CHWILECZKĘ, OTWIERAM STRONĘ...

 
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2018/05/purple_top_divider.png?fit=2100%2C315&ssl=1

20222022.07.Horoskop tygodniowyPełnia Księżyca w Koziorożcu 11. – 17.7.2022

10 lipca 20220
https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2022/07/pelnia-w-koziorozcu-13-7-2022.webp?fit=1200%2C757&ssl=1

hasła tygodnia: pełnia Księżyca w Koziorożcu – uzyskać jasny obraz sytuacji / skoncentrować się na tym, co najważniejsze / zrozumienie i porozumienie kluczem do satysfakcjonujących doświadczeń / przygotowanie do podjęcia kluczowej decyzji / przed wielką zmianą i radykalnym zwrotem akcji

 

Zgodnie z astrologicznymi układami ten tydzień również zapowiada się stosunkowo spokojnie. Ogólnie napięcie osłabnie i nie będziemy mieli zbyt wiele energii do działania. W terminologii meteorologicznej taką sytuację nazywa się rozbudowanym obszarem niskiego ciśnienia.
Dlatego trudno jest określić jeden wyraźny trend. W zależności od poszczególnych tematów, procesów i zachowania możliwe są bardzo różne doświadczenia. Patrząc w szerszym kontekście czasowym, wydarzenia z tego okresu mają charakter interludium. Ogólnie rzecz biorąc, nie pora na „bohaterskie czyny”, wielkie wysiłki czy osiągnięcia. Najlepiej skup się na sprawach bieżących i rzeczach możliwych do zrealizowania.
Na pierwszy plan wysuną się trzy potencjalne scenariusze.

 

Retrospekcja: pełnia

Z jednej strony czas sprzyja temu, aby jeszcze raz spojrzeć na doświadczenia poprzednich tygodni. Zobacz, co stało się z impulsami i decyzjami z przełomu czerwca i lipca. To, co już zostało osiągnięte, można teraz skonsolidować, kontynuować oraz rozbudować o kolejne działania. Prawdopodobnie w trakcie rozmów z innymi pojawią się nowe opcje, na które do tej pory zwracałaś/-łeś niewielką uwagę. Wiele jest możliwe i wykonalne na małą skalę. Nie spodziewaj się spektakularnych działań ani radykalnych zwrotów akcji, jeszcze nie…

 

Radość życia

Najlepiej, jeśli w tych dniach znajdziesz również czas i możliwość, aby cieszyć się pięknymi, przyjemnymi stronami życia. To doskonała pora na kilka dni urlopu, niezobowiązujący flirt, spotkanie z przyjaciółmi bądź rodziną, odpoczynek we własnym ogrodzie lub na łonie natury. Jakość czasu sprzyja też wszystkiemu, co przyczynia się do stworzenia bardziej domowej, serdecznej atmosfery. Single mogą ponownie zakochać się, a pary zakochanych – rozbudzić w sobie ciepłe uczucia.
Ponadto z dostępnej teraz wyobraźni i inspiracji skorzystają wszelkiego rodzaju formy aktywności twórczej, np. muzykowanie, taniec, działania artystyczne.
Zastanów się nad tym, co odpowiada Tobie i Twojej naturze, co sprawia Ci przyjemność? Uparte obstawanie przy utrwalonych wyobrażeniach lub idealnym obrazie grozi jednak rozczarowaniem. Najlepiej bądź otwarta/-y na to, co przyniesie życie i jak najlepiej to wykorzystaj.

 

Przed wielką zmianą

W miarę możliwości spożytkuj też ten tydzień, żeby przygotować się do nadchodzących wyzwań. Zadaj sobie pytanie, co tak naprawdę jest dla Ciebie ważne w życiu, w co jesteś gotowa/-y włożyć serce i duszę, a co Ci (już) nie odpowiada. Bądź ze sobą szczera/-y! Znajdź w sobie źródło siły i odważnie staw czoło wszelkim obawom. Działając w ten sposób, dobrze przygotujesz się do podjęcia ważnych decyzji. W drugiej połowie tygodnia poziom napięcia powoli wzrośnie. Prawdopodobnie pojawią się pierwsze zwiastuny spraw, które przyniesie kolejny tydzień.

