CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

2022.08.Horoskop tygodniowyPrzyjemności Wenus/Jowisz 15. – 21.8.2022

14 sierpnia 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/08/chwila-przyjemnosci-wenus-jowisz-1.jpg?fit=800%2C507&ssl=1

hasła tygodnia: chwila przyjemności Wenus/Jowisz / chwila wytchnienia – wziąć głęboki oddech, przepracować doświadczenia, wyjaśnić i zamknąć stare sprawy / poznać uroki życia / radosne, kreatywne działania / uważność i ostrożność w komunikacji opłacą się

 

Po dość napiętym – z astrologicznego punktu widzenia – okresie, teraz sytuacja chwilowo rozluźni się i łatwiej będzie nam dostrzec przyjemne strony życia. To dobry czas, żeby poczuć siebie, znaleźć twardy grunt pod stopami, odpocząć i odzyskać siły.

 

Chwila przyjemności

Dostępne teraz energie zaoferują nam różne możliwości. W związkach czas sprzyja wszelkim wspólnym przedsięwzięciom. 11 sierpnia Wenus weszła do znaku Lwa, w którym przebywa obecnie wraz ze Słońcem. Dlatego hojne nastawienie i gotowość do poważnego traktowania własnych oraz cudzych życzeń otworzy drogę do konstruktywnego rozwiązania konfliktów. Czas sprzyja również zmysłowym doznaniom i erotyce.
Na poziomie osobistym warto zrobić coś dobrego dla siebie albo pozwolić sobie na jakąś szczególną przyjemność. Z jakości czasu skorzystają też wszelkie twórcze, kreatywne projekty.

 

Zdrowie

Według innej korespondencji uwolnione teraz energie sprzyjają również temu, żeby świadome zająć się kwestiami związanymi z fizycznością lub zdrowiem oraz tematami dnia codziennego, które wcześniej z powodu innych priorytetów zostały zaniedbane. Dodatkowo warto rozmawiać o swoich wizjach, tęsknotach i marzeniach. Możesz wyraźnie zobaczyć, które z nich mają szansę zostać zrealizowane. We wszystkich tych sprawach należy jednak zachować rozwagę. Jeśli zechcesz zbyt wiele lub za bardzo odlecisz i stracisz z oczu konkretną rzeczywistość, to grożą wypadki albo rozczarowania.

 

Nieporozumienia

Ogólnie rzecz biorąc, wzrośnie teraz skłonność do dwuznaczności, nieporozumień, oszustw lub chaotycznych sytuacji, zwłaszcza w dziedzinie mediów, komunikacji, handlu, transportu i edukacji. Dlatego w tych sprawach warto zachować ostrożność. Ćwicz cierpliwość, zaplanuj na realizację zadań więcej czasu niż zwykle i w razie potrzeby dostosuj się do panujących okoliczności.

 

Nagły wybuch

Jednak chwilowe odprężenie może też doprowadzić do tego, że w tych dniach zamanifestują się trzymane wcześniej w ryzach bądź tłumione buntownicze impulsy, gniew i agresja, ale także lęki czy frustracje. Mogą one rozładować się w sposób gwałtowny i niekontrolowany. W takim przypadku świadomie rozładuj energię, nie wyrządzając nikomu krzywdy. Natomiast, jeśli wybuchnie ktoś w Twoim otoczeniu, to spróbuj zachować spokój i dystans.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK początkowo wybrzmiewać będą doświadczenia minionego weekendu. Jednocześnie powróci duch optymizmu! To w naszym kraju dzień wolny od pracy, święto Wojska Polskiego i Matki Boskiej Zielnej. Prawdopodobnie poczujemy ogromną chęć działania i zrobienia czegoś. Dwa pierwsze dni tygodnia sprzyjają realizacji projektów i planów wymagających osobistego zaangażowania i poświęcenia. Z jakości czasu skorzystają sport, zabawy i gry, najlepiej wspólnie z innymi, a także wszystkie inne formy aktywności ruchowej. Możesz też wykorzystać poniedziałek i WTOREK, aby poświęcić się zadaniu, które od dawna czeka na realizację. To nie jest najlepsza pora dla osób szukających spokoju i ciszy. Pohamuj jednak pragnienie, aby odegrać się na tych, którzy w ostatnim tygodniu nękali Cię bądź ograniczali. Inaczej ryzykujesz nieprzyjemne konsekwencje.

 

Zmysłowe przyjemności

W ŚRODĘ, CZWARTEK, a także w PIĄTEK na pierwszy plan wysuną się rzeczy i czynności, które cieszą zmysły.  Na „niebie” utworzy się aspekt Wenus z Jowiszem: czas na chwilę przyjemności! Niezależnie od tego, czy doświadczysz erotycznych uniesień, zakosztujesz dobrego jedzenia czy poświęcisz się twórczym działaniom – skorzystasz z jakości czasu.
W czwartek konstelacje postawią poprzeczkę nieco wyżej. Z jednej strony możemy liczyć na przypływ natchnienia, nie zabraknie nam też chęci eksperymentowania, pomysłowości ani ciekawych okazji. Jednocześnie wzrośnie jednak skłonność do irytacji, ryzykownego zachowania czy pochopnych działań. W tym dniu mogą też dojść do głosu stłumione w ostatnich tygodniach impulsy i frustracje. W takiej chwili najlepiej zatrzymaj się na moment i odpowiedz sobie pytanie, czy potrafisz wziąć odpowiedzialność za konsekwencje swoich działań? Tak czy inaczej, spodziewaj się niespodziewanych zdarzeń i zwrotów akcji. W piątek napięcie nieco zmaleje, wzrośnie gotowość do konkretu i zaangażowania się w coś. Wykorzystaj ten czas, żeby zająć się ważnym dla siebie projektem.

 

Pokusy

W czasie WEEKENDU wzrośnie potrzeba spotkań, rozmów i zabawy. Nie zabraknie nam teraz wyobraźni ani kreatywnych pomysłów. Najlepiej spotkaj się z przyjaciółmi albo zrób coś, co Cię inspiruje i cieszy. Konstelacje sprzyjają również wszelkim projektom twórczym. Mów otwarcie o swoich tęsknotach i pragnieniach oraz szukaj sposobów ich realizacji.
Ponieważ w tych dniach wzrośnie uwodzicielstwo i skłonność do ulegania pokusom, a także niebezpieczeństwo nieporozumień i niejasności, to w przypadku ważnych tematów lub kwestii zasadniczych trzeba zachować szczególną czujność. Postaraj się odróżnić fantazję, ideał i wizję od rzeczywistości. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie wielu rozczarowań. Ponadto należy liczyć się z błędami i pomyłkami w ruchu drogowym oraz w kontaktach z mediami czy środkami komunikacji.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Vidar Nordli Mathisen, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897