CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.07.Horoskop tygodniowyErotyka i zmysłowość 25. – 31.7.2022

24 lipca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/07/erotyka-i-zmyslowosc-Wenus-Lilith-Ksiezyc.webp?fit=1200%2C762&ssl=1

hasła tygodnia: erotyka i zmysłowość – czas na korzystanie z przyjemności i uroków życia/ światło i mrok, radość i cierpienie / potęga kobiecości / kreatywność i twórcze działanie / dostrzec oraz uszanować granice możliwości

 

W tym tygodniu granica między światłem i mrokiem będzie trudna do uchwycenia. Teraz istotną rolę odegrają erotyka i zmysłowość. Czas na korzystanie z przyjemności i uroków życia! Do słonecznych aspektów tych dni należą celebrowanie i umiłowanie życia oraz wszelkich form zabawy. Dodatkowo pojawi się wzmożona potrzeba wypróbowania czegoś nowego, zwrócenia na siebie uwagi i/lub zyskania szacunku poprzez nietypowe zachowanie.

 

Znak Lwa

Najlepszą formę wyrazu uwolnionych teraz energii stanowią imprezy, przygody erotyczne, działania twórcze i kreatywne oraz wszystko, co ma związek z przyjemnością. Ci, którzy dysponują wolnym czasem i zechcą poświęcić się tym aspektom życia, mogą teraz doświadczyć spełnienia i wielu przyjemności. Również osoby wykonujące twórcze, artystyczne zawody lub mające takie hobby skorzystają z licznych inspiracji i kreatywności. Jakość czasu nie sprzyja natomiast wykonywaniu monotonnych zajęć lub zadań wymagających uważności czy taktu.

 

Merkury vs Mars/Uran

Przede wszystkim na początku tygodnia możemy jednak mieć problem z opanowaniem silnej drażliwości. Do tego dojdzie skłonność do przesady, zbyt wysokich oczekiwań lub wymagań. Dlatego nawet drobne nieporozumienia czy frustracje mogą wzbudzić duże niezadowolenie, wybuch złości, poczucie bycia nie dość dobrym lub niesprawiedliwie potraktowanym. W rezultacie padną ostre słowa, dojdzie do scysji i bardzo gwałtownych reakcji.

 

Postaw na oryginalność

Takich momentów raczej nie sposób uniknąć. Dlatego o dalszym przebiegu zdarzeń zadecyduje reakcja zaangażowanych osób. Jeśli w konfliktowej sytuacji zajmiemy jasne, konkretne stanowisko, będziemy rozmawiać w sposób otwarty, uczciwy, jak równy z równym, to możemy znaleźć konstruktywne, przyszłościowe rozwiązania.
Warto też rozważyć niekonwencjonalne pomysły i ewentualne opcje, aby ustalić, co jest możliwe do zrealizowania. W najlepszym przypadku nastąpi nieoczekiwany przełom w sprawie, która od dawna jest problemem i wcześniej wydawała się nierozwiązywalna.
Jeżeli jednak zaangażowani w takiej sytuacji obrażą się, zareagują przekorą bądź buntem, ewentualnie zaczną szukać winnych czy kozłów ofiarnych, to nawet pozornie błahe incydenty posłużą za iskrę zapalną, która doprowadzi do eskalacji konfliktu lub wybuchu.

 

Księżyc-Wenus-Lilith w Raku

Ponadto w tych dniach w centrum uwagi znajdą się również energie, obrazy i manifestacje pierwotnej zasady żeńskiej. Na konkretnym poziomie, oprócz silnych, potężnych kobiet, dużą uwagę przykują – niezależnie od płci – osoby wyróżniające się charyzmą i sporym oddziaływaniem na innych. W centrum zainteresowania znajdą się między innymi ludzie, którzy przełamują istniejące tabu, są całkowicie pochłonięci swoją rolą oraz zadaniem i w tym procesie przekraczają własne ograniczenia. Dotyczy to także osób o twórczym, kreatywnym potencjale.
Prawdopodobnie tacy ludzie wzbudzą teraz szczególnie wielką fascynację albo uruchomią naszą reakcję obronną, wywołają magiczne przyciąganie i głęboki podziw albo zagrożenie i strach. W efekcie łatwo dojdzie do polowania na czarownice czy shitstormu.

 

Związki

Aktualne konfiguracje astrologiczne będą ponadto sprzyjać potężnym, transformującym doświadczeniom w związkach. Tutaj również z jednej strony pojawi się miłość, przyciąganie i fascynacja, a z drugiej – silne lęki, odrzucenie czy nienawiść.

 

Moc natury

Zgodnie z inną korespondencją układy planetarne wskazują też na silne doświadczenia z potęgą natury i żywiołu wody, które mogą zmienić nasze nastawienie do nich. Większość incydentów i wydarzeń związanych z tymi tematami prawdopodobnie zapoczątkuje nowy rozwój wypadków, nieoczekiwany zwrot w narracji bądź przyniesie zmianę perspektywy w zakresie obowiązujących wzorców i wartości.

