drugim – wzmocni relację.
To samo dotyczy wszelkiego rodzaju wartości. Zarówno w dziedzinie ekonomii i finansów, a także kwestii majątkowych i podejścia do posiadanych zasobów krytyczne sytuacje wymuszą podjęcie fundamentalnych decyzji. Albo zostaną podjęte konkretne działania w kierunku większego zaangażowania i wiążących zobowiązań, albo poniesiemy straty.

 

Horoskop tygodniowy

Początek tygodnia przyniesie mieszany program. Z jednej strony w powietrzu będzie unosił się duch optymizmu, entuzjazmu i chętnie zaangażujemy się w realizację jakiejś idei lub jakiegoś ideału. Jednocześnie łatwo damy się czemuś ponieść lub pochłonąć i stracimy kontakt z rzeczywistością. Będzie to szczególnie niebezpieczne dla osób, które czują się ograniczone przez okoliczności lub innych ludzi, mają wrażenie, że ktoś im coś utrudnia lub nimi manipuluje. Jeśli należycie do tej grupy, to powściągnijcie skłonność do zbyt ekstremalnych reakcji. Okazując nienawiść lub zrzucając na kogoś winę, zniszczysz więcej, niż się spodziewasz.

 

Turbulencje Słońce-Uran

We WTOREK i ŚRODĘ zapadną pierwsze fundamentalne decyzje. Teraz wzrośnie potrzeba porządku i jasności. Jednocześnie nadal będziemy odczuwać emocjonalną intensywność, dlatego gwałtownie zareagujemy na różne wydarzenia.
Zastanów się, co jest warte Twojego czasu i zaangażowania, czemu pragniesz poświęcić się całkowicie i bez względu na konsekwencje. Bądź gotowa/-y zobowiązać się do tego oraz pożegnać z tym, co straciło już rację bytu. Jakość czasu sprzyja również porządkom w biurze, domu, szafach albo we własnym wnętrzu i wyrzuceniu tego, co straciło już aktualność.
Turbulencje szczególnie dotyczą osób, które w swoich horoskopach mają obsadę 19° Byka, Lwa, Skorpiona i Wodnika. W tym oczywiście Lwów urodzonych 10-12 sierpnia.

 

 

Pełnia Lew-Wodnik

W CZWARTEK i PIĄTEK napięcie osiągnie swoje apogeum. Te dwa dni upłyną pod znakiem niepokoju, ekscytacji i dziwnego podniecenia. Teraz zawładnie nami żądza przygód, zapragniemy przeżyć coś niesamowitego, uwolnić się od wszystkiego, co nas ogranicza i pójść własną, inną drogą.
Bądź gotowa/-y odważyć się na coś, ale jednocześnie miej na względzie możliwe zagrożenia i skutki swojej szalonej przygody. W piątek, 12 sierpnia (godz. 3.35) nastąpi pełnia Lew-Wodnik. Astrologicznie nawiązuje ona do tematów zaćmienia Słońca z sierpnia 1999 roku. Wydarzenia i przeżycia z tamtego okresu znowu nabiorą aktualności. W najlepszym wypadku zobaczymy je teraz w zupełnie nowym świetle, ale zainicjowane wtedy procesy mogą też wkroczyć w zupełnie nową fazę.

W czasie WEEKENDU nastrój zrobi się bardziej kontemplacyjny i „stonowany”. Entuzjazm i ekscytacja ustąpią miejsca tęsknocie za pięknem, potrzebie miłości i harmonii. Jednocześnie wyraźnie zobaczymy konsekwencje wydarzeń ostatnich tygodni i granice własnych możliwości.
Najlepiej poświęć się teraz sprawom, które Cię absorbują. Z jakości czasu skorzystają również działania twórcze i artystyczne.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Warren Wong, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897