 

Horoskop tygodniowy

W PONIEDZIAŁEK i WTOREK wstąpi w nas optymizm i poczujemy większe zaufanie do losu. Dlatego w tych dniach raczej nie zabraknie ciekawych pomysłów, wyobraźni ani inspiracji. Z wielką chęcią przeżyjemy też jakąś przygodę. Najlepiej zaangażuj się teraz w sprawy, które Cię ekscytują i inspirują.

 

Księżyc w Koziorożcu

Od wtorkowego południa nastrój ulegnie zmianie, zrobi się bardziej trzeźwo i pragmatycznie. W efekcie wzrośnie potrzeba konkretu i wcielenia czegoś w życie. Jeśli jest coś, co wymaga Twojej pełnej uwagi i dyscypliny, to doskonała pora, żeby się tym zająć.
ŚRODA zaoferuje nam mieszany program. Z jednej strony nadal będzie dominować potrzeba jasności oraz konkretnych wyników. Dlatego bez trudu poświęcimy się wybranym zadaniom, zdyscyplinujemy czy skupimy na temacie. Jednocześnie wzrośnie wymaganie dotyczące perfekcji. W efekcie nawet niewielkie rozbieżności bądź frustracje mogą wywołać niepewność czy zwątpienie. Postępuj z rozmysłem i ostrożnie, wtedy zdołasz zbadać lub przetrawić nawet najtrudniejsze doświadczenia. Prowadzone teraz rozmowy pozwolą Ci dostrzec i rozwiązać błędy bądź nieporozumienia, a w razie potrzeby uleczyć stare rany (Merkury/Chiron).

 

Pełnia Księżyca w Koziorożcu

W środę wieczorem o godz. 20.37 nastąpi pełnia Księżyca w Koziorożcu. Skorzystaj z okazji, aby spojrzeć wstecz na ostatnie dwa tygodnie, dokonać podsumowania i oceny aktualnej sytuacji. Dla przypomnienia 29 czerwca miał miejsce nów w Raku. Jeśli zdołasz zobaczyć rzeczywistość bez uprzedzeń oraz klapek na oczach, to możesz uzyskać ważny wgląd w procesy, jakie zaszły w tym czasie. Powstrzymaj skłonność do tłumienia nieprzyjemnych uczuć, do kontrolowania innych czy manipulowania nimi.
Przede wszystkim ta pełnia nasili napięcie między potrzebą dyscypliny i odpowiedzialności, a zachowaniem służącym naszemu dobremu samopoczuciu oraz znalezienia bezpiecznego, swojskiego miejsca.

 

Księżyc w Wodniku

W CZWARTEK i PIĄTEK w centrum uwagi znajdą się wszelkiego rodzaju związki. Teraz wzrośnie potrzeba kontaktów i rozmów, a także tęsknota za zrozumieniem, akceptacją i współczuciem. Spróbuj znaleźć czas na pielęgnowanie kontaktów towarzyskich i spotkania z bliskimi Ci osobami. Wykorzystaj okazję, żeby wyrazić własne wizje, marzenia i nadzieje.

 

Księżyc w Rybach

Podczas WEEKENDU do głosu dojdzie tęsknota za miłością, pięknem i harmonią. W tych dniach wyraźnie zaznaczy się również potrzeba przynależności, wspólnoty oraz więzi. Spędzić jak najwięcej czasu w miejscu lub z ludźmi, którzy poruszają Twoje wnętrze i dobrze na Ciebie oddziałują. To również korzystna pora na działania związane z przyrodą i wodą, a także marzenia i zwykłe płynięcie z prądem. Energie nie sprzyjają natomiast intensywnej aktywności fizycznej ani projektom czy zadaniom wymagającym skupienia bądź dyscypliny.

autorka tekstu: Verena Bachmann
tłumaczenie: Monika J. Dykier. Wersja oryginalna na stronie: Astrologie Heute
© AEileen Rollin, Unsplash
© 2022 AstroSerwis. All rights reserved

 

Zostaw komentarz

https://i0.wp.com/astroserwis.com/wp-content/uploads/2021/08/logo-AC.jpg?resize=320%2C77&ssl=1

W HARMONII Z KOSMOSEM
*powered by AstroSerwis

AstroSerwis
50-086 Wrocław
NIP: 9151438897