 

Spełniają się marzenia

Według zupełnie innej korespondencji, konstelacje wzmocnią moc i siłę pragnień czy nadziei albo lęków i niepokojów. Zarówno światło, jak i mrok mają teraz potencjał spełnienia. Na poziomie osobistym warto więc zwrócić uwagę na wewnętrzne obrazy i uczucia – czego pragniemy, czego się boimy.

 

Wenus-Chiron

W drugiej połowie tygodnia zrobi się nieco spokojniej, jednocześnie nad naszymi głowami zbiorą się nowe, ciemne chmury. Teraz zobaczymy, że nie wszystkie kreatywne pomysły i plany mogą być zrealizowane zgodnie z oczekiwaniami. Zwłaszcza w dziedzinie komunikacji, handlu i transportu trzeba będzie zaakceptować istniejące ograniczenia i dostosować się do nich.
Z drugiej strony, w odniesieniu do spraw związanych ze związkami, wartościami, stanem posiadania oraz finansów, realne lub tylko pozorne straty wywołają bolesne rozczarowania, niepewność lub wątpliwości. Bieżące zdarzenia mogą również odnowić stare urazy.
Jeśli zostaniesz skonfrontowana/-y z takimi doświadczeniami, to wrzuć na luz, nie reaguj od razu. Świadomie daj sobie czas na zebranie myśli i wyjaśnienie sprawy. Jeśli zdołasz zachować spokój, to wiele początkowo trudnych lub niebezpiecznych sytuacji samo wyjaśni się i rozwiąże.

 

Horoskop tygodnia

PONIEDZIAŁEK zdominuje chęć zabawy i spotkań, nie zabraknie nam też pomysłów ani możliwości spełnienia marzeń. Znajdź teraz czas na celebrowanie życia oraz lekkości bytu, najlepiej wspólnie z innymi. Jednak podczas wzlotów fantazji uważaj, żeby nie stracić całkowicie gruntu pod stopami, powściągnij skłonność do przesady. Dzięki temu unikniesz później rozczarowań i twardego „lądowania na Ziemi”. Uważaj też na pieniądze i używki.

 

Księżyc-Wenus-Lilith w Raku

We WTOREK i ŚRODĘ na pierwszy plan wysuną się wszelkiego rodzaju uczucia. W tych dniach wzrośnie potrzeba miłości, wspólnoty i przynależności. Magiczne doświadczenia mogą nas głęboko poruszyć. Możliwe są również doznania, w których przemieszają się lęki i fascynacja. Jeśli masz zdrowe poczucie siebie i minimum niezależności, to możesz zanurzyć się w oceanie uczuć. Ten proces „nakarmi” Cię i wzmocni. Jednak osoby, które mają skłonność do zatracania się lub uzależniania, powinny zachować ostrożność.
Unikaj prób upartego trzymania się czegoś lub manipulowania kimś. W takim przypadku grożą bolesne konsekwencje.

W CZWARTEK nastąpi nów Księżyca (godz. 19.54). Pod wieloma względami ten dzień w wielu dziedzinach wyznaczy punkt zwrotny lub przejście do nowej fazy. Przede wszystkim zdominuje go chęć przeżycia przygody albo twórczej aktywności. Nie zabraknie nam pomysłów czy kreatywnych impulsów do działania. Z jakości czasu skorzystają głównie artyści, osoby nastawione na autopromocję, celebryci, poszukiwacze przygód oraz wszyscy miłośnicy duchowych wzlotów w krainę fantazji. Jeśli żywisz jakieś głębokie pragnienie albo chcesz zdobyć nowe spostrzeżenia czy doświadczenia, to dobra pora, żeby się skupić i otworzyć na napływające impulsy. Równocześnie pamiętaj, że istnieje teraz silna tendencja do zbyt śmiałych poczynań i przekraczania granic. Czas nie sprzyja osobom szukającym spokoju i relaksu. W każdym razie spodziewaj się nieprzewidzianych zwrotów akcji.

W PIĄTEK i SOBOTĘ znowu zaświeci słońce. Teraz nie zabraknie nam radości życia, ciekawych pomysłów i doznań. Ciesz się – najlepiej wspólnie z innymi – tym, co oferuje Ci los.

Już w NIEDZIELĘ niebo znowu przesłonią chmury. W tym dniu przypomną o sobie realia życia codziennego. Z jednej strony wzrośnie wrażliwość, dlatego byle błahostki mogą nas głęboko poruszyć, zaniepokoić lub zdenerwować. Jednocześnie należy spodziewać się nagłych przeszkód i opóźnień. W tym dniu bądź szczególnie uważny, poświęć wystarczająco dużo czasu na wszystkie swoje plany i krok po kroku zadbaj o zwykłe sprawy.
Jakość czasu sprzyja wszystkim działaniom związanym ze zdrowiem i naturą, a także tym, które służą porządkom.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© Josh Pereira, